صفحه اصلیدستگاه سنگبریدستگاه سنگبری کارگاهیدستگاه سنگبری طول بلند تیتانیوم SR-90

دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت با طول بلند مدل تیتانیوم – SR 90

مشاوره رایگان خرید دستگاه

دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت با طول بلند مدل تیتانیوم – SR 90 با قابلیت راسته بری و فارسی بر کردن انواع سنگ های نمای و ساختمانی ، یکی دیگر از محصولات از زیر شاخه دستگاه های برش سنگ کارگاهی توسط شرکت صد صنعت ، استفاده از این دستگاه می تواند برای پروژه های خاص کاربری های بسیاری داشته باشد که در ادامه نظر شما را به آن جلب می کنیم.

دستگاه سنگبری کارگاهی با طول بلند مدل تیتانیوم، یکی از پرکاربردترین دستگاه های سنگبری تولید شده، توسط شرکت صد صنعت، می باشد.

دستگاه سنگبری کارگاهی مدل تیتانیوم

ویژگی های دستگاه سنگبری طول بلند تیتانیوم SR-90

حرکت کلگی برش بر روی لینرگایدهای استفاده شده در دستگاه های CNC
ابعاد و وزن زیاد این دستگاه
 کنترلر PLC و تعیین سرعت چرخش تیغه
 کفی لاستیکی برای ثابت ماندن و چسبیدن قطعه کار به میز دستگاه

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه Sl-150 با شماره 26 – 21 333 655 (9821+) تماس گرفته یا فرم زیر را پر نمایید.

هم اکنون تماس بگیرید

مشاورین و کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان هستند

تماس با ما : ۰۲۱۶۵۵۳۳۳۲۲

دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت با طول بلند مدل تیتانیوم – SR 90

دستگاه سنگبری کارگاهی با طول بلند مدل تیتانیوم، یکی از پرکاربردترین دستگاه های سنگبری تولید شده، توسط شرکت صد صنعت، می باشد. در کنار دستگاه سنگبری قابل حمل و انواع آنها، شرکت تولیدی صد صنعت، دستگاه سنگبری کارگاهی را در تنوع مورد نیاز بازار، عرضه کرده است، تا نیازهای مشتریان را تحت پوشش قرار دهد.

دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت با طول بلند مدل تیتانیوم – SR 90 با قابلیت راسته بری و فارسی بر کردن انواع سنگ های نمای و ساختمانی ، یکی دیگر از محصولات زیر شاخه دستگاه های برش سنگ کارگاهی تولید شده توسط شرکت صد صنعت می باشد. استفاده از این دستگاه می تواند برای پروژه های خاص کاربری های بسیاری داشته باشد که در ادامه نظر شما را به آن جلب می کنیم.

معرفی کوتاه دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت با طول بلند مدل تیتانیوم – SR 90 و بخش های مختلف آن

شرکت تولیدی صد صنعت اولین و تنها تولید کننده دستگاه های سنگبری و اره نواری استاندارد در ایران همراه با گواهینامه های روز اروپا می باشد.

دیدن همه محصولات برش سنگ صد صنعت

یکی دیگر از تولیدات منحصر به فرد که می توان به آن اشاره کرد دستگاه سنگبری کارگاهی با طول بلند مدل تیتانیوم می‌باشد. این دستگاه برای کارگاه ها و یا سنگ کارانی که نیاز به برش سنگ با طول بلند را دارند قابل استفاده است.

این دستگاه علاوه بر عملیات راسته بری ، فارسی بری بر روی سنگ را نیز می‌تواند انجام دهد.

در طراحی و تولید این دستگاه، خط کار در نظر گرفته شده برای برش، معمولا زیاد می باشد. این ویژگی برش سنگ ها با طول بلند را امکان پذیر گرده است.

با زیاد شدن خط کار برش، امکان جا به جایی سنگ ها در زمان برش آنها، بیشتر می شود. این مشکل با استفاده از  جک های پنوماتیک رفع خواهد شد. چرا که به فیکس شدن قطعه روی کار، کمک خواهد کرد.

