دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت

دستگاه سنگبری کارگاهی با طول بلند مدل تیتانیوم

یکی از دستگاه های بسیار پر کاربرد کارگاهی تولید شده در صنعت، دستگاه سنگبری کارگاهی با طول بلند مدل تیتانیوم می باشد.

این دستگاه قابلیت برش انواع سنگ و همین طور فارسی بری سنگ را دارا می باشد.

دستگاه سنگبری کارگاهی با طول بلند مدل تیتانیوم

دستگاه سنگبری و ابزار زنی کارگاهی مدل امگا پلاتینیوم

از دیگر دستگاه های سنگبری کارگاهی تولید شده توسط صد صنعت، دستگاه سنگبری کارگاهی مدل امگا پلاتینیوم می باشد.

این دستگاه یکی از کامل ترین دستگاه های سنگبری کارگاهی موجود در بازار می باشد. این دستگاه، هم قابلیت راسته بری، هم فارسی بری و هم ابزار زنی را دارا می باشد.

دستگاه سنگبری و ابزار زنی کارگاهی مدل امگا پلاتینیوم

دستگاه فارسی بری کارگاهی با طول بلند مدل SR-45

در ابتدا، شرکت صد صنعت، قصد تولید دستگاه فارسی بری کارگاهی با طول بلند را نداشت. ابتدا سفارشی توسط یک شرکت برای ساخت این دستگاه، به صد صنعت داده شد.

در ابتدا به طراحی آن پرداختیم و سپس شرکت دریافت که به راحتی، می تواند آن را به تولید انبوه برساند. به این ترتیب دستگاه فارسی بری کارگاهی نیز، وارد سبد کالاهای شرکت صد صنعت شد.

دستگاه فارسی بری کارگاهی با طول بلند مدل SR-45

دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت

شرکت تولیدی صد صنعت با توجه به نیاز بازار، دو دسته عمده از دستگاه های سنگبری را تولید می کند؛ که یکی از آن ها دستگاه سنگبری کارگاهی می باشد.

شرکت صد صنعت، در طول سال ها فعالیت خود، با توجه به نیاز مشتریان خود، انواع دستگاه های برش سنگ کارگاهی را در ایران تولید کرده است.

شرکت تولیدی صد صنعت اولین تولید کننده دستگاه سنگبری در ایران می باشد. دستگاه های سنگبری کارگاهی، دارای نشان استاندارد در ایران و همین طور دارای گواهینامه های CE معتبر از اروپا می باشد.

از این دستگاه ها در بازار، به عنوان دستگاه سنگبری کارخانه نیز یاد می شود. در حقیقت مورد استفاده این دستگاه ها، در کارگاه ها و کارخانه های سنگبری می باشد.

دستگاه های سنگبری کارگاهی صد صنعت، با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده اند. ما در این بخش و این فیلم ارائه شده در این صفحه، می خواهیم شما را با انواع دستگاه های سنگبری کارگاهی، که توسط شرکت ما تولید شده است، آشنا نماییم.

این صفحه، راهنمای جامع کلیه دستگاه های برش سنگ کارگاهی تولید شده در شرکت صد صنعت می باشد. همچنین در صورتی که می خواهید به کلیه دستگاه های سنگبری تولید شده توسط شرکت دسترسی داشته باشید از لینک زیر استفاده کنید:

کارخانه صد صنعت تولید کننده انواع دستگاه سنگبری کارگاهی در ایران

دستگاه سنگبری کارگاهی چیست؟

عموما دستگاه های سنگبری تولید شده، دارای دو دسته بندی کلی هستند:

این دو دسته بندی کلی، دارای چند تفاوت عمده با یکدیگر می باشند.

از تفاوت های عمده این دستگاه ها، می توان به: تفاوت در جابجایی دستگاه؛ طول برش مفید توسط دستگاه؛ موتور استفاده شده در دستگاه؛ نوع کارکرد دستگاه؛ متریال های استفاده شده در دستگاه و نحوه کارکرد آن ها؛ اشاره کرد.

دستگاه برش سنگ کارگاهی چه کاربردی دارد و در کجا استفاده می شود؟

از دستگاه های سنگبری کارگاهی صد صنعت، می توانید هم برای راسته بری و هم برای فارسی بری و هم برای ابزار زنی استفاده کنید. البته این مورد بسته به مدل دستگاه کارگاهی دارد.

به عنوان مثال، دستگاه سنگبری کارگاهی مدل تیتانیوم، هم قابلیت برش سنگ به صورت راسته بری را دارا می باشد و هم قابلیت برش به صورت فارسی بری را دارد.

هم چنین، دستگاه فارسی بر و دستگاه سنگبری تیتانیوم صد صنعت در برش سنگ های قیمتی استفاده چشم گیری دارند، دستگاه برش سنگ تزئینی نام دیگری است که برای دستگاه های نام برده شده مرسوم می باشد.

