صفحه اصلیپرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ

بدانیم چرا باید شرکت تولیدی صد صنعت را انتخاب نماییم.

شما می توانید تمامی سوالات و پرسش های احتمالی خود را در این صفحه جستجو کنید.

در صورت عدم وجود سوال یا پرسش مورد نظر، شما می توانید پرسش خود را از طریق فرم انتهای صفحه برای ما ارسال فرمایید.

شرکت تولیدی صد صنعت اولین و تنها مجموعه ایی می باشد که در زمینه طراحی و ساخت و تولید انواع ماشین برش سنگ ، کاشی و سرامیک و همچنین دستگاه اره نواری برش فلزات استاندارد در ایران فعالیت می کند. می توانیم با افتخار اعلام کنیم که شرکت تولیدی صد صنعت پیشرو در زمینه بومی سازی و سفارشی سازی دستگاه های خود در راستای سهولت و کارآیی دستگاه برای مشتریان گرامی خود بوده و همواره رضایت مشتریان خود را در اولیت اصلی ساختار تولید و فعالیت خود قرار داده است. صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

اکثر مردم یک روز از کنار ساختمان های در حال ساخت گذر نمودن و ممکن است دیده باشن که کارگران نما کار با چه سختی و مشقتی با یک دستگاه سنگبری کوچک اقدام به برش سنگ های بسیار بزرگ در ابعاد کوچکتر می کنند که در این بین خطراتی از قبیل ریسک بسیار بالای کار کردن با دستگاه فرز دستی ، احتمال قلاب کردن دستگاه و خطرات جانی بسیار بالا ، شکستن صفحه یا سنگ و پرتاب به سمت چشم و یا اطراف و …. وجود دارد. ضمن اینکه گرد سنگ تولید شده از برش با این دستگاهها بسیار زیاد بوده که باعث آلودگی محیط و افراد اطراف آن می شود.

در این بین احتمال بریده شدن خطای سنگهایی بعضا قیمتی وجود دارد که به شدت برای کارگران و صاحبان کار در این اوضاع اقتصادی بسیار مهم می باشد.

دستگاه های سنگبری صد صنعت با توجه به نوع موتور و صفحه بکار رفته در آن و همچنین ابعاد متنوعی که دارد تمامی این خطرات و احتمالات را به حداقل رسانده و باعث تسریع در کار مخصوصا در ساخت و سازه ای انبوه می شود.

از این دستگاه برای برش کاشی و سرامیک که بسیار حساس بوده و احتمال ترک برداشتن و لب پر شدن را دارند نیز استفاده می شود.

دستگاه اره نواری برش فلزات دستگاهی برای برش فلزاتی با سطح مقطع مربع ، مستطیل و گرد می باشد.

همانطور که می دانید فلزات به صورت ورقه ایی یا شاخه ایی عرضه می شوند ، همانند سنگ برای برش این فلزات به ابعاد دلخواه نیز مرسوم است که از دستگاه های فرز دستی استفاده شود که آن نیز همان مشکلات را دارا می باشد. دستگاه اره نواری برش فلزات صد صنعت برای برش فلزاتی که به صورت شاخه ایی می باشند ، مناسب است و می تواند آنها را در زاویه های مختلف و در ابعاد دلخواه برش دهد. این دستگاه ها در ابعاد مختلف و برای کاربری های مختلف تولید می شود. از این دستگاه های نیز برای برش پروفیل های فلزی نیز استفاده می شود.

بعضا برخی از مشتریان ما از این دستگاه ها برای برش انواع اجسام استفاده می کنند که بسیار هم در این نوع کاربری نیز مورد پسند بوده و دستگاه اره نواری صد صنعت را به دستگاهی به غیر از فلز بر نیز تبدیل کرده است.

خیر ، دستگاه های برش سنگ ، کاشی و سرامیک شرکت تولیدی صد صنعت که به دستگاه های سنگبری معروف هستند به نوعی طراحی و ساخته شده اند که اولا دارای ابعاد مختلف از ۶۵ تا ۲۶۰ می باشند که این تنوع انتخاب را برای مشتریان ما با توجه به محل و محیط کار خود ، ساده می کند. دوم اینکه این دستگاه ها قابلیت جدا شدن شاسی و پایه ها را دارد و با تعبیه دستگیره هایی در دوطرف شاسی قابلیت حمل به هر نقطه و مکانی را داشته و به سادگی می توان دوباره شاسی را بر روی پایه ها سوار کرد.

