دستگاه سنگبری قابل حمل صد صنعت ☀️ ((سایت رسمی)) ✔️

دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید

یکی از محبوب ترین انواع دستگاه های برش سنگ صد صنعت ، دستگاه سنگبری لینرگاید است. نام این دستگاه به خاطر وجود ریل لینر (لاینر یا لاینیر) در آن است.

دستگاه سنگبری قابل حمل کروم استیل

دستگاه سنگبری کروم استیل صد صنعت، با نام سری کاوش در بازار شناخته می شود. تفاوت اصلی آن با نوع لینرگاید، شافت کروم استیل به کار رفته در دستگاه است.

دستگاه سنگبری قابل حمل کروم استیل صد صنعت

دستگاه سنگبری قابل حمل پروفیلی

دستگاه سنگبری پروفیلی است که از لحاظ ساختار و کارکرد مشابه دستگاه های لینرگاید و کروم استیل است. تفاوت این دستگاه با سایر ماشین های برش سنگ سیار در این است که کلگی بر روی یک پروفیل حرکت می کند.

دستگاه سنگبری قابل حمل پروفیلی صد صنعت

دستگاه سنگبری قابل حمل کاربری خاص

این نوع از دستگاه های سنگ بری صدصنعت قابلیت برش انواع سنگ، با ضخامت های زیاد، همچون انواع جدول، بتن، بلوک یا آجر را دارند. این دسته شامل جدول بر رینو (راینو) و دستگاه سنگبری با ضخامت بالا مدل D-700 می باشد.

دستگاه سنگبری قابل حمل کاربری خاص صد صنعت

دستگاه سنگبری قابل حمل صد صنعت

دستگاه سنگبری به دو نوع دستگاه سنگبری قابل حمل و کارگاهی تقسیم بندی می شود.

با توجه به اینکه نیاز است معمولا در پروژه های ساختمانی، دستگاه سنگبری در محل باشد، دستگاه سنگبری پرتابل بهترین گزینه برای این کار است.

دستگاه سنگبری سیار یا Portable برتری هایی نسبت به مدل های کارگاهی دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

شرکت تولیدی صد صنعت، اولین تولید کننده دستگاه های سنگ بری قابل حمل استاندارد در ایران است. صد صنعت، تنها تولید کننده دستگاه سنگبری است که دستگاه هایش دارای جدیدترین استانداردهای روز اروپا می باشد.

دستگاه های سنگبری قابل حمل (پرتابل) صد صنعت با توجه به نیاز مشتریان و همچنین انواع شرایط محیطی و انواع سنگ ها در مدل های متنوع عرضه می شود.

این دستگاه ها در انواع لینرگاید، کروم استیل، پروفیلی و واگنی و مدل های صد صنعت، امگا، کاوش، راینو و دیگر مدل ها تولید می شوند.

در ادامه با تمامی این دستگاه ها و مشخصات آنها، آشنا خواهید شد. در صورتی که نیاز دارید که به تمامی دستگاه های سنگبری (هم قابل حمل و هم کارگاهی) دسترسی داشته باشید، می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

در صورتی که نیاز به دیدن همه دستگاه های برش سنگ کارگاهی صد صنعت را دارید نیز، می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

دستگاه سنگبری قابل حمل صد صنعت

دستگاه سنگبری قابل حمل چیست؟

در برخی مواقع با توجه به شرایط، نیاز است تا برش سنگ در محل پروژه صورت گیرد. دستگاه های سنگبری قابل حمل، بهترین گزینه برای این شرایط هستند.
دستگاه سنگبری پرتابل به دستگاهی گفته می شوند که می توان آن را توسط افراد جا به جا نمود ، در این مدل پایه های دستگاه را می توان از میز کار جدا کرد اما دستگاه های کارگاهی برای جا به جایی به ماشین آلاتی مثل لیفت تراک و جرثقیل نیاز دارند.
از مشخصات مهم دستگاه های قابل حمل نسبت به دستگاه های کارگاهی و ثابت وزن نسبتا کم آن ها است.

موتور قرار داده شده در این سری از دستگاه ها تک فاز می باشند و همین امر این سری از دستگاه ها را در دسته دستگاه برش سنگ تک فاز صد صنعت قرار داده است.