کاربرد های دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت

می توان گفت هدف اصلی دستگاه سنگبری کارگاهی، این است که بتوان سنگ هایی با طول بلند را مورد برش قرار داد. علاوه بر این مورد، یکی دیگر از عمده اهداف دستگاه برش سنگ کارگاهی، بالا بردن دقت در برش سنگ می باشد.

به عنوان مثال، بعضی از سنگ ها از بسیار قیمتی هستند. این سنگ ها دارای ارزش بالایی در هر متر مربع در سنگ می باشند. در واقع هر خطا در امر برش آن ها و یا لب پر شدن آن ها، باعث ضرر و زیان مالی خواهد شد.

یکی از کاربردهای دیگر دستگاه های کارگاهی صد صنعت، استفاده از آن ها برای برش های با دقت بالا برای سنگ های گران قیمت می باشد.

دستگاه های کارگاهی صد صنعت در دسته دستگاه برش سنگ اتوماتیک جای می گیرند و از دقت بسیار بالایی در برش سنگ برخوردار هستند و همین باعث شده در برش سنگ های گران قیمت با طول بلند، بسیار مورد استفاده قرار گیرند.

دستگاه برش سنگ کارگاهی صد صنعت

تاریخچه ساخت دستگاه سنگبری کارگاهی توسط شرکت صد صنعت

شرکت صد صنعت، در ابتدا فقط دستگاه های سنگبری قابل حمل و اره نواری را تولید می کرد.

پس از طراحی و ساخت موفق دستگاه های فوق، شرکت صد صنعت، با توجه به نیاز کشور و بومی سازی این فناوری در کشور، تصمیم به ساخت دستگاه سنگبری کارگاهی گرفت.

البته در ابتدا، دستگاه های کارگاهی ساخته شده توسط صد صنعت، به بزرگی و کارایی امروز نبودند.

اما با گذشت زمان و تحقیق و توسعه انجام شده روی آن ها و بررسی تقاضاهای بازار و همین طور بالا رفتن تجربه تیم ما، توانستیم دستگاه های بسیار خوب کارگاهی را تولید نماییم.

نیاز بازار بر این بود که دستگاه هایی تولید شود که بتواند سنگ ها را با طول بلندتری برش دهد.

به همین جهت، ما نیز، سعی کردیم تا مطابق با نیاز بازار جلو برویم. همین باعث تولید دستگاه های کارگاهی با طول بلند، توسط صد صنعت شد.

قابل ذکر است، این سری از دستگاه ها در دسته دستگاه برش سنگ نما صد صنعت نیز جای می گیرند.

در حال حاضر، می توانیم ادعا کنیم که ما، با کیفیت ترین تولید کننده های دستگاه های سنگبری کارگاهی می باشیم.

تاریخچه ساخت دستگاه سنگبری کارگاهی توسط شرکت صد صنعت

مشخصه های دستگاه های سنگبری کارگاهی تولید شده در صد صنعت

دستگاه های کارگاهی تولید شده توسط صد صنعت، دستگاه هایی پر قدرت می باشند. از دیگر مشخصه های این دستگاه ها ایمن بودن آن ها می باشد.

دستگاه های کارگاهی تولید شده توسط صد صنعت دارای کارایی بسیار بالا می باشند. مهم ترین ویژگی این دستگاه ها این است که تمامی نیاز های مشتریان را بر طرف می سازد.

به دلیل وسعت کار در کارگاه ها و کارخانه ها، حجم کار برش داده شده عموما بالا می باشد. دستگاه های صد صنعت برای چنین حجم سنگینی از کار بسیار مناسب می باشد. ضمن اینکه شما می توانید انواع سنگ را توسط این دستگاه ها، مورد برش یا فارسی بری قرار دهید.

از دیگر مشخصه های بارز این دستگاه ها، راحتی در تعویض تیغه ها برای برش انواع سنگ می باشد.

از دیگر شاخص های دستگاه های کارگاهی صد صنعت، حرکت بسیار دقیق و منظم کلگی دستگاه می باشد. به دلیل اینکه طول برش بلند می باشد، بنابراین باید حتما دقت بالایی باشد. دستگاه های کارگاهی صد صنعت، دارای دقت فوق العاده بالا در برش هستند.

از دیگر نقاط قوت این دستگاه، استفاده از برق سه فاز می باشد. به طور کلی تمامی دستگاه سنگبری سه فاز به دلیل قدرت موتور بالا، درصد خطای کم تری را در برش سنگ های مختلف به همراه خواهند داشت.

همچنین متریال استفاده شده در دستگاه ها، بسیار مقاوم هستند، چرا که باید قابلیت استفاده زیاد و طولانی مدت در کارگاه یا کارخانه را داشته باشند.

جنس خوب استفاده شده در دستگاه های سنگبری کارگاهی صد صنعت، باعث می شوند که بعد از مدت کوتاه، بخش های مختلف دستگاه مستهلک نشود.

از دیگر نکات قوت این دستگاه ها، برش انواع سنگ در ابعاد و سایز های مختلف می باشد. در کل، شما با خرید این دستگاه، با اطمینان خاطر می تواند سالیان سال، می تواند به راحتی و بدون هیچ مشکلی از آن استفاده نماید.

