بهترین مارک دستگاه سنگبری

آشنایی با بهترین مارک دستگاه سنگبری، شناخت بهتری از دستگاه های سنگبری موجود در مشتریان ایجاد خواهد کرد.

مشتریان با شناخت بهتر دستگاه های سنگبری با کیفیت تولید شده، انتخاب مناسب تر و خرید مطمئن تری از دستگاه های برش سنگ خواهند داشت.

هم چنین، با معرفی کلی شرکت تولیدی صد صنعت، مشتریان را با اولین تولید کننده دستگاه های سنگبری و در نهایت بهترین مارک دستگاه سنگبری موجود در بازار، آشنا خواهیم کرد.

در ادامه، هرآنچه در مورد شرکت های تولید کننده دستگاه سنگبری و بهترین مارک دستگاه های برش سنگ تولید شده را نیاز دارید بدانید، در اختیار شما قرار خواهیم داد.

با ما همراه باشید.

بهترین مارک دستگاه سنگبری

صد صنعت: بهترین مارک دستگاه سنگبری در ایران

پیش زمینه شروع فعالیت شرکت صد صنعت به سال ۱۳۷۰ بر می گردد، در آن سالها فعالیت شرکت در زمینه واردات قطعات مصرفی مورد نیاز از ایتالیا به ایران بوده است که این امر عاملی برای برقراری ارتباط بین شرکت صد صنعت و شرکت های ایتالیایی بوده است.

به مرور زمان، با شناخت بیشتر نیروهای ایتالیایی، تاسیس شرکت و پایه گذاری سوله در ایتالیا شکل گرفت و در ادامه هم تاسیس شرکت در ایران و پایه گذاری کارخانه را در کشور به همراه داشت.

در ابتدا، ایتالیا قطعات مورد نظر خود را به شرکت صد صنعت سفارش داده و شرکت تولیدی صد صنعت این قطعات را تولید و به ایتالیا ارسال می کرد.

با شرکت مجموعه صد صنعت در نمایشگاه های بین المللی، داستان متفاوتی برای شرکت صد صنعت رقم خورد.

با درخواست های متعدد مراجعین در نمایشگاه ها نسبت به تولید دستگاه های سنگبری توسط شرکت تولیدی صد صنعت، زمینه فعالیتی شرکت را از تولید قطعات به تولید انواع دستگاه های سنگبری تغییر داد.

این رخداد، با ارسال نمونه دستگاه سنگبری توسط شرکا از ایتالیا به ایران و ساخت دستگاه سنگبری از روی نمونه ارسال شده، شکل گرفت و پس از آن دستگاه های تولید شده از ایران به ایتالیا فرستاده می شد و از آنجا به اقصا نقاط دنیا، به عنوان دستگاه اروپایی ارسال می گشت.

شرکت تولیدی صد صنعت، در آن زمان، با تمرکز بر روی بازار داخل، سعی بر فرهنگ سازی در زمینه استفاده از دستگاه های سنگبری داشت چرا که بسیاری از افراد کار خود را با کاشی برهای دستی و یا سنگ فرز دستی، پیش می بردند.

مشتریان برای خرید دستگاه برش سنگ نیاز به شناخت بیشتر دستگاه ها و قابلیت های آن داشتند که شرکت صد صنعت با تلاش فراوان اطمینان لازم را در خرید دستگاه های سنگبری، در مشتریان ایجاد کرده است.

هم اکنون تماس بگیرید

مشاورین و کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان هستند

صد صنعت چه دستگاه هایی را تولید می کند؟

دستگاه های سنگبری قابل حمل و دستگاه های سنگبری کارگاهی از جمله تولیدات اصلی شرکت تولیدی صد صنعت محسوب می شوند.

هر کدام از این دستگاه ها، خود شامل طیف وسیعی از دستگاه های مختلف با کاربردهای متنوع می باشند.

شرکت تولیدی صد صنعت، با در نظر گرفتن درخواست مشتریان و نیاز آنها و هم چنین نیازهای موجود در بازار، تنوع گسترده ای از دستگاه های سنگبری را به تولید رسانده است.

در ادامه به بررسی مختصر دستگاه برش سنگ قابل حمل و کارگاهی خواهیم، اما برای بررسی تفاوت این دو دستگاه با یکدیگر، می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

بهترین مارک دستگاه سنگبری قابل حمل

دستگاه سنگبری پرتابل و سیار هم، اسامی دیگری است که برای معرفی دستگاه های سنگبری در بازار از آنها استفاده می شود.

همان طور که از اسم این سری از دستگاه ها مشخص است، قابلیت جا به جایی آنها، از بارزترین خصوصیات این دستگاه ها می باشد که مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است.

دستگاه های برش سنگ سیار در مدل ها و ابعاد مختلفی به تولید رسیده اند و عموما دارای موتوری تک فاز می باشند.

قابل ذکر است، شرکت تولیدی صد صنعت اولین تولید کننده دستگاه های سنگبری قابل حمل استاندارد به همراه جدیدترین استانداردهای روز اروپا، در کشور محسوب می شود.

هم چنین عواملی از جمله تجربه شرکت در این زمینه، کیفیت عالی، رضایت مشتریان، گارانتی، خدمات پس از فروش و وجود نمایندگی های کثیر در سطح کشور، جایگاه این شرکت را تا به امروز در زمینه تولید دستگاه های سنگبری قابل حمل، حفظ کرده است.

بنابراین، به عنوان بهترین مارک دستگاه برش سنگ سیار موجود در بازار، در زیر به معرفی کامل دستگاه های سنگبری پرتابل این شرکت پرداخته ایم.

دستگاه های سنگبری قابل حمل صد صنعت

دستگاه های سنگبری قابل حمل(پرتابل) شرکت تولیدی صد صنعت با توجه به نیاز مشتریان و همچنین انواع شرایط محیطی و تنوع سنگ ها، در مدل های متنوعی طراحی و به تولید رسیده اند.

متریال های به کار رفته در ساخت دستگاه های سنگبری قابل حمل یکسان می باشند با این تفاوت که عملکردهای متفاوتی را تحت پوشش قرار می دهند.

این سری از دستگاه های شرکت صد صنعت، دارای ویژگی های منحصر به فردی نسبت به سایر مدل های موجود در بازار می باشند که در زیر به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

بهترین مارک دستگاه سنگبری قابل حمل

انواع دستگاه های سنگبری قابل حمل صد صنعت

 • دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید
 • دستگاه سنگبری قابل حمل کروم استیل
 • دستگاه سنگبری قابل حمل پروفیلی
 • دستگاه سنگبری قابل حمل کاربری خاص

طول برش مفید دستگاه های سنگبری پرتابل بین ۶۵ سانتیمتر تا ۲۶۰ سانتیمتر می باشد.

برش در زوایای مختلف در دامنه ۰ تا ۴۵ درجه (فارسی بری) و راسته بری، از قابلیت های اکثر دستگاه های سنگبری سیار محسوب می شود.

دستگاه های برش سنگ قابل حمل صد صنعت دارای پایه های جداشونده و دستگیره هایی در دو طرف دستگاه، به منظور حمل و نقل راحت تر آنها، می باشند.

موتور نصب شده بر روی دستگاه های قابل حمل، به طور پیش فرض تکفاز بوده اما قابلیت ارتقا موتور از تکفاز به سه فاز نیز، در این دستگاه ها امکان پذیر می باشد.

هم چنین وجود میز کمکی در این سری از دستگاه ها، عرض برش را افزایش داده و موجب به انجام رساندن برشی دقیق تر می شود.

دستگاه های لینرگاید، با درخواست مشتریان و برای ایجاد کردن شرایطی مناسب تر، طراحی و ساخته شدند.

این سری از دستگاه ها خود شامل زیر مجموعه ای کامل می باشند که به جهت بررسی کلی آنها می توانید به دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید صد صنعت مراجعه فرمایید.

دستگاه های کروم استیل صد صنعت، دارای شرایط مناسب تری نسبت به سایر دستگاه های قابل حمل دارا می باشند.

این سری از دستگاه ها، دارای شرایط قیمتی مناسب و قابلیت هایی محدودتر از دستگاه های دیگر می باشند با این تفاوت که در ابعاد متنوع تری به تولید رسیده اند.

دستگاه های برش سنگ کاربری خاص نیز برای برش سنگ هایی با ضخامت های زیاد، همچون انواع جدول، بتن، بلوک یا آجر، مورد استفاده قرار می گیرند.

قابل ذکر است، تیغه نصب شده در این دستگاه ها ۲۵۰ -۳۵۰ میلی متر بوده اما جهت رضایتمندی بیشتر مشتریان، قابلیت ارتقا تیغه به ۴۰۰ میلی متر نیز، امکان پذیر می باشد.

برای اطلاعات جامع تر در مورد تیغه ها، به مقاله زیر مراجعه فرمایید.

صد صنعت برترین برند دستگاه های سنگبری قابل حمل

بهترین مارک دستگاه برش سنگ کارگاهی

دستگاه های سنگبری کارگاهی به منظور پیشبرد برشکاری هایی در حجم بالا و سنگین، در محیط های کارگاهی و کارخانه، مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

دستگاه برش سنگ کارخانه، نام دیگری است که برای این دستگاه ها استفاده می شود و برای بررسی قیمت دستگاه های کارخانه سنگبری، به صفحه ارائه شده می توانید مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید.

راسته بری، فارسی بری و ابزارزنی، از قابلیت های دستگاه های برش سنگ کارخانه محسوب می شوند و به همین منظور از این دستگاه ها به عنوان دستگاه های چند منظوره نیز یاد می شود.

هدف اصلی دستگاه سنگبری کارگاهی، برش سنگ هایی با طول بلند و افزایش دقت در برش، می باشد.

دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت

دستگاه های سنگبری کارگاهی صد صنعت با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده اند و از بارزترین تولیدات شرکت تولیدی صد صنعت محسوب می شوند.

این سری از دستگاه های تولید شده توسط شرکت تولیدی صد صنعت دارای نشان استاندارد در ایران و گواهینامه های CE معتبر از اروپا، می باشند.

راحتی در تعویض تیغه ها، کارایی بسیار بالا، پوشش حجم کاری بالا، ایمن بودن آنها، داشتن متریالی مقاوم و حرکت بسیار دقیق و منظم کلگی، مهم ترین ویژگی این دستگاه ها به شمار می آیند.

قابل ذکر است، دستگاه های برش سنگ کارگاهی صد صنعت دارای موتوری سه فاز می باشند و در دسته دستگاه های سنگبری اتوماتیک جای می گیرند.

برای دسترسی به اطلاعاتی جامع تر در مورد این دستگاه ها و بررسی قیمت دستگاه برش سنگ اتوماتیک، به لینک ارائه شده مراجعه فرمایید.

صد صنعت بهترین مارک دستگاه سنگبری کارگاهی

انواع دستگاه های برش سنگ کارگاهی

 • دستگاه سنگبری کارگاهی با طول بلند مدل تیتانیوم
 • دستگاه سنگبری و ابزار زنی کارگاهی مدل امگا پلاتینیوم
 • دستگاه فارسی بری کارگاهی با طول بلند مدل SR-45

دستگاه های کارگاهی صد صنعت عموما دستگاه هایی چند کاره با موتورهایی قوی (سه فاز)، برای استفاده در بلند مدت می باشند.

برای جا به جایی این دستگاه ها از لیفتراک و یا جرثقیل، با توجه به وزن آنها، استفاده می شود.

دقت برش در دستگاه های سنگبری کارگاهی، به دلیل موتوری قوی تر، بالاتر از دستگاه های قابل حمل می باشند، بنابراین برای برش سنگ های ارزشمند و قیمتی، در صورت داشتن فضای کافی برای قرارگیری این دستگاه ها، دستگاه های سنگبری کارگاهی، گزینه مناسب تری می باشند.

متریال های به کار رفته در دستگاه های برش سنگ کارگاهی، دارای استحکامی قابل توجه می باشند، چرا که دستگاه برای استفاده در بلند مدت و حجم کاری وسیع تری، طراحی شده است.

این دستگاه ها می توانند در زمینه فارسی بری، راسته بری، ابزارزنی و یا پرفیل کاری، مورد استفاده قرار گیرند.

تیغه های استفاده شده در دستگاه های سنگبری کارگاهی تیغه هایی بزرگ تر از دستگاه های قابل حمل می باشد.

افرادی که نیاز دارند تا اسلب های بلندتری از سنگ را برش دهند و یا برش سنگ هایی به ضخامت بالا مد نظر آنها می باشد، عموما دستگاه سنگبری کارگاهی تیتانیوم صد صنعت به آنها پیشنهاد می شود.

ستگاه سنگبری و ابزار زنی کارگاهی مدل امگا پلاتینیوم، از دستگاه های چند منظوره و پرکاربرد شرکت تولیدی صد صنعت محسوب می شود که تخصصا در زمینه ابزارزنی مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد. اما عملیات راسته بری و فارسی بری را هم به راحتی می توان توسط این دستگاه پیش برد.

کسانی که از سنگ های بسیار گران قیمت استفاده می کنند و  فارسی بری برای آنها از اهمیت بالایی برخورد دار است، دستگاه فارسی بری کارگاهی با طول بلند مدل SR-45 برای آنها بهترین گزینه محسوب می شود.

صد صنعت برترین برند تولید کننده دستگاه های برش سنگ کارخانه

ویژگی های بارز شرکت تولیدی صد صنعت نسبت به رقبا

شرکت تولیدی صد صنعت، با توجه به پیشینه تعریف شده، به عنوان اولین و تنها تولید کننده استاندارد دستگاه های سنگبری در ایران، شناخته شده است.

 • این شرکت، با اخذ گواهینامه ها و استانداردهای متعدد در این زمینه، سابقه کاری درخشان، تجربیات کافی و داشتن نیروی متخصص، اکثریت بازار موجود را تحت پوشش خود قرار داده است و صد صنعت را به برندی در صنعت سنگبری تبدیل کرده است.

 • هم چنین، شرکت تولیدی صد صنعت همان طور که اشاره داشتیم، در زمینه قطعه سازی، تجربیاتی جامع در اختیار دارد. این تجربیات امکان تولید قطعات مورد نیاز مجموعه در ساخت دستگاه ها را توسط شرکت های زیر مجموعه صد صنعت فراهم کرده است. قابل ذکر است، تولید قطعه توسط شرکت های زیر مجموعه، انحصارا برای شرکت تولیدی صد صنعت به انجام می رسد.

 • نکته عنوان شده قبلی، ارائه خدمات پس از فروشی کامل، توسط شرکت صد صنعت، به مشتریان خود را به همراه داشته است. با خرید دستگاه از جای دیگر، ممکن است خدمات پس از فروش به دستگاه تعلق بگیرد اما با گذشت زمان، امکان وجود قطعات مصرف شده در ساخت دستگاه، در بازار، بسیار کم است. اما تولید قطعات توسط شرکت صد صنعت این امکان را برای شرکت فراهم کرده است که با مراجعه مشتریان در هر زمان، قابلیت خدمت رسانی کامل را به آنان داشته باشد.

 • از دیگر نکات قابل توجه، نمایندگی های متعدد شرکت صد صنعت می باشند که در اکثر شهرها و شهرستان ها، امکان خدمت رسانی به مشتریان را دارا می باشند.

 • در آخر نیز قیمت تمام شده دستگاه می باشد، که با توجه به گارانتی و خدمات پس از فروش، کیفیت قابل توجه دستگاه و بازخورد مثبت مشتریان، نسبت به دیگر دستگاه های موجود در بازار، بسیار مناسب می باشد.

با توجه به پیشینه عنوان شده از شرکت تولیدی صد صنعت و ویژگی های بارز شرکت، شرکت تولیدی صد صنعت در زمینه تولید دستگاه های سنگبری یکه تاز بوده و در صنعت سنگبری به یک برند معتبر و شناخته شده، تبدیل شده است.

در نتیجه، اگر به دنبال خرید دستگاه های برش سنگ می باشید، دستگاه های سنگبری صد صنعت در تنوع گسترده، نمایندگی های متعدد، خدمات پس از فروش کامل، گارانتی جامع و از همه مهم تر، رسیدگی مداوم به درخواست ها و نظرات مشتریان، بهترین گزینه برای شما محسوب می شود.

مزیت صد صنعت به عنوان بهترین مارک دستگاه برش سنگ

سوالات متداول در مورد بهترین مارک دستگاه سنگبری

در ادامه، به قسمتی از سوالاتی که بیشتر پرسیده شده است، پاسخ می دهیم.

بهترین مارک دستگاه سنگبری برای خرید کدام ها می باشند؟

برای خرید دستگاه برش سنگی با کیفیتی بالا، گارانتی و خدمات پس از فروش کامل و متریالی مستحکم، دستگاه های سنگبری صد صنعت به عنوان اولین تولید کننده این دستگاه ها، بهترین گزینه برای مشتریان محسوب می شوند.

مزیت شرکت تولیدی صد صنعت به عنوان بهترین مارک دستگاه سنگبری نسبت به سایر رقبا چیست؟

گواهینامه ها و استانداردهای اخذ شده، گارانتی، خدمات پس از فروش، نمایندگی های کثیر در سطح کشور، متریالی با کیفیت، قیمتی مقرون به صرفه و توجه مداوم به جلب رصایت همه جانبه مشتریان، از مزیت این شرکت نسبت به رقبا محسوب می شود.

چگونه از معرفی صد صنعت به عنوان بهترین مارک دستگاه سنگبری اطمینان حاصل کنیم؟

شما می توانید به مراجعه به سایت رسمی شرکت sadsanat.com پروزه ها و مشتریان به نام شرکت را همانند پروژه ایران مال، بررسی نمایید و یا با پرس و جو در بازار از کیفیت و تمایل مشتریان در خرید محصولات صد صنعت، اطمینان لازم را کسب کنید.