سایر مشخصات و ویژگی های این دستگاه ها در ادامه بررسی شده است.

دستگاه سنگبری قابل حمل چیست؟

ویژگی های دستگاه برش سنگ قابل حمل صد صنعت چیست؟

انواع دستگاه های برش سنگ پرتابل صد صنعت، دارای ویژگی های منحصر به فردی مثل: ابعاد برش مختلف؛ قابلیت فارسی بری؛ قابلیت تنظیم پایه های دستگاه و همین طور میز کمکی هستند.

در ادامه به توضیحات بخش های مختلف ویژگی های دستگاه، خواهیم پرداخت.

۱- ابعاد برش سنگ در دستگاه سنگبری قابل حمل

دستگاه های سنگبری قابل حمل، دارای طول برش مفید بین ۶۵ سانتیمتر تا ۲۶۰ سانتیمتر می باشند.
در نظر داشته باشید که حداکثر طول برش دستگاه قابل حمل ۲ متر و ۶۰ سانتی متر است. اگر کاربر نیاز به برش سنگ با طول بیشتر را داشته باشد، نیاز به تهیه دستگاه های کارگاهی دارد.

۲- قابلیت فارسی بری دستگاه

اکثر این دستگاه ها قابلیت برش در زوایای مختلف در دامنه ۰ تا ۴۵ درجه را دارا بوده همچنین لازم به ذکر است قابلیت فارسی بری سنگ (برش با زوایه ۴۵ درجه) را نیز تمام دستگاه های سنگبری قابل حمل صد صنعت دارند.

قابلیت فارسی بری دستگاه سنگبری قابل حمل

۳- قابلیت تنطیم پایه های دستگاه

در دستگاه های پرتابل، قابلیت تنطیم پایه های دستگاه با توجه به نیاز مشتری وجود دارد. در ادامه در قسمت اجزای دستگاه ، قطعات پایه های دستگاه به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.

۴- میز کمکی

همچنین دستگاه های سنگ بری سیار، دارای یک میز کمکی جهت افزایش عرض مفید دستگاه هستند. در ادامه میز کمکی به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.

میز کمکی دستگاه سنگبری

کاربردهای دستگاه برش سنگ قابل حمل (پرتابل) چیست؟

دستگاه های سنگ بری قابل حمل کاربردهای مختلفی دارد و افراد با توجه به نیاز خود می توانند از آن استفاده کنند.این دستگاه ها مناسب برش انواع سنگ ، کاشی و سرامیک با طول حداقل ۶۵ و حداکثر ۲۶۰ سانتیمتر و ضخامت های متفاوت می باشند.

با توجه به سهولت در جا به جایی ، دستگاه های برش سنگ قابل حمل بیشتر برای پروژه های ساختمانی کاربرد دارد. برای مثال سنگ کار نمای ساختمان یا سرامیک کار فضای داخلی ساختمان، از این دستگاه برای پروژه های مختلف می توانند استفاده کنند. به همین دلیل از آنها با نام دستگاه سنگبری ساختمانی نیز یاد می شود.

دستگاه های سنگبری صد صنعت مخصوص برش سنگ است و بیشتر برای برش انواع سنگ ساختمانی به کار برده می شود. با این حال دستگاه های سنگبری می توانند انواع متریال مانند چوب ، آهن و غیره را برش دهند. برای این کار باید از تیغه های مناسب استفاده شود.

دستگاه های سنگبری قابل حمل صد صنعت برای برش سنگ های تراورتن که امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند، مناسب می باشند، برای اطلاعات بیشتر می توانید دستگاه برش سنگ تراورتن صد صنعت را مورد بررسی قرار دهید.

از لحاظ جنس سنگ و نحوه برش تفاوتی بین دستگاه سنگبری قابل حمل و کارگاهی وجود ندارد. اما ضخامت سنگ، طول مفید برش و قدرت موتور دستگاه کارگاهی بیشتر از مدل های قابل حمل است.

شرکت تولیدی صد صنعت در دستگاه های سنگبری قابل حمل قابلیت سفارشی سازی و تقویت موتور دستگاه ها از تکفاز به سه فاز را فراهم کرده است که در افزایش دقت برش دستگاه ها بسیار تاثیر گذار می باشد.