گواهینامه های دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت

معرفی انواع دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت

شرکت صد صنعت با سابقه ای بیش از چهل سال، اولین تولید کننده دستگاه های سنگبری کارگاهی در ایران است.

در طی سال های گذشته و با توجه به نیاز بازار، سه مدل برای رفع نیاز های مشتریان در زمینه کارگاهی تولید کرده است.

دستگاه های سنگبری کارگاهی تولید شده در صد صنعت، دارای انواع گواهینامه های CE و سایر گواهینامه های بین المللی و همین طور نشان استاندارد ایران می باشند.

با توجه به نیاز مشتریان به جهت نصب دستگاه سنگبری در کارگاه یا کارخانه، شرکت صد صنعت اقدام به تولید چندین مدل از دستگاه های کارگاهی نموده است:

انواع دستگاه های سنگبری سنگبری تولید شده در صد صنعت، شامل سه مدل زیر می شود:

  • دستگاه سنگبری کارگاهی تیتانیوم
  • دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم
  • دستگاه فارسی بری کارگاهی SR-45
انواع دستگاه های سنگبری کارگاهی صد صنعت

انواع دستگاه های برش سنگ کارگاهی صد صنعت بر مبنای نوع کارکرد و سبک کار آن ها:
بر مبنای نوع کارکرد، دستگاه های کارگاهی تولید شده صد صنعت، به سه دسته گروه گروه کلی از لحاظ کاربرد، تقسیم شده اند:

  1. راسته بر
  2. ابزار زن
  3. فارسی بر

دستگاه تیتانیوم کار: راسته بری و فارسی بری را انجام می دهد. دستگاه امگا پلاتینیوم هر سه کارکرد شامل: فارسی بری؛ راسته بری و ابزار زنی را، شامل می باشد.

دستگاه SR-45 هم فقط کار فارسی بری را انجام می دهد.

قابل ذکر است، تمامی دستگاه های برش سنگ کارخانه قابلیت برش سنگ های تراورتن را دارا می باشند، برای اطلاعات بیشتر می توانید دستگاه برش سنگ تراورتن را بررسی نمایید.

در ادامه به معرفی تمامی دستگاه های تولید شده در شرکت صد صنعت خواهیم پرداخت:

دستگاه سنگبری کارگاهی با طول بلند مدل تیتانیوم

یکی از دستگاه های بسیار پر کاربرد کارگاهی تولید شده در صنعت، دستگاه سنگبری کارگاهی با طول بلند مدل تیتانیوم می باشد.

این دستگاه قابلیت برش انواع سنگ و همین طور فارسی بری سنگ را دارا می باشد.

دستگاه سنگبری کارگاهی با طول بلند مدل تیتانیوم

معرفی دستگاه سنگبری کارگاهی تیتانیوم و بخش های مختلف آن:

دستگاه تیتانیوم قابلیت برش سنگ با طول های بسیار بلند تر از دستگاه های قابل حمل را دارا می باشد.

در این دستگاه خط کاری که برای طول برش گذاشته می شود، عموما زیاد می باشد. دلیل آن برش سنگ با طول های بیشتر می باشد. همین باعث می شود که احتمال تکان خوردن سنگ، در حین برش بالا برود.

به همین دلیل می توان روی این دستگاه از یک سری جک های پنوماتیک استفاده کرد. البته استفاده از این جک ها، کاملا اختیاری می باشد، اما بهتر است به جهت فیکس کردن قطعه روی دستگاه، از آن ها استفاده شود.

جک های پنوماتیک را می توان به راحتی، بر روی مدل تیتانیوم سوار کرد. این جک ها به سمت پایین آمده و بر روی قطعه قرار می گیرند. همین امر باعث می شود که باعث سفت شدن قطعه بر روی میز کار گردد. به این وسیله جلوی تکان خوردن قطعه در هنگام برش گرفته می شود.

دستگاه برش سنگ کارگاهی تیتانیوم تولید شده در صد صنعت

این دستگاه می تواند شامل یک کفی لاستیکی هم باشد. این کفی لاستیکی، باعث می شود که قطعه سنگ، به خوبی بر روی میز برش فیکس گردد. با گذاشته شدن این کفی، جلوی سر خوردگی قطعه گرفته خواهد شد.

مدل تیتانیوم دارای تابلو برق و سیستم کاملا متفاوت می باشد. دستگاه تیتانیوم همانند سایر دستگاه های کارگاهی صد صنعت با موتور سه فاز کار می کند. همین امر باعث شده است تا بتوانیم به راحتی، دور موتور را تنظیم کرد.

تابلو برق استفاده شده در این دستگاه، دارای PLC بوده و کاملا فرمان پذیر می باشد.

از دیگر نکات مهم در مورد این دستگاه، نوع حرکت کلگی دستگاه تیتانیوم می باشد. حرکت دستگاه سنگبری کارگاهی تیتانیوم نیز، بر روی ریل لینر می باشد.