جک های پنوماتیک، به راحتی بر روی دستگاه سنگبری کارگاهی با طول بلند، قابل نصب می باشند. هم چنین، این جک ها با حرکت خود به سمت پایین، قطعه را محکم کرده و از حرکت آن روی میز کار، جلوگیری می کنند.

به علاوه، می توانید، با قرارگیری یک کفه لاستیکی روی میز کار، سنگ را به خوبی روی میز برش، ثابت کنید و مانع حرکت سنگ در حین کار شوید.

دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت با طول بلند مدل تیتانیوم – SR 90

تابلو برق از اجزا دستگاه سنگبری کارگاهی مدل تیتانیوم، محسوب می شود.  این دستگاه دارای موتور سه فاز بوده و همین امر، تنظیم دور موتور را برای ما امکان پذیر خواهد کرد.

قابل ذکر است، تابلو برق دستگاه دارای PLC بوده و کاملا برنامه پذیر می باشد.

دستگاه سنگبری کارگاهی مدل تیتانیوم، با حرکت بر روی ریل لینر، برش سنگ را به انجام می رساند. هم چنین، در این مدل، امکان حرکت کلگی با دست، به هیج عنوان، میسر نمی باشد. در نتیجه، اپراتور یا کاربر، امکان حرکت کلگی دستگاه با دست را نخواهد داشت.

میکرو سوئیچ قرار گرفته در دستگاه، حرکت کلگی دستگاه را از یک نقطه شروع و به انتهای کار می رساند و عمل برش سنگ را اینگونه به اتمام می رساند.

هم چنین در ساخت این دستگاه پایه های جداشونده، جای خود را به بایه هایی ثابت و شاسی ثابت داده است.

میز رولیک، نیز، از دیگر قطعات جانبی دستگاه می باشد. که سهولت در حرکت سنگ را به همراه خواهد داشت. استفاده از این میز سنگ هایی با پهنای بیشتر را، به راحتی برش داده و سر و ته کردن سنگ را نیز امکان پذیر خواهد کرد.

تیغه های به کار رفته در دستگاه سنگبری کارگاهی مدل تیتانیوم، تیغه هایی بزرگ تر نسبت به دستگاه های دیگر می باشد.  این دستگاه، قابلیت نصب تیغه ۵۰۰ میلیمتری را دارا می باشد.

دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت با طول بلند مدل تیتانیوم – SR 90

پمپ آب دستگاه، در کشو متحرک دستگاه، واقع شده است. سپس از طریق شلنگ دستگاه، به تیغه ها رسانده می شود.

در این دستگاه، امکان تنظیم ارتفاع میله برش تا ۱۵۰ میلیمتر، طول برش مفید دستگاه سه متر و سی سانتیمتر و برای فارسی بری امکان چرخش شاسی فوقانی تا زاویه 45 درجه، فراهم شده است.

هم چنین از طریق پیچ Volume، امکان کم یا زیاد کردن سرعت دستگاه و اینکه کلگی با چه سرعتی حرکت خود را پیش ببرد، فراهم گشته است.

وجود گیربکس اتوماتیک، همراه با قابلیت برنامه ریزی، از دیگر امکانات در نظر گرفته شده، برای این دستگاه می باشد. در نتیجه، به دلیل وجود گیربکس، حرکت کلگی با دست، امکان پذیر نمی باشد.

در دستگاه تیتانیوم، شاسی فوقانی بدون حرکت و ثابت می باشد. در نتیجه، مجموعه کلگی برای فارسی بری و زاویه دادن به کلگی، به حرکت در می آید.

دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت با طول بلند مدل تیتانیوم – SR 90

کاربرد دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت با طول بلند مدل تیتانیوم – SR 90

این دستگاه قابلیت اضافه شدن جکهای پنوماتیک جهت ثابت نگه داشتن قطعه کار را دارا می باشد که با درخواست مشتری می توان آنرا به عنوان آپشن بر روی دستگاه نصب کرد.