معرفی انواع دستگاه سنگبری قابل حمل ( پرتابل ) صد صنعت

شرکت تولیدی صد صنعت با سابقه ای درخشان ، اولین تولید کننده انواع دستگاه های سنگبری استاندارد در ایران می باشد.

دستگاه های سنگ بری صد صنعت، به روزترین استانداردهای اروپایی در ساخت این دستگاه ها را دارند.

تیم کارخانه تولیدی صد صنعت از گذشته تا اکنون

شرکت صد صنعت، از پیشروهای صنعت دستگاه های سنگبری قابل حمل در ایران از گذشته تا امروز است و همیشه رقبا آن را به عنوان الگویی در ساخت دستگاه ها و خدمات به مشتریان در نظر گرفته اند.

صد صنعت با توجه به نیاز مشتریان، کاربردهای مختلف و شرایط پروژه ها در ایران، دستگاه های برش سنگ قابل حمل (دستگاه برش سنگ نما) را در مدل ها، ابعاد و وزن های متنوعی تولید کرده است.

به صورت کلی می توان این دستگاه ها را به شکل زیر دسته بندی نمود:

 • دستگاه سنگبری لینرگاید
 • دستگاه سنگبری کروم استیل
 • دستگاه سنگبری پروفیلی
 • دستگاه سنگبری با ضحامت بالا، بتن بر و جدول بر، آجر بری

در ادامه هر یک از این نوع دستگاه ها را معرفی می کنیم.

انواع دستگاه سنگبری قابل حمل

دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید صد صنعت

یکی از محبوب ترین انواع دستگاه های برش سنگ صد صنعت ، دستگاه سنگبری لینرگاید است.

نام این دستگاه به خاطر وجود ریل لینر (لاینر یا لاینیر) در آن است. کلگی این دستگاه بر روی ۲ عدد ریل که در دو طرف شاسی فوقانی دستگاه قرار گرفته است، با ۴ عدد بلبرینگ مخصوص در راستای خط افق حرکت می کند.

عموما این مدل از دستگاه ها با حداکثر طول برش مفید از ۱٫۵۰ متر تا ۲٫۶۰ متر بصورت پرتابل (قابل حمل ) و ۳٫۳۰ متر بصورت کارگاهی در ایران تولید می شوند.

دستگاه های سنگبری لینرگاید ضریب خطای بسیار پایینی در برش دارند.

ویژگی های دستگاه سنگبری لینرگاید چیست؟

قابلیت نصب گیربکس دستی طبق سفارش مشتری جهت سهولت بیشتر در برش برای دستگاه های لینرگاید وجود دارد. به صورت پیش فرض دستگاه لینرگاید با موتور تکفاز کار کرده ولی قابلیت تعویض و کار با موتور ۳ فاز را نیز دارد.

از این دستگاه به جهت دقت بالا و خطای پایین در برش عموما جهت برش سنگ با طول بلند استفاده می شود. دستگاه های سنگبر ریلی (ریل لینیر گاید) در صورت نگهداری صحیح، طول عمر مفید طولانی دارند.

برای مشاهده تمامی مدل های دستگاه سنگبری لینرگاید صد صنعت، به لینک زیر مراجعه نمایید.

دستگاه های سنگبری لینرگاید، به چهار دسته دیگر تقسیم می شوند. این دسته ها عبارتند از:

دسته بندی انواع دستگاه های سنگ بری صد صنعت

لیست همه محصولات سنگبری قابل حمل لینرگاید سری SL (سری صد صنعت)

در زیر لیست کامل همه دستگاه های سنگبری قابل حمل لینرگاید سری صد صنعت را می توانید مشاهده کنید:

لیست همه محصولات دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید سری OL (سری امگا)

در لیست زیر می توانید تمامی محصولات سنگبری سری امگا را مشاهده کنید:

دستگاه سنگبری پرتابل کروم استیل (کاوش)

دستگاه سنگبری کروم استیل از دیگر دستگاه های سنگبری پرتابل صد صنعت، می باشد. این مدل با نام سری کاوش در بازار شناخته می شود.

تفاوت اصلی آن با نوع لینرگاید، شافت کروم استیل به کار رفته در دستگاه است. در این دستگاه به جای شاسی فوقانی و دو ریل موازی (لینر) که کلگی روی آن حرکت کند، دو شافت کروم استیل (با قطر ۴۰ میلی متر) وجود دارد که کلگی روی آن دو سوار است.