در این سری دستگاه، کلگی دستگاه با دست جابجا نمی شود. در این مدل کلگی خودش حرکت می کند و نیازی به جابجایی آن با دست ندارد.

در این صورت اپراتور یا کاربر دستگاه، نیازی ندارد تا کلگی دستگاه را با دست خود حرکت بدهد. دستگاه دارای یک میکرو سوئیچ می باشد. کلگی دستگاه از یک نقطه، شروع به حرکت و برش سنگ می کند تا به انتهای طرف دیگر برسد.

ریل های دستگاه سنگبری تیتانیوم صد صنعت

از دیگر مشخصات این مدل، این می باشد که پایه جداشونده ندارد. این دستگاه دارای یک شاسی ثابت و پایه های ثابت می باشد.

از جمله قطعات جانبی این دستگاه، دارا بودن میز رولیک می باشد. این میز رولیک، مثل همان میز کمکی دستگاه می ماند.

در این دستگاه، میز رولیک در یک طرف دارای پایه می باشد که با فاصله از دستگاه قرار می گیرد. در طرف دیگر، یک سری لوله های غلطک مانند به همراه یک میز وجود دارد که به دستگاه متصل می شوند.

شما به راحتی می توانید قطعه کار را، روی میز رولیک قرار دهید. به دلیل لغزنده بودن میز، قطعه کار به راحتی بر روی آن سر خورده و حرکت می کند.

استفاده این میز برای این است که با اتصال به دستگاه می توان سنگ هایی با پهنای بیشتر را مورد برش قرار داد. همچنین باعث می شود که سر و ته کردن کار، به راحتی صورت بگیرد.

شما می توانید به راحتی با استفاده از میز رولیک، قطعه را هل بدهید یا به هر سمتی که خواستید، حرکت بدهید.

از نکات بارز این دستگاه، استفاده از تیغه های بزرگ تر بر روی دستگاه تیتانیوم می باشد. عموما بر روی این دستگاه می توان تیغه ای تا ۵۰۰ میلیمتر بر روی دستگاه نصب کرد.

در واقع قطر صفحه برش می تواند تا ۵۰۰ میلیمتر نیز باشد.

این مدل به جای وان دارای کشوی آب کاملا متحرک می باشد. پمپ آب دستگاه، داخل کشو متحرک آب قرار می گیرد. سپس از طریق شیلنگ دستگاه، آن را به تیغه دستگاه می رساند.

کلگی و دیسک برش دستگاه سنگبری کارگاهی مدل تیتانیوم

در مدل تیتانیوم، تنظیم ارتفاع میله برش هم، بیشتر از سایر دستگاه های قابل حمل می باشد. در این مدل، تنظیم میله ارتفاع برش تا ۱۵۰ میلیمتر می باشد.

نکته دیگر در مورد این دستگاه، ریلی است که کلگی دیسک برش این دستگاه بر روی آن حرکت می کند. کلگی دستگاه تیتانیوم بر روی ریل لینرگاید ۲۰ حرکت می کند. علاوه بر این مانند سایر دستگاه ها، دارای ریل و واگن می باشد.

از نکات شاخص این دستگاه، استفاده از گیربکس اتوماتیک، بر روی این دستگاه می باشد. این گیربکس از طریق برنامه ای که توسط PLC به آن داده می شود، قابلیت برنامه ریزی شدن دارد.

همچنین با داشتن یک پیچ Volume ، می توانید سرعت دستگاه را، کم یا زیاد کنید. به این ترتیب می توانید تعیین کنید که کلگی با سرعت بیشتر یا کندتری، به سمت جلو بیاید.

به دلیل وجود گیربکس برای کلگی، مشخصا شما نمی توانید با دست، آن را حرکت دهید.

طول برش مفید دستگاه تیتانیوم، برابر سه متر و سی سانتیمتر می باشد. همچنین این دستگاه دارای گونیای بغل ثابت می باشد.

برای فارسی بری یا زاویه دادن به کلگی دستگاه در دستگاه های قابل حمل، می توان شاسی فوقانی که لینر و کلگی روی آن بسته شده است را، تا زاویه ۴۵ درجه بچرخانید.

اما در دستگاه تیتانیوم، شاسی فوقانی حرکت نمی کند و کاملا فیکس می باشد. برای فارسی بری و همین طور زاویه دادن به کلگی، باید مجموعه کلگی را مورد چرخش قرار دهیم.

تیغه برش سنگ در دستگاه سنگبری کارگاهی تیتانیوم

کاربردهای دستگاه سنگبری کارگاهی تیتانیوم

از این دستگاه برای جاهایی که نیاز به راسته بری با طول بلند می باشد، عموما استفاده می شود. همچنین این دستگاه قابلیت فارسی بری (خصوصا با طول بلند) را نیز دارا می باشد.

همانگونه که پیش تر هم بیان شد. این دستگاه، دارای موتور سه فاز می باشد. به همین دلیل دستگاه می تواند با قدرت بسیار بیشتری کار کند. بنابراین برای برش انواع و اقسام سنگ ها و اسلب های مختلف، می تواند به کار گرفته شود.