دستگاه سنگبری کارگاهی تیتانیوم در راسته بری با طول بلند، کارایی چشم گیری خواهد داشت. هم چنین، قابلیت فارسی بری (خصوصا با طول بلند) نیز، از دیگر کاربردهای این دستگاه می باشد.

وجود موتور سه فاز، در ساخت این دستگاه، قابلیت برش انواع سنگ ها در هر اندازه و ابعادی را، امکان پذیر کرده است.

کاربرد چشم گیر این دستگاه در کارگاه ها و کارخانه های سنگ فروشی، مصارف ساختمانی و امور مرتبط با سنگ، می باشد.

در این مدل تیتانیوم مدل SR 90 امکان اضافه کردن میز های رولیک جهت برش قطعه کار هایی که عرض آنها نیز بلند بوده و یا در ابعاد مختلف نیاز به برش سنگ ( راسته بری یا فارسی بر ) را دارند ، وجود داشته که این قطعات نیز با اعلام نیاز مشتری بر روی دستگاه تعبیه خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات فنی و دیگر موارد این دستگاه می توانید بر روی این لینک کلیک نمایید.

کاربرد دستگاه سنگبری کارگاهی تیتانیوم

استانداردها و گواهینامه های اخذ شده توسط صد صنعت

شرکت تولیدی صدصنعت اولین تولیدکننده دستگاه های سنگبری استاندارد در ایران گواهینامه های بین المللی زیر را دریافت کرده است.

  • گواهینامه TÜV ISO 9001 – ‌تضمین‌کیفیت‌محصول
  • گواهینامه TÜV ISO 14001 – حافظ محیط زیست و منابع انرژی
  • گواهینامه TÜV OHSAS 18001 – حافظ سرمایه نیروی انسانی
  • گواهینامه استاندارد CE – مجوز صادرات و فروش قانونی در اروپا

همچنین صدصنعت گواهی های داخلی زیر را دارد:

  • پروانه کسب شرکت تولیدی صد صنعت
  • گواهی فعالیت صنعتی
  • پروانه استاندارد تشویقی
  • ثبت علامت های تجاری
  • گواهی ارزش افزوده
استانداردها و گواهینامه های صد صنعت

سوالات متداول در مورد دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت با طول بلند مدل تیتانیوم

در ادامه به قسمتی از سوالاتی که بیشتر پرسیده شده است، پاسخ می دهیم.

قیمت به روز دستگاه های سنگبری کارگاهی با طول بلند مدل تیتانیوم را از کجا می توان استعلام گرفت؟

برای دریافت قیمت به روز دستگاه های کارگاهی مدل تیتانیوم می توانید به طور مستقیم، با کارخانه صد صنعت در ارتباط باشید. برای ارتباط با شماره های ۰۲۱۶۵۵۳۳۳۲۱ الی ۲۶ تماس بگیرید.

شرایط پشتیبانی و گارانتی دستگاه های سنگبری کارگاهی صد صنعت با طول بلند مدل تیتانیوم به چه صورت است؟

شرکت تولیدی صد صنعت همواره معتقد است که فروش محصولات، پایان کار نیست بلکه آغاز تعهد است. ضمن این اعتقاد، بهترین تبلیغ برای ما رضایت مشتریان محترم از محصولات صد صنعت می باشد.

دستگاه های سنگبری کارگاهی صد صنعت با طول بلند مدل تیتانیوم دارای ۶ و ۸ ماه گارانتی می باشد. این شرایط در صورتی که دستگاه از شرکت یا نمایندگی‌های معتبر آن خریداری شده باشند، معتبر است. همچنین مدت زمان گارانتی بستگی به مدل دستگاه نیز دارد.

سایت رسمی شرکت تولیدی صد صنعت، برای خرید دستگاه سنگبری کارگاهی با طول بلند مدل تیتانیوم، کدام است؟

سایت رسمی صد صنعت برای خرید دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت با طول بلند مدل تیتانیوم sadsanat.com می باشد.