دستگاه سنگبری قابل حمل صد صنعت مدل کاوش جز اولین نمونه های تولید شده دستگاه سنگبری در ایران می باشد.

ویژگی های دستگاه سنگبری سیار کروم استیل چیست؟

دستگاه های شفت کروم برای برش زیر ۱٫۵۰ متر مناسب است . دستگاه های سنگبری کروم استیل بدلیل داشتن شفت های تو پر، تفاوت وزن چندانی با مدل ریلی (لینرگاید ۱۵) ندارند.

در این مدل اپراتور برای جا به جا کردن کلگی از دستگیره آن به صورت دستی استفاده می نماید. کلگی قابلیت تنظیم ارتفاع را نیز داشته و حتی می تواند برش را از زاویه ۰ تا ۴۵ درجه انجام دهد، که این بدین معنا می باشد که این دستگاه قابلیت فارسی بری را نیز داراست .

حداکثر طول برش مفید دستگاه ها از ۶۵ تا ۱۸۰ سانتی متر است. به صورت پیش فرض دستگاه با موتور تکفاز کار کرده، ولی قابلیت تعویض موتور و کار با موتور ۳ فاز را دارد.

دستگاه های شفت کروم استیل مدل کاوش صد صنعت به دو دسته تقسیم می شوند:

 • دستگاه های شفت کروم استیل ۴۰ مدل کاوش
 • دستگاه های شفت کروم استیل ۵۰ مدل کاوش
دستگاه سنگبری کروم استیل صد صنعت (سری کاوش)

دستگاه سنگبری پروفیلی

یکی دیگر از انواع دستگاه های سنگبری قابل حمل صدصنعت، دستگاه سنگبری پروفیلی است که از لحاظ ساختار و کارکرد مشابه دستگاه های لینرگاید و کروم استیل است.

تفاوت این دستگاه با سایر ماشین های برش سنگ سیار در این است که کلگی بر روی یک پروفیل حرکت می کند.

ویژگی های دستگاه سنگبری پروفیلی چیست؟

این دستگاه ویژگی های زیر را دارد:

این دستگاه برای برش با طول ۷۵ تا ۱۴۰ سانتی متر مناسب بوده و عموما از این دستگاه برای برش سنگ با طول کوتاه استفاده می شود. سنگ بر پروفیلی می تواند برش را از زاویه ۰ تا ۴۵ درجه انجام دهد (قابلیت فارسی بری).

به صورت پیش فرض دستگاه با موتور تکفاز کار کرده ولی قابلیت تعویض و کار با موتور ۳ فاز را نیز دارد. دقت برش این مدل نسبت به دستگاه های برش سنگ لینرگاید و کروم استیل نسبتا پایین تر بوده، ولی از لحاظ قیمت مقرون به صرفه است.

کلگی این دستگاه، مانند سایر سری ها دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد. برای تنظیم ارتفاع در این مدل از جک فنری استفاده شده است. دستگاه از لحاظ وزن ، سبکتر از دستگاه های دیگر است.

دستگاه سنگبری پروفیلی

دستگاه سنگبری قابل حمل با ضخامت بالا، بتن بر، جدول بر

این نوع از دستگاه های سنگ بری صدصنعت قابلیت برش انواع سنگ، با ضخامت های زیاد، همچون انواع جدول، بتن، بلوک یا آجر را دارند.

محصولات این دسته فقط شامل مدل رینو (راینو) می باشد. مدل رینو چرخ دارد و به راحتی قابلیت جابه‌جایی دارد. مدل دیگر مانند سری های قبلی دارای پایه می باشد.

دستگاه جدول بر صد صنعت مدل رینو

اجزای دستگاه سنگبری قابل حمل

از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده دستگاه های سنگبری می توان به: موتور اصلی دستگاه؛ ریل حرکتی، کلگی؛ پمپ آب؛ اسکلت فلزی دستگاه؛ تیغ برش؛ گونیا؛ نقاله و میز کمکی اشاره نمود.
در ادامه به بررسی این اجزا می پردازیم:

۱- موتور دستگاه سنگ بری قابل حمل

موتور اصلی دستگاه سنگبری صد صنعت کاملا ایرانی است و در کارخانه صد صنعت تولید می شود. این موتور گواهی ایمنی استاندارد دارد.
وظیفه اصلی موتور دستگاه سنگبری به چرخش درآوردن تیغه یا دیسک برش است.

موتور اصلی دستگاه سنگبری صد صنعت در بیشتر دستگاه های قابل حمل تک فاز است، با این وجود قابلیت تعویض موتور و نصب موتور ۳ فاز وجود دارد.
توان موتور اصلی دستگاه سنگبری حدود ۱٫۵ تا ۴ کیلو وات در مدل های قابل حمل و کارگاهی است.
موتور اصلی تک دور است و قابلیت تنطیم سرعت در موتور وجود ندارد.

موتور از نوع موتور تخت با مشخصات زیر است:

 • ولتاژ :۲۲۰ ولت
 • قدرت : ۳ اسب بخار
 • فرکانس : ۵۰ هرتز
 • میزان جریان الکتریکی : ۶ آمپر
 • دور موتور : ۲۸۰۰ RPM (دور در دقیقه)

موتور از: پوسته؛ روتور؛ استاتور؛، فلنچ جلو؛ پروانه؛ قاب پشت پروانه؛ فلنچ عقب؛ جعبه موتور؛ بلبرینگ روتور و شافت موتور تشکیل شده است.

روتور آرمیچری است که داخل یک محفظه به نام استاتور قرار می گیرد. استاتور از طریق سیم پیچی که داخل آن قرار دارد محیط القایی مغناطیسی ایجاد می کند و روتور داخل آن شروع به چرخش می کند.

روتور ساخت کارخانه الکتروژن است. استاتور در صد صنعت تولید و سیم پیچی می شود. موتور در کارخانه صدصنعت مونتاژ نهایی شده و تحت لایسنس الکتروژن تولید می شود.

ساخت قطعات پلاسیتکی مثل جعبه موتور در شرکت کاوش که زیر مجموعه صد صنعت است انجام می شود.

۲- تجهیزات آبی دستگاه سنگبری

اکثر دستگاه های سنگبری دستگاه های برش آبی هستند. به منظور جلوگیری از گرم شدن شدید دستگاه برش سنگ، از آب استفاده می شود.

تجهیزات آبی دستگاه شامل موارد زیر است:

مخزن دستگاه

مخزن آب محل نگهداری آب مورد نیاز برای خنک سازی دستگاه است.

کفی دستگاه

از طریق صفحه گالوانیزه نسبت به دستگاه جدا می شود.

درپوش برای تخلیه آب

درپوش بر روی مخزن جهت تخلیه آب قرار دارد.

پمپ آب

وظیفه اش پاشش آب به قطعه و دیسک برش هنگام برش است. پمپ آب ، آب را از طریق لوله های شلنگ تراز به شلنگ فنری می رساند.

شلنگ فنری آب را روی قطعه کار و دیسک می پاشد. از شلنگ فنری برای تنظیم محل خروج آب روی دیسک و قطعه کار استفاده می شود.

برای افزایش طول عمر پمپ آب بهتر است هر چند روز یکبار آب مخزن را بطور کامل تخلیه کرده و گل و لای ته نشین شده در مخزن را تخلیه نمایید.

۳- ریل حرکتی دستگاه سنگبری

ریل هایی حرکتی از مهمترین قطعات دستگاه برش هستند که کلگی موتور برش روی آن در راستای خط صاف حرکت می کند. با استفاده از ریل های حرکتی، باعث می شود تا کلگی موتور به راحتی در راستای خط افق حرکت کند.

بطور معمول جنس استفاده شده در لینرگاید ها آلیاژی می باشد.

نکته: هر چند روز یکبار از مواد روغنی برای روانکاری شافت های کروم استیل با لینرگاید ها استفاده نمایید. از گریس به دلیل جذب گرد و خاک استفاده نکنید.

۴- قاب تیغه دستگاه سنگبری

قاب تیغه برای حفظ ایمنی برش کار یا کاربر در حین استفاده از دستگاه سنگبری ، به کار برده می شود.

برای محافظت موتور در برابر پاشیدن آب نیز، یا باید از موتورهای ضد آب استفاده کرد؛ یا قاب محافظ برای جلوگیری از برخورد آب با موتور مورد استفاده قرار گیرد.

قاب تیغ اره دیسکی محل اتصال موتور به تیغ اره دیسکی می باشد، بطور معمول موتور دستگاه های سنگبری یا به صورت مستقیم و یا از طریق گیربکس (مدل هایی که قابلیت تنظیم دور داشته باشند) به قاب محل قرارگیری تیغ اره دیسکی اتصال پیدا کرده اند.

از دیگر اجزا نصب شده بر روی قاب تیغ اره دیسکی می توان به محافظ تیغ اره دیسکی و لوله هدایت آب نیز اشاره نمود.

۵- اسکلت فلزی

اسکلت دستگاه ، چارچوب اصلی دستگاه است. از فولاد برای ساخت اسکلت اصلی دستگاه سنگبری قابل حمل استفاده شده است.
اسکلت اصلی در کارخانه صد صنعت ساخته می شود.

۶- پایه های دستگاه سنگبری

شکل پایه ها در دستگاه سنگبری پروفیلی،لینرگاید،کروم استیل صد صنعت ثابت هستند و جنس آنها قوطی ۴۰ * ۴۰ است.
در دستگاه های کوچک (زیر ۱۵۰) دستگاه ها ۴ تا پایه دارند که جدا شدنی هستند. در دستگاه های بزرگتر از ۱۵۰، ۶ تا پایه (۲ تا وسط ۴ تا گوشه ) دارند.

پایه های گوشه ای قابلیت تنظیم ارتفاع ندارند (پیچ ندارند). پایه های وسط (پایه های سیبکی) قابلیت تنظیم ارتفاع و حرکت دارند که بتوان لرزه دستگاه را گرفت و دستگاه را تراز کرد.
دستگاه های سنگبری مدل های امگا داری ۶ پایه، به ترتیب: ۴ عدد پایه پروفیلی در گوشه های دستگاه و ۲ عدد پایه سیبکی در وسط دستگاه است.

دیگر مدل های دستگاه سنگبری قابل حمل به ترتیب، لینرگاید داری ۶ پایه و دستگاه های کروم استیل و پروفیلی در ابعاد مختلف دارای ۴ پایه و ۶ پایه می باشند.
پایه ها رنگ کوره ای الکترواستاتیک دارند و رنگ کاری در کوره رنگ کارخانه انجام می شود.

پایه های جداشونده دستگاه سنگبری قابل حمل

۷- میز کمکی

دستگاه های سنگبری صد صنعت دارای یک میز کمکی هستند. وظیفه میز کمکی نگه داشتن قطعه های با عرض زیاد است.

میز کار جلو دستگاه برش به منظور افزایش عرض برش بسته می شود.

میزکمکی برای کله بری سنگ نیز استفاده می شود.

۸- نقاله

وظیفه نقاله درجه بندی زاویه برش است و کنار دستگاه بسته می شود .
نقاله به منظور گوشه بری و گوشه زنی قطعه کار استفاده می شود .

نقاله دستگاه سنگبری

۹- گونیا

گونیا اصطلاحا قرار متحرک دستگاه است. وظیفه گونیا قائم کردن قطعه کار و فیکس نمودن خط برش قطعه کار در سری بری ها است. خط صاف قطعه کار را جهت برش از پشت دستگاه نشان می دهد.

۱۰- نوار مدرج

نوار مدرج کنار شاسی فوقانی (شاسی متحرک ) دستگاه قرار دارد. برای تعیین زاویه برش در طول قطعه به کار برده می شود که توسط آن می توانید زاویه ۴۵ درجه جهت فارسی بری یا پخی زدن سنگ را تنظیم کرد.

نوار مدرج دستگاه برش سنگ پرتابل

۱۱- تجهیزات برقی دستگاه

موتور دستگاه و پمپ آب با برق کار می کنند . تمام دستگاه ها تابلو برق دارند.
تابلو برق دستگاه های برش صد صنعت به طور کامل در شرکت طراحی و تولید می شوند و روی دستگاه ها نصب می شوند.

تابلو برق وظیفه برق رسانی به اجزا برقی دستگاه را دارد و دکمه های خاموش و روشن و خاموش شدن اضظراری برای حفظ ایمنی کاربر در آن تعبیه شده است.

۱۲- کلگی

به تمام مجموعه موتور، قاب دیسک، دیسک برش، شافت موتور و پیچ تنظیم ارتفاع برش، کلگی می گویند. کلگی از طریق ۲ عدد مادگی لوله ای یا ریلی روی ریل های حرکت دهنده یا لینر، پروفیل یا کروم حرکت می کند.

۱۳- گیربکس دستی

وظیفه گیربکس سهولت در حرکت دادن کلگی است. از تسمه هایی شبیه به تسمه تایم ، اهرم چرخاننده و فلکه ای شکل و قرقره تشکیل شده است.

۱۴- تیغه

تیغه وظیفه برش سنگ را برعهده دارد. از هر نوع از تیغه برای برش سنگ خاصی استفاده می شود. برای مثال تیغه برش سنگ مرمر با سنگ گرانیت و تراورتن متفاوت است.

۱۵- تجهیزات جانبی

تجهیزات جانبی شرکت صد صنعت شامل کیف ابزار، آچار برای بستن مهره تیغه، فازمتر، آچار آلن، موتور ۳ فاز، گونیا و نقاله است.

شما در این صفحه، با انواع دستگاه سنگبری قابل حمل تولید شده در صد صنعت آشنا شدید. در صورتی که نیاز به هرگونه مشاوره پیش از خرید یا تهیه این دستگاه ها را دارید، همین الان با صد صنعت تماس بگیرید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن، شما را راهنمایی کنند.

سوالات متداول در مورد دستگاه برش سنگ قابل حمل صد صنعت

بسیاری از مشتریان ما پیش از خرید دستگاه سنگبری قابل حمل، سوالاتی را دارند که عموما بسیاری از آن ها، بارها از ما سوال شده است.

به همین دلیل این بخش را در نظر گرفتیم تا بتوانیم به صورت جامع به این سوالات پاسخ دهیم. در صورتی که سوالی دارید، می توانید در بخش زیر بپرسید تا همکاران ما در اسرع وقت به آن ها پاسخ دهند.

سایت رسمی شرکت تولیدی صد صنعت، برای فروش دستگاه سنگبری قابل حمل کدام است؟

ممکن است در هنگام سرچ در اینترنت، به اسامی مشابه زیادی برخورد کرده باشید، اما در نظر داشته باشید که تنها سایت رسمی شرکت صد صنعت آدرس sadsanat.com می باشد.

دستگاه های سنگبری قابل حمل صد صنعت با دستگاه های سنگبری کارگاهی چه تفاوتی دارند؟

از آنجایی که تفاوت های زیادی بین این دستگاه وجود، فیلمی تهیه شده است که به طور کامل به تشریح این تفاوت ها بین مدل های کارگاهی و قابل حمل می پردازد. برای دیدن این فیلم می توانید به این لینک مراجعه کنید.

قیمت به روز دستگاه سنگبری قابل حمل صد صنعت را از کجا می توانم بگیرم؟

شما می توانید به صورت کاملا مستقیم، با کارخانه صد صنعت با شماره های ۰۲۱۶۵۵۳۳۳۲۱ الی ۲۶ تماس گرفته تا در همان زمان، قیمت روز دستگاه به شما اعلام شود. نیاز به هیچ واسطه ای برای آگاهی از قیمت دستگاه های صد صنعت ندارید.

شرایط پشتیبانی و گارانتی و آموزش کار با دستگاه های سنگبری قابل حمل صد صنعت به چه صورت است؟

شرکت تولیدی صد صنعت به این جمله اعتماد راسخ دارد که فروش پایان کار نیست بلکه آغاز یک تعهد است. ضمن این اعتقاد ما به این حقیقت اعتقاد داریم که بهترین تبلیغ رضایت مشتریان محترم از محصولات ما می باشد. دستگاه های سنگبری صد صنعت (که از خود شرکت یا نمایندگی های معتبر آن خریدای شده باشند) ۶ و ۸ ماه گارانتی (با توجه به مدل آن) و دستگاه های اره نواری ما دارای ۱۲ ماه گارانتی واقعی بوده و پس از آن ما ۱۰ سال خدمات پس از فروش به شما را متعهد می شویم.