بیشترین کاربری این مدل دستگاه، برای کارگاه ها و کارخانه های سنگ فروشی یا سنگ بری می باشد.

افرادی که نیاز دارند تا اسلب های بلندتری از سنگ را برش بدهند، عموما از این سری دستگاه، استفاده می کنند. همین طور برای بریدن سنگ با ضخامت های مختلفی، به راحتی می توان از آن کمک گرفت.

علاوه بر این مورد، کارگاه های ساختمانی نیز، از مشتریان این دستگاه می باشند.

دستگاه برش سنگ کارگاهی مدل تیتانیوم صد صنعت

دستگاه سنگبری و ابزار زنی کارگاهی مدل امگا پلاتینیوم

از دیگر دستگاه های سنگبری کارگاهی تولید شده توسط صد صنعت، دستگاه سنگبری کارگاهی مدل امگا پلاتینیوم می باشد.

این دستگاه یکی از کامل ترین دستگاه های سنگبری کارگاهی موجود در بازار می باشد. این دستگاه، هم قابلیت راسته بری، هم فارسی بری و هم ابزار زنی را دارا می باشد. در ادامه به معرفی این دستگاه خواهیم پرداخت.

قابل ذکر است از این دستگاه با نام دستگاه ابزار زن سنگ نیز در بازار یاد می شود.

معرفی بخش های مختلف دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم

دستگاه سنگبری کارگاهی مدل امگا پلاتینیوم، دستگاهی می باشد که هم از نظر شکل و هم از نظر نوع کارکرد، با سایر دستگاه های تولید شده توسط صد صنعت، متفاوت می باشد.

مهم ترین تفاوت دستگاه امگا پلاتینیوم این می باشد که مجموعه کلگی برش سنگ ، کاملا ثابت می باشد. هم دیسک و هم کلگی برش، فقط در راستای عمود و محور Z حرکت می کند.

در دستگاه سنگبری مدل امگا پلاتینیوم میز کار متحرک بوده و وظیفه حرکت دادن قطعه کار در راستای افق را بر عهده دارد و باعث می شود تا قطعه کار، برش بخورد. این دستگاه علاوه بر قابلیت فارسی بری و راسته بری ، قابلیت ابزار زنی را نیز، دارد.

بر خلاف دستگاه های سنگبری قابل حمل، این دستگاه دارای پایه جدا شونده نمی باشد. این دستگاه دارای یک شاسی می باشد.

دستگاه سنگبری و ابزار زنی کارگاهی مدل امگا پلاتینیوم

این دستگاه قابلیت برش مفید با طول دو متر را دارا می باشد. از طرف دیگر دستگاه مجموعه کلگی دستگاه دارای دو گیربکس اتوماتیک می باشد که حرکت مجموعه کلگی را به سمت بالا و پایین و عقب و جلو بردن مجموعه در راستای محور Z را بسیار آسان کرده است.

با وجود این دو گیربکس، لازم نیست تا با دست کلگی دستگاه را جابجا کنید. دستگاه دارای پیچ ولوم می باشد که با نگه داشتن آن، خود کلگی دستگاه، با کمک گیربکس، به طرف بالا و پایین یا عقب و جلو حرکت می کند.

در این مدل، قطعه کار ثابت می باشد. به جای آن میز حرکت می کند. میز باید با دست حرکت داده شود.

زیر میز، یک حالت فلکی مانند شبیه هندل وجود دارد. با چرخش آن، شما می توانید میز را به سمت چپ و راست، حرکت دهید.

دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم دارای وان آب بزرگ نیز می باشد. این وان، در زیر میز کار قرار گرفته است. علاوه بر این دستگاه دارای پمپ آب نیز می باشد.

روش حرکت میز کار در این دستگاه، بسیار مشابه با حرکت ریل قطار می باشد. دو عدد ریل گرد شده به حالت لوله، روی وان قرار گرفته است.

میز کار توسط دو عدد چرخ غلطک مانند مشابه قطار، روی این ریل ها قرار گرفته است. توسط حرکت این غلطک ها بر روی ریل، میز کار می توند حرکت کند.

میز برش دستگاه سنگبری و ابزار زنی کارگاهی مدل امگا پلاتینیوم

از قابلیت های بسیار مهم مدل امگا پلاتینیوم این می باشد که در سه محور حرکت می کند. در واقع این دستگاه، جزو دستگاه های سه محوره حساب می شود.

حرکت در محور X یا محور افقی (که از طریق همان حالت کالسکه ای که پیشتر توضیح داده شد) توسط میز متحرک انجام می شود.

برای حرکت در محور Y یا محور عمودی، از گیربکسی که برای کلگی دستگاه مد نظر گرفته شده، استفاده می شود. این گیربکس برای بالا و پایین بردن موتور و تنظیم ارتفاع دیسک و کلگی دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

برای حرکت در محور Z هم، یک محور برای کلگی دستگاه وجود دارد که کلگی را جلو یا عقب می برد. این امر برای تنظیم محل قرار گرفتن تیغه برش بر روی قطعه کار انجام می شود.