با توجه به سیاست های کلان شرکت تولیدی صد صنعت ، امر تولید دستگاه های سنگبری فقط معطوف به دستگاه های سنگبری قابل حمل و کارگاهی بوده و در حال حاضر تصمیمی مبنی بر ورود به بازار تولید دستگاه‌های فرز دستی نداشته و برای این تصمیم دلیلی وجود دارد. با توجه به اینکه همه زمینه های صنعتی دچار دگرگونی و تحول شده ، ما نیز براساس همین اصول و نیز به علت عدم ایمنی مناسب دستگاه های فرز دستی و هزینه استهلاک بالا آنها و بررسی بازار هدف به این نتیجه رسیدیم که وقت آنست تا ما هم قدمی در راستای بروز رسانی و پیشبرد ماشین آلات ساختمانی گامی برداریم و بر همین اساس شرکت تولیدی صد صنعت در حال حاضر در زمینه دستگاه های برش سنگ و کاشی و سرامیک فقط دستگاه های خود را تولید و در بروز رسانی آنها تصمیم دارد.

دستگاه های اره نواری شرکت تولیدی صد صنعت به عنوان اره های فلکه ایی در بازار معروف هستند و نسل سوم اره های برش فزات هستند. در نسل های قبلی اثرا به جای تیغه اره نواری از صفحه برش استفاده می شد که به اره های آتشین معروف بودند. در این اره ها علاوه بر آلودگی صوتی بسیار بالا و آزار دهنده به علت سرعت زیاد دستگاه جرقه های بسیار زیادی در هنگام برش ایجاد شده و حتی در کارهای سری دچار آتش گرفتن نیز می شود ضمن اینکه این دستگاه های از ایمنی بسیار پایین جانی برخوردار بوده و صدمات و لطمات بسیار زیادی را تاکنون برای برش کاران ایجاد کرده است.

در دستگاه های اره نواری شرکت تولیدی صد صنعت تمامی نکات منفی و خطرناک نسل های قبلی بر طرف و تنها تفاوتی که در ابتدای امر کاربر به آن برخورد می کند سرعت مناسب این دستگاه بوده که نسبت به دستگاه های قبلی مقدار پایین تر می باشد ولی بزرگترین حسن های این تفاوت ایمنی بالا ، صدای بسیار کم دستگاه ، عدم جرقه و آتش و همچنین مناسب بودن برای برش های سری و متوالی بوده که در زمان کار با دستگاه و انجام چندین برش با آن کاملا ملموس بوده و کاربر احساس رضایت از آن دارد.

شرکت تولیدی صد صنعت علاوه بر فروش محصولات خود در داخل کشور ایران ، با حضور در مجامع بین المللی اعم از سمینارها و کنفرانس های صنعت ساختمان ، نمایشگاه های بین المللی صنعت ساختمان و …. با شرکت های فعال منطقه نشست تفاهم همکاری برگزار و در پی گسترش بازار هدف خود می باشد. شرکت تولیدی صد صنعت علاوه بر این موارد دارای نشان استاندارد CE بوده و در زمینه صادرات محصولات خود به اروپا فعالیت داشته و مجاز است که به تمام کشورهای اروپایی محصولات خود را صادر نماید.

از جمله کشورهایی که تاکنون شرکت تولیدی صد صنعت به آنها صادرات داشته می توان به آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، روسیه ، عراق ، ترکیه ، پاکستان و افغانستان اشاره نمود.

شما می توانید با واحد فروش شرکت تولیدی صد صنعت تماس گرفته و تمامی موارد را با ایشان هماهنگ نمایید. شرکت تولیدی صد صنعت دستگاه را در کمال سلامت و صحیح و سالم به دست شما در هر کجای ایران می رساند.

از لازم به ذکر است که شرکت تولیدی صد صنعت در اقصی نقاط کشور دارای نمایندگی فروش می باشد که شما می توانید با مراجعه به این لینک لیست نمایندگی های ما را مشاهده نمایید.

بله ، شرکت تولیدی صد صنعت در راستای ایجاد شعل در کشورمان این امکان را برای تمامی همکاران گرامی که مایل به دریافت نمایندگی ما هستند فراهم ساخته ، برای این همکاری شما ابتدا باید وارد این لینک شده و موارد مورد نیاز را تکمیل و برای ما ارسال نمایید. سپس تیم بررسی کننده شرکت تولیدی صد صنعت اقدام به بررسی درخواست شما نموده و در صورتیکه با استاندارد های مرحله اول ما همخوانی داشته باشد ، در مرحله دوم جهت بازدید از محل اعلامی شما هماهنگی های لازم انجام و در صورت موفقیت در این مرحله نیز در پایان از شما جهت مصاحبه حضوری و عقد تفاهم همکاری دعوت شده و از این پس شما به عنوان نمایندگی رسمی فروش شرکت تولیدی صد صنعت شناخته شده و نام شما در کنار نام دیگر نمایندگان در سایت قرار می گیرد.

شرکت تولیدی صد صنعت به این جمله اعتماد راسخ دارد که فروش پایان کار نیست بلکه آغاز یک تعهد است. ضمن این اعتقاد ما به این حقیقت اعتقاد داریم که بهترین تبلیغ رضایت مشتریان محترم از محصولات ما می باشد. در همین راستای شرکت تولیدی صد صنعت با اتکاء بر دانش بالای پرسنل فنی و کارآزموده خود ، همچنین با در اختیار داشتن ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته تعمیرات با استفاده از متد روز در امر پشتیبانی و گارانتی محصولات خود سعی در انجام تعهدات خود دارد. دستگاه های سنگبری ما ۶ و ۸ ماه گارانتی ( با توجه به مدل آن ) و دستگاه های اره نواری ما دارای ۱۲ ماه گارانتی واقعی بوده و پس از آن ما ۱۰ سال خدمات پس از فروش به شما را متعهد می شویم.

واحد خدمات پس از فروش شرکت تولیدی صد صنعت آماده ارتباط با شما مشتریان گرامی در تمامی ساعات کاری می باشد ، شما برای دریافت خدمات گارانتی و پشتیبانی می بایست ابتدا توسط ایشان احراز هویت شده و سپس به بررسی مشکلات شما به صورت تلفنی می نمایند ، در صورتیکه مشکل شما به صورت تلفنی بر طرف نشود این امکان وجود دارد تا هم کارشناسان ما جهت بررسی اوضاع به محل شما مراجعه نمایند و همچین ما با در اختیار داشتن واحد تعمیرات و آزمایشگاه فوق پیشرفته خود پذیرا دستگاه شما در محل کارخانه خواهد بود که برای هر دو مورد می بایست هماهنگی های لازم با واحد خدمات پس از فروش انجام شود.

بله ، شرکت تولیدی صد صنعت در تمامی روزها و در ساعت کاری خود آماده پذیرایی از شما مشتریان گرامی می باشد ، شما می توانید با حضور در کارخانه از مراحل تولید محصولات ما دیدن فرمایید ضمن اینکه در این میان کارشناسان فروش ما به صورت حضوری و فنی به شما مشاوره خواهند داد تا شما بتوانید با توجه به نیاز خود بهترین انتخاب را انجام دهید.

برای این امر شما می بایست با واحد فروش شرکت تولیدی صد صنعت تماس حاصل نموده و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

شرکت تولیدی صد صنعت جهت سهولت مشتریان خود اولین فروشگاه و نمایشگاه مرکزی محصولات خود را افتتاح کرد.جهت اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

شرکت تولیدی صد صنعت در شهر اندیشه در استان تهران مستقر می باشد و شما برای انجام هرگونه ارتباطی با ما می توانید از این صفحه و اطلاعات آن اقدام نمایید.

شرکت تولیدی صد صنعت در راستای پیشبرد اهداف بروز در آوری خود این امکان را برای شما مشتریان گرامی فراهم نموده است.

شما می توانید با مراجعه به لینکهای ما در ۲ وب سایت بزرگ فروش آنلاین دیجی کالا و بامیلو ضمن بررسی فنی محصولات ما اقدام به خرید آنلاین این محصولات نمایید.

ضمن اینکه شما می توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام شرکت تولیدی صد صنعت به اطلاعات جامعی در مورد دستگاه و نحوه کار کرد آنها دست یابید همچنین درصدد هستیم تا فعالیت های بیشتر و جامع تری در این صفحه برای شما مشتریان گرامی انجام دهیم که در زمان اجرا از طریق همین سایت به اطلاع شما خواهد رسید.

شرکت تولیدی صد صنعت اولین و تنها تولیدکننده دستگاه های سنگبری و اره نواری فولادبر استاندارد در ایران همراه با انواع گواهینامه های روز اروپا می باشد.

( ممکن است این متن مقداری طولانی باشد ، اما برای حصول اطمینان ، از شما درخواست می کنیم آنرا مطالعه کنید.)

این ادعای بزرگ ماست ، توجه شما را به این مثال جلب می کنم همه ما مطمئنا چندین بار به این موارد برخوردیم که برخی اسامی و برندها بر روی محصولات ماندگار شدند مانند : اپل ، نسکافه ، ریکا و … بله اینها تماما برندهای تولید کننده محصولات در زمینه کاری خود هستند اما به خاطر کیفیت بالای خود در این محصولات تمامی مردم این محصولات را با این نام های تجاری می شناسند. بله ما مدعی هستیم که ما تولید کننده دستگاه صد صنعت هستیم!! بله با گذری در بازار ابزار فروشها و ماشین آلات ساختمانی متوجه می شوید که به دستگاه های سنگبری ، دستگاه های صد صنعت می گویند و سنگ کاران و نماکاران محترم در بازار دنبال دستگاه صد صنعت می گردند.

این افتخار ماست که نام برند ما ، بر روی محصولات قرار گرفته اما این خود نیز دارای دردسرهایی می باشد از جمله آن ، تقلید در رنگ ، نمای ظاهری و نامگذاری این دستگاه ها ، حتی ارائه کاتالوگ محصولات با اضافه کردن و یا کم کردن قسمتی از نام برند ، دستگاه هایی مشابه دستگاه ما وارد بازار می نماید و جالب است که تمام این دستگاهها پس از مدت کمی دچار مشکل شده و برای گارانتی به محل شرکت تولیدی صد صنعت فرستاده می شوند و تازه اینجاست که مشتریان محترم متوجه کلاهی که سرشان رفته می شوند!! بله دستگاه های شرکت تولیدی صد صنعت فقط با نشان و لوگوی ثبت شده این شرکت ارائه و این شرکت هرگونه مغایرتی در نام و لوگوی خود را فاقد اعتبار می داند.

برای اطمینان خاطر ، شما می توانید به این لینک مراجعه نمایید و تمامی مدارک شرکت تولیدی صد صنعت را مشاهده نمایید. در صورتیکه هرگونه مدرکی به غیر از این موارد ، مورد نیاز شما باشد ما آماده ارائه آن به شما جهت اثبات ادعای خود و جلب اطمینان شما هستیم.

بله ، فقط یک شرکت تولیدی صد صنعت وجود دارد و با افتخار اعلام می کنیم که آن ما هستیم.

جهت رفع این مشکلات و از بین بردن سردرگمی شما مشتریان گرامی ، واحدهای حقوقی ما به جد پیگیر این موارد و برخورد قانونی با مسئولین و شرکت های متخلف می باشند.

در مورد رقبا و محصولات داخلی : با توجه به اینکه شرکت تولیدی صد صنعت خود مبتکر و مبدع دستگاه های سنگبری و اره نواری در ایران بوده و از همان ابتدا همکاری برای دریافت استاندارد این دستگاه ها انجام شد ، برای حفظ این مرجع و نشان استاندارد خود می بایست گام در حفظ و بالا بردن معیارهای قابل استناد اداره استاندارد در محصولات خود بردارد که این بزرگترین هدف و شعار شرکت تولیدی صد صنعت است که می بایست بهترین ها را تولید و به دست مشتریان محترم برساند. در مورد کیفیت و مشخصه های محصولات دیگر رقبا و شرکتهای داخلی نیز می توان به این نکته اشاره کرد که چون دستگاه های سنگبری و اره نواری شرکت تولیدی صد صنعت اولین محصولات از این دسته در ایران بوده آنها نیز سعی بر این داشتند که با کمک گرفتن از کارشناسان فنی و مشاوره های فنی شرکت تولیدی صد صنعت اقدام به تولید نمایند که در اینجا باز مشخص می شود که معیار استاندارد های و المان های تولیدی ما را قرار دادند.

ممکن بگویید آنها می توانند دستگاه هایی بهتر بسازند ؟ بله اگر توان و دانش فنی و نیروی کارآزموده و از همه مهمتر تجربه شرکت تولیدی صد صنعت را داشته باشند چرا که نه !! اما تاکنون این اتفاق رخ نداده و این را به مشتریان محترم تعهد می دهیم که هیچگاه اتفاق نخواهد افتاد زیرا شرکت تولیدی صد صنعت هیچگاه از هیچ سعی و تلاشی در جهت بهبود کیفیت و حفظ آن و رسیدن به استانداردهای جهانی فرو گذار نخواهد کرد و همیشه به فکر تولید دستگاهی بهتر ، کارایی با راندمان بالاتر و قیمتی مناسب تر خواهد بود.

در مورد دستگاه های و رقبای خارجی : به این چند نکته اکتفا می کنیم که در ابتدا تفاوت هزینه در ازای کیفیت بهتر است ؟ یا صرف خرید محصول خارجی ؟

شرکت تولیدی صد صنعت در راستای تولید ملی و اشتغال زایی کشور ایران همیشه در زمینه فعالیت خود سردمدار و پیشرو بوده و همیشه به فکر تداوم این امر می باشد.

ما مدعی هستیم که نه تنها چیزی از نمونه دستگاه های خارجی کم نداریم بلکه می توانیم با آنها در زمینه کیفیت رقابت نیز بکنیم. ما توانسته ایم انواع گواهینامه های روز اروپا دریافت کنیم تا بتوانیم محصولات خود را به همان کشورها صادر کنیم ، ما اینجا از شما یک سوال می پرسیم ، آیا دریافت این مدارک و صادرات محصولات شرکت تولیدی صد صنعت به کشورهای صاحب صنعت امری اتفاقی است ؟ پاسخ این سوال با شما ولی نظر شما را به مشاهده این مدارک از طریق این لینک دعوت می کنیم.

شرکت تولیدی صد صنعت دستگاه های سنگبری و اره نواری خود را بدون کوچکترین مغایرت فنی با محصولات دیگر کشورها با قیمتی به مراتب به مناسب تر و مرغوم به صرفه تر در اختیار ما مشتریان گرامی قرار می دهد.

این بزرگترین مشخصه برتری ما نسبت به رقبا خارجی می باشد.

شما بسیار راحت می توانید برای دریافت اطلاعات فنی در مورد دستگاه های سنگبری و دستگاه های اره نواری را با مراجعه به وب سایت شرکت تولیدی صد صنعت مشاهده نمایید و یا اینکه از طریق این لینک فایل کاتالوگ دیجیتال ما را دریافت نمایید.

در صورت هرگونه سوال دیگر و یا نیاز به اطلاعات فنی بیشتر می توانید از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید.

همیشه کنار شما هستیم.

شرکت تولیدی صد صنعت در راستای گسترش بازار هدف و مشتریان خود اقدام به طراحی و تولید دستگاه های سنگبری کارگاهی متنوعی نموده است. شما می توانید تمام اطلاعات فنی در مورد این دستگاه ها را از طریق این لینک به دست آورید.

در صورت هرگونه سوال دیگر و یا نیاز به اطلاعات فنی بیشتر می توانید از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید.

همیشه کنار شما هستیم.

شرکت تولیدی صد صنعت اولین تولید کننده دستگاه های اره نواری برش فلزات استاندارد در ایران می باشد.

دستگاه های اره نواری برش فلزات صد صنعت در زمینه برش انواع فلزات به شرح زیر قابل کار می باشد :

انواع پروفیل ها با سطح مقطع و سایزهای متنوع

انواع گرد آهن ها با سطح مقطع و سایزهای متنوع

انواع فلزات رنگین اعم از آلومینیوم ، مس ، برنج ، فسفر برنز و ….. با سطح مقطع و سایزهای متنوع

جهت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های اره نواری برش فلزات شرکت تولیدی صد صنعت لطفا بر روی این لینک کلیک نمایید.

صورت هرگونه سوال دیگر و یا نیاز به اطلاعات فنی بیشتر می توانید از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید.

همیشه کنار شما هستیم.

خیر ، دستگاه های سنگبری شرکت تولیدی صد صنعت دستگاه هایی چند منظوره بوده به این معنی که :

عملیات راسته بری ( فقط برش در ابعاد مختلف به دلخواه مشتری )

عملیات فارسی بری ( برش از زاویه صفر تا ۴۵ درجه در تمامی دستگاه های سنگبری صد صنعت )

عملیات ابزارزنی ( پروفیل کاری بر روی سنگ ) فقط در دستگاه سنگبری و ابزار زنی پلاتینیوم

البته این مژده به شما مشتریان گرامی داده می شود که شرکت تولیدی صد صنعت در حال حاضر در حال طراحی و ساخت دستگاهی جدید در صنعت برش سنگ می باشد که می توانید اخبار آنرا از طریق این صفحه یا صفحه اینستاگرام شرکت تولیدی صد صنعت دنبال نمایید.

صورت هرگونه سوال دیگر و یا نیاز به اطلاعات فنی بیشتر می توانید از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید.

همیشه کنار شما هستیم.

بله، دستگاه های اره نواری برش فلزات شرکت تولیدی صد صنعت دستگاه هایی هستند که برای انجام این امور طراحی و تولید شده اند در ادامه چند نمونه از این موارد را برای شما مطرح می کنیم :

عملیات راسته بری ( فقط برش در ابعاد مختلف به دلخواه مشتری )

برش در زوایای مختلف و فارسی بری ( برش از زاویه صفر تا ۶۰ درجه برای سطح مقطع های مختلف )

قابلیت اتصال میز رولیک (جهت برش شاخه های بلