دستگاه سنگبری ابزار زنی صد صنعت مدل امگا پلاتینیوم

مشاوره رایگان خرید دستگاه

یکی دیگر از شاهکارهای تولیدی شرکت صد صنعت در زمینه تولید دستگاه سنگبری کارگاهی می باشد ، استفاده از این دستگاه می تواند برای پروژه های خاص کاربری های بسیاری داشته باشد که در ادامه نظر شما را به آن جلب می کنیم.

اطلاعات بیشتر
دستگاه سنگبری ابزارزنی مدل امگا پلاتینیوم

مشخصات دستگاه سنگبری ابزارزنی  مدل امگا پلاتینیوم

نوع کاربری : کارگاهی
مدل دستگاه : Omega Platinium
ساخت : ایران
محصول : شرکت تولیدی صد صنعت
مناسب برای : انواع سنگ ، کاشی و سرامیک
قیمت : تماس با واحد فروش
تولید سفارشی : می خواهم این دستگاه را به دلخواه خودم تغییر بدم.
برای اطلاعات بیشتر کلیک نمایید
جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه Sl-150 با شماره 26 – 21 333 655 (9821+) تماس گرفته یا فرم زیر را پر نمایید.
هم اکنون تماس بگیرید
مشاورین و کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان هستند
تماس با ما : ۰۲۱۶۵۵۳۳۳۲۲

دستگاه سنگبری ابزارزنی صد صنعت مدل امگا پلاتینیوم

دستگاه سنگبری ابزار زنی صد صنعت مدل امگا پلاتینیوم یکی دیگر از شاهکارهای تولیدی شرکت صد صنعت در زمینه تولید دستگاه های سنگبری کارگاهی می باشد ، استفاده از این دستگاه می تواند برای پروژه های خاص کاربری های بسیاری داشته باشد که در ادامه نظر شما را به آن جلب می کنیم.
شرکت تولیدی صد صنعت اولین و تنها تولید کننده دستگاه های سنگبری و اره نواری استاندارد در ایران همراه با گواهینامه های روز اروپا می باشد. صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

معرفی کوتاه دستگاه سنگبری ابزارزنی صد صنعت مدل امگا پلاتینیوم

دستگاه سه کاره صد صنعت یک نمونه دیگر از محصولات سنگبری صد صنعت بوده که برای سهلوت و انجام امور سنگبری و نما کاری ساختمان طراحی و ساخته شده تا بتوانید با استفاده از این دستگاه تمام نیاز های خود را برای پروژه های خاص در موارد گوناگون بر طرف سازید.

صد صنعت، پس از ارائه دستگاه های سنگبری به فکر تولید یک دستگاه با قابلیت های فراتری از سنگبری افتاد که در این زمینه و پس از بررسی های بسیار زیاد توانست دستگاهی طراحی و تولید نماید که کار ابزارزنی یا پروفیل کاری بر روی سنگ را علاوه بر برش انجام می‌دهد.

در دستگاه سنگبری و ابزار زنی صد صنعت تکنیک های مکانیکی و الکترونیکی خاصی به کار رفته که این اعمال به صورت کاملا مستقل و از طریق یک کلگی و دو موتور ( جهت حرکت در محور X و Y ) و یک موتور جهت چرخش دیسک انجام می‌شود که این امر خود باعث تغییرات خاصی در دستگاه شد که به نوبه خود قابل بحث و جالب می باشد.

لازم به ذکر است، دستگاه امگا پلاتینیوم، از نظر کارایی و نوع ساخت، با تمام دستگاه های تولید شده، توسط صد صنعت، متفاوت می باشد. از تفاوت های بارز دستگاه پلاتینیوم، نوع حرکت کلگی می باشد، که ثابت بوده و برش سنگ ها از طریق حرکت دیسک و کلگی برش، در راستای عمود و محور Z، اتفاق می افتد.

در دستگاه سنگبری کارگاهی مدل پلاتینیوم، میز کار نقش به سزایی در برش سنگ ها خواهد داشت. چرا که میز کار قطعه را در راستای افق با حرکت خود، به حرکت در می آورد. با این حرکت، قابلیت برش سنگ ها فراهم خواهد شد. قابل ذکر است، میز کار، با دست حرکت داده می شود.

با ایجاد یک حالت فلکی مانند شبیه هندل، شما می توانید، میز را به سمت چپ و راست، به حرکت، درآورید.

دستگاه سنگبری ابزارزنی صد صنعت مدل امگا پلاتینیوم

قابلیت فارسی بری و راسته بری، از امکانات شناخته شده این دستگاه می باشند. لازم به ذکر است، قابلیت ابزار زنی نیز از امکانات دیگر این دستگاه محسوب می شود، که کارایی به سزایی خواهد داشت.

هم چنین، پایه های جدا شونده در این دستگاه جای خود را به شاسی  داده اند.

حرکت مجموعه کلگی به سمت بالا، پایین، عقب و جلو و در راستای محور Z، با قرارگیری دو گیربکس اتوماتیک، در دستگاه، فراهم گشته است. با قرارگیری این دو گیربکس، نیاز به حرکت کلگی با دست، نمی باشد. پیچ ولوم دستگاه، این امکان را فراهم کرده است، که با نگه داشتن آن، کلگی دستگاه، با کمک گیربکس ها، نوع حرکت خود را شروع کند.

طول برش مفید این دستگاه، 2 متر می باشد.

وان آب بزرگ و پمپ آب، از دیگر قطعات مهم این دستگاه محسوب می شوند. با دو عدد ریل قرار گرفته شده، روی وان دستگاه، حرکت میز دستگاه، به انجام می رسد. دو عدد چرخ غلطک در نظر گرفته شده برای میز کار، روی ریل ها قرار گرفته و حرکت میز روی آنها را، فراهم می سازد.

دو عدد چرخ غلطک

قابل ذکر است، این دستگاه سه محوره محسوب می شود، چرا که با سه محور حرکت خود را به انجام می رساند.

حرکت در محور X ( توسط میز انجام می شود )، حرکت در محور Y ( توسط گیربکس انجام می شود )، حرکت در محور Z ( توسط محور کلگی انجام می شود ).

قابل ذکر است، گیربکس هایی که منجر به حرکت روی محور عمودی می شوند، در بالا و پایین بردن موتور و تنظیم ارتفاع دیسک و کلگی، کاربرد خواهند داشت.

حرکت محور کلگی نیز، به منظور تنظیم محل قرار گرفتن تیغه برش بر روی قطعه کار، در نظر گرفته شده است.

نحوه چرخاندن بازوی موتوری، با شل کردن این پیچ ولومی، فراهم شده است. چرا که با شل کردن این پیچ، امکان چرخش بازو فراهم می شود و با قرار دادن آن روی مقدار مورد نیاز، می توانیم آن را روی دستگاه فیکس کنیم.

قابلیت اینورتر موتور دستگاه، از شاخصه های بارز این دستگاه می باشد. هم چنین، این دستگاه، با موتور سه فاز، فعالیت های خود را پیش می برد.

در دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم، ستونی در پشت دستگاه قرار داده شده است. بازو دستگاه، به این ستون متصل گشته است. هم چنین، تابلو برق مربوط به دستگاه نیز، در پایین بازو دستگاه، واقع شده است.

دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم

بررسی تفاوت های دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم، با سایر دستگاه ها

کاربرد این دستگاه، در زمینه ابزار زنی، از شاخصه های بارز و متفاوت این دستگاه می باشد.

با چرخش اهرم کلگی دستگاه، امکان ابزارزنی، فراهم گشته است. هم چنین، امکان قرارگیری کلگی، از پهلو نیز، روی سنگ های مورد نظر، امکان پذیر می باشد. در چنین شرایطی، باید به جای نصب دیسک برش، ابزار را بر روی دستگاه نصب کنیم.

قابلیت ابزار زنی، به صورت گرد، لول شده یا قاشقی و هم چنین ابزار زنی روی سنگ و بغل سنگ، از تفاوت های عمده این دستگاه، با سابر دستگاه ها می باشد.

موتور پر قدرت این دستگاه، امکان سوار نمودن صفحات ابزار زنی را روی دستگاه، به جای دیسک های برش، فراهم کرده است.

کاربرد دستگاه سنگبری ابزارزنی صد صنعت مدل امگا پلاتینیوم

استفاده از این دستگاه سنگبری به خاطر کاربری های فراوانی که در صنعت برش سنگ و ساختمان دارد به سنگ کاران و نما کاران پیشنهاد می شود.

از این دستگاه می توان جهت ابزار زنی بر روی سنگ ، فارسی بر کردن سنگ و همچنین راسته بری استفاده نمود که در هیچکدام از محصولات تولید شده صنعت این تنوع کاری دیده نمی شود.

دستگاه سنگبری ابزار زنی صد صنعت مدل امگا پلاتینیوم

نحوه هدایت دستگاه سنگبری ابزار زنی صد صنعت مدل امگا پلاتینیوم

دستگاه امگا پلاتینیوم یک دستگاه با موتور سه فاز بوده و حرکت کلگی به سمت جلو یا عقب و همچنین بالا و پایین توسط دو موتور به صورت مجزا می باشد. البته برای استفاده از قابلیت ابزار زنی این دستگاه می بایست جهت کلگی را در دستگاه تغییر داده و سنگ های ابزار زنی را بر روی آن نصب نماییم.

در این مدل از دستگاه سنگبری کارگاهی کلگی ثابت بوده و میز کار به سمت چپ یا راست به صورت کاملا روان حرکت می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات فنی و دیگر موارد این دستگاه می توانید بر روی این لینک کلیک نمایید.

امکانات دستگاه سنگبری ابزارزنی صد صنعت مدل امگا پلاتینیوم

در زیر به بررسی امکانات دستگاه سنگبری کارگاهی ابزار زنی صد صنعت مدل امگا پلاتینیوم می پردازیم:

 • استفاده موتور ۳ فاز در آن
 • وزن بالا و استحکام بالا
 • وجود اینورنتر و مدار فرمان دهی PLC
 • میز متحرک با قابلیت برش با طول بلند

این دستگاه با نام تجاری امگا پلاتینیوم تولید و در بازار به فروش می رسد.

استانداردها و گواهینامه های اخذ شده توسط صد صنعت

شرکت تولیدی صدصنعت اولین تولیدکننده دستگاه های سنگبری استاندارد در ایران گواهینامه های بین المللی زیر را دریافت کرده است.

 • گواهینامه TÜV ISO 9001 – ‌تضمین‌کیفیت‌محصول
 • گواهینامه TÜV ISO 14001 – حافظ محیط زیست و منابع انرژی
 • گواهینامه TÜV OHSAS 18001 – حافظ سرمایه نیروی انسانی
 • گواهینامه استاندارد CE – مجوز صادرات و فروش قانونی در اروپا

همچنین صدصنعت گواهی های داخلی زیر را دارد:

 • پروانه کسب شرکت تولیدی صد صنعت
 • گواهی فعالیت صنعتی
 • پروانه استاندارد تشویقی
 • ثبت علامت های تجاری
 • گواهی ارزش افزوده
استانداردها و گواهینامه های صد صنعت

سوالات متداول در مورد دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم

قیمت به روز دستگاه های سنگبری کارگاهی مدل امگا پلاتینیوم را از کجا می توان استعلام گرفت؟

برای دریافت قیمت به روز دستگاه های کارگاهی مدل امگا پلاتینیوم می توانید به طور مستقیم، با کارخانه صد صنعت در ارتباط باشید. برای ارتباط با شماره های ۰۲۱۶۵۵۳۳۳۲۱ الی ۲۶ تماس بگیرید.

شرایط پشتیبانی و گارانتی دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم به چه صورت است؟

شرکت تولیدی صد صنعت همواره معتقد است که فروش محصولات، پایان کار نیست بلکه آغاز تعهد است. ضمن این اعتقاد، بهترین تبلیغ برای ما رضایت مشتریان محترم از محصولات صد صنعت می باشد.

دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم دارای ۶ و ۸ ماه گارانتی می باشد. این شرایط در صورتی که دستگاه از شرکت یا نمایندگی‌های معتبر آن خریداری شده باشند، معتبر است. همچنین مدت زمان گارانتی بستگی به مدل دستگاه نیز دارد.

سایت رسمی شرکت تولیدی صد صنعت، برای خرید دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم، کدام است؟

سایت رسمی صد صنعت برای خرید دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم  sadsanat.com می باشد.