هر دو این موارد، توسط پیچ ولومی که برای گیربکس دستگاه قرار داده شده است، انجام می پذیرد. علاوه بر این، برای چرخاندن بازوی موتوری نیز، یک قسمت ضامن مانند وجود دارد. با شل کردن این پیچ، می توانیم بازو را از پشت بچرخانیم. پس از چرخش به اندازه نیاز، می توانیم آن را روی دستگاه فیکس نماییم.

همانند دیگر دستگاه های کارگاهی تولید شده در صد صنعت، این دستگاه با برق سه فاز می کند. علاوه بر این، موتور این دستگاه قابلیت اینورتر را نیز دارد.

تابلو برق دستگاه در پایین بازو دستگاه، قرار داده شده است. اینجا کلگی دستگاه، روی شاسی فیکس شده است و روی ریل قرار نمی گیرد.

دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم، دارای ستونی در پشت دستگاه می باشد. بازو دستگاه، به این ستون بسته شده است. تمامی کارهای برقی این دستگاه، در پایین این ستون اتفاق می افتد.

موتور دستگاه سنگبری کارگاهی و ابزار زنی کارگاهی امگا پلاتینیوم

بزرگترین تفاوت دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم، با سایر دستگاه ها چیست؟

تفاوت عمده ای که این دستگاه، با سایر دستگاه های سنگبری ما دارد، این می باشد که این دستگاه را می توان برای ابزار زنی نیز به کار برد.

برای ابزار زنی توسط این دستگاه، اهرم کلگی دستگاه، به طور کامل می چرخد. با چرخش اهرم، کلگی می تواند از پهلو روی سنگ قرار بگیرد. در این حالت می توان به جای دیسک برش، ابزار را بر روی دستگاه، نصب نمود.

از آنجایی که موتور این دستگاه، فوق العاده پر قدرت می باشد، می توان به جای دیسک های برش، صفحات ابزار زنی را روی دستگاه سوار نمود. به این صورت به راحتی می توان برای ابزار زنی از این دستگاه استفاده کرد.

شما می توانید با استفاده از مدل امگا پلاتینیوم، روی سنگ و بغل سنگ را مورد ابزار زنی قرار دهید. شما می توانید توسط آن سنگ را به صورت گرد، لول شده یا قاشقی، ابزار زنی نمایید.

کاربردهای دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم

همانگونه که پیش تر هم بیان شد، دستگاه سنگبری کارگاهی امگا پلاتینیوم یک دستگاه چند منظوره برای استفاده در کارگاه ها و کارخانه های سنگبری می باشد.

شما می توانید کلیه خدمات روی انواع سنگ شامل: راسته بری؛ فارسی بری و همین طور ابزار زنی را در ابعاد و اشکال مختلف، با این دستگاه انجام دهید.

دستگاه سنگبری و ابزار زنی کارگاهی امگا پلاتینیوم تولید شده در صد صنعت

دستگاه فارسی بری کارگاهی با طول بلند مدل SR-45

در ابتدا، شرکت صد صنعت، قصد تولید دستگاه فارسی بری کارگاهی با طول بلند را نداشت. ابتدا سفارشی توسط یک شرکت برای ساخت این دستگاه، به صد صنعت داده شد.

در ابتدا به طراحی آن پرداختیم و سپس شرکت دریافت که به راحتی، می تواند آن را به تولید انبوه برساند. به این ترتیب دستگاه فارسی بری کارگاهی نیز، وارد سبد کالاهای شرکت صد صنعت شد.

در ادامه به معرفی اجمالی این دستگاه خواهیم پرداخت:

معرفی دستگاه فارسی بری کارگاهی SR-45 صد صنعت

دستگاه فارسی بری کارگاهی صد صنعت مدل SR-45، دارای پایه نمی باشد. این دستگاه نیز مانند سایر دستگاه های سنگبری کارگاهی صد صنعت، دارای شاسی می باشد.

این دستگاه، کلا کار برش را انجام نمی دهد. موتور کاملا فیکس و در زاویه ۴۵ درجه بسته شده است. این زاویه قابل تغییر نیست. دستگاه در راستای محور عمودی و افقی، حرکت می کند.

دستگاه فارسی بری کارگاهی مدل SR-45 همانند دستگاه تیتانیوم، به صورت اتوماتیک حرکت می کند. در واقع دست نمی تواند موتور را حرکت دهد.

برای حرکت موتور دستگاه، گیربکسی تعبیه شده است که دستگاه را حرکت می دهد.

دستگاه فارسی بری کارگاهی SR-45 صد صنعت

این دستگاه دارای یک میز کار می باشد. بر روی این میز، کفه های لاستیکی برای جلوگیری از سرخوردگی قطعه کار، روی آن قرار داده شده است.

استفاده از جک های پنوماتیک در این دستگاه، اجباری می باشد؛ بنابراین به صورت پیش فرض بر روی دستگاه قرار دارد. به دلیل اینکه این دستگاه کار فارسی بری را انجام می دهد، قطعه کار باید کاملا ثابت باشد.

به دلیل استفاده این دستگاه برای فارسی بری سنگ های گران قیمت، دقت بالای فارسی بر، مورد نیاز استفاده کنندگان دستگاه می باشد. در صورت داشتن کوچکترین خطا، کل اسلب سنگ از بین خواهد رفت. این باعث ضرر سنگین مادی خواهد شد.

به همین دلیل، جک های پنوماتیک روی دستگاه قرار داده شده اند. این جک ها، روی قطعه قرار می گیرند. همین باعث خواهد شد که قطعه کاملا فیکس شده و کار روی آن، به درستی و با دقت تمام انجام گردد.

از دیگر نکات قوت دستگاه فارسی بری کارگاهی صد صنعت، تابلو برق بسیار قوی آن می باشد. در واقع یک کابین تابلو برق بر روی دستگاه قرار داده شده است. بر روی تابلو برق، میز فرمان دستگاه قرار دارد.

همانند سایر دستگاه های کارگاهی، این دستگاه دارای موتور ۳ فاز می باشد. همچنین دستگاه دارای PLC بوده و خاصیت فرمان پذیر را دارا می باشد. ضمن اینکه موتور دستگاه از حالت اینورتر هم پشتیبانی می کند.

از دیگر موارد مرتبط با این دستگاه، دیده نشدن موتور از سمت جلوی دستگاه می باشد. در واقع موتور در پشت دستگاه جای گرفته است.

همچنین دستگاه دارای یک تفنگ بادی، برای تمیز کردن دستگاه می باشد. این تفنگ بادی، یک پیچ گیج برای تنظیم باد را دارا می باشد.

از لحاظ ساختاری، این دستگاه کمی با سایر دستگاه های تولید شده صد صنعت، متفاوت می باشد. . همچین از لحاظ وزنی، این دستگاه تقریبا سنگین ترین دستگاه تولید شده توسط صد صنعت می باشد.

این دستگاه می تواند تا طول ۳ متر و ۳۰ سانتیمتر، کار فارسی بری بر روی سنگ را انجام دهد. ضمن اینکه قابلیت تنظیم ارتفاع هم برای این دستگاه موجود است (البته این تنظیم ارتفاع محدود می باشد).

ریل های دستگاه فارسی بری کارگاهی با طول بلند مدل SR-45

کاربرد های دستگاه فارسی بری کارگاهی با طول بلند مدل SR-45

عملا این دستگاه فقط برای استفاده خاص طراحی شده است. از این دستگاه فقط برای فارسی بری سنگ، می توان استفاده کرد و قابلیت راسته بری را دارا نیست.

عموما افرادی دستگاه را خریداری می کنند که فارسی بری، از اهمیت بالایی برای آن ها برخورد دار است. کسانی که از سنگ های بسیار گران قیمت استفاده می کنند، عملا خریداران این دستگاه می باشند.

عموما سنگ های نمای گران قیمت و سنگ های زینتی بسیار گران قیمت، توسط این دستگاه مورد فارسی بری قرار می دهند.

مزیت های دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت نسبت به رقبای خارجی چیست؟

بزرگترین مزیت های این دستگاه نسب به نمونه های خارجی، شامل: قیمت بسیار مناسب آن؛ خدمات پس از فروش عالی؛ تهیه راحت قطعات با قیمت مناسب به دلیل تولید در داخل کشور؛ آموزش و سهولت راه اندازی دستگاه می باشد.

به نظر می رسد بزرگترین مزیت، قیمت تمام شده این دستگاه نسبت به سایر رقبای خارجی نسبت به امکانات ارائه شده توسط این دستگاه ها می باشد.

برای خرید دستگاه خارجی (با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز در بازار) شما مجبور خواهید بود که هزینه های بسیار سنگین برای خرید دستگاه های سنگبری پرداخت کنید.

اما به دلیل اینکه دستگاه های سنگبری کارگاهی صد صنعت، همگی در داخل کشور تولید می شوند، این هزینه ها نسبت به نمونه خارجی، بسیار کمتر خواهد بود.

به دلیل اینکه دستگاه تولید داخل می باشد، به هیچ عنوان در تهیه قطعات و پشتیبانی از دستگاه، به مشکل برخورد نخواهید کرد.

در صورت خرید دستگاه های خارجی، شما باید ابتدا به دنبال نمایندگی آن باشید. ضمن اینکه با داشتن نمایندگی در ایران، حتی ممکن است با توجه به شرایط تحریم، عملا تهیه قطعات آن بسیار مشکل و هزینه بر باشد.

خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه، بسیار قوی و عالی می باشد. دلیل این امر، قوی بودن شرکت صد صنعت، در خدمات و گارانتی های دستگاه خود می باشد.

بسیاری از دستگاه های خارجی موجود در بازار، این مشکل را دارا می باشند که حتی با تهیه قطعات آن، شما نمی توانید کار تعویض آن را، به راحتی انجام دهید. این در حالی است که با خرید دستگاه های صد صنعت، به هیچ عنوان چنین مشکلی نخواهید داشت.

از دیگر مزیت ها، مبحث آموزش دستگاه می باشد که توسط کارشناسان خبره صد صنعت، به خریداران ارائه می شود. ضمن اینکه برای راه اندازی دستگاه نیز شرکت صد صنعت به صورت کامل در کنار مشتریان عزیز خود می باشد.

عموما شما به راحتی نمی توانید برای دستگاه های خارجی مشابه، اپراتور دستگاه را برای کار با آن، به خوبی آموزش دهید. ضمن اینکه به همین دلیل، راه اندازی دستگاه خارجی، عملا کاری بسیار دشوار خواهد بود.

دستگاه فارسی بری کارگاهی SR-45 تولید شده در صد صنعت

آیا دستگاه های برش سنگ کارگاهی صد صنعت، رقبای داخلی نیز دارد؟

عملا شرکت صد صنعت در تولید دستگاه های برش سنگ کارگاهی، در داخل کشور بی رقیب می باشد و رقبای بسیار کمی دارد.

مزیت صد صنعت نسبت به سایر دستگاه های رقبای داخلی، این می باشد که به دلیل کپی بودن سایر دستگاه ها از روی دستگاه های این شرکت، در صورت مشکل پیدا کردن دستگاه، عملا سایر رقبا نمی توانند ۰ تا ۱۰۰ تعمیرات آن را انجام دهند.

لازم به ذکر است که تعدادی رقبای داخلی بسیار محدود وجود دارد که کار آن ها، کاملا کپی دستگاه های صد صنعت می باشد.

بنابراین در صورتی که مشکلی در دستگاه شما پیش بیاید، آن ها به دلیل اینکه قطعات توسط خودشان ساخته نشده و کپی می باشد، قابلیت ارائه کامل خدمات پشتیبانی را دارا نمی باشند.

شرکت صد صنعت، به دلیل بومی سازی این تکنولوژی، قابلیت تعویض و تعمیر کامل همه قطعات دستگاه را دارا می باشد. این به عنوان برترین مزیت شرکت ما نسبت به سایر رقبا در داخل کشور می باشد.

نکته اینجاست که بسیاری از اوقات، حتی دستگاه های تولید شده مشابه، برای تعمیر به شرکت صد صنعت مراجعه می کنند.

شلنگ پمپ آب دستگاه سنگبری تیتانیوم

شما در این صفحه، با انواع دستگاه سنگبری کارگاهی تولید شده در صد صنعت آشنا شدید. در صورتی که نیاز به هرگونه مشاوره پیش از خرید یا تهیه این دستگاه ها را دارید، همین الان با تلفن های کارخانه تماس بگیرید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن، شما را راهنمایی کنند.

سوالات متداول در مورد دستگاه برش سنگ کارگاهی صد صنعت

بسیاری از افراد پیش از خرید دستگاه سنگبری کارگاهی، سوالاتی را دارند که عموما بسیاری از آن ها، بارها از ما سوال شده است.

به همین جهت بخشی تحت عنوان سوالات متداول در نظر گرفتیم تا به صورت جامع پاسخگوی این سوالات باشیم. در صورتی که سوالی ذهنتان را درگیر نموده، می توانید در بخش پایین صفحه بپرسید تا همکاران ما در اسرع وقت به آن ها پاسخ دهند.

سایت رسمی شرکت صد صنعت برای خرید دستگاه های کارگاهی چیست؟

سایت رسمی شرکت برای فروش دستگاه های کارگاهی sadsanat.com می باشد.

جدیدترین قیمت های مربوط به دستگاه های سنگبری کارگاهی را از کجا مطلع شویم؟

شما می توانید، بدون نیاز به واسطه، به طور مستقیم با شماره ۰۲۱۶۵۵۳۳۳۲۱ الی ۲۶، تماس گرفته و با کارشناسان مربوط به فروش، ارتباط برقرار نمایید.

شرایط پشتیبانی و گارانتی دستگاه های برش سنگ کارگاهی به چه صورت است؟

شرکت تولیدی صد صنعت، رضایت مشتریان را، بهترین تبلیغ برای شرکت، به حساب می آورد. با خرید دستگاه های کارگاهی، از شرکت تولیدی صد صنعت و یا نمایندگان شرکت، با توجه به نوع جنس، بین ۶ و ۸ ماه، گارانتی به محصولات تعلق خواهد گرفت. دستگاه های اره نواری نیز دارای ۱۲ ماه گارانتی می باشند.

دستگاه های سنگبری کارگاهی صد صنعت با دستگاه های سنگبری قابل حمل چه تفاوتی دارند؟

به دلیل تفاوت های متعدد بین این دو سری دستگاه، فیلمی در راستای تشریح کامل این تفاوت ها تهیه شده است. برای دیدن این فیلم می توانید به این لینک مراجعه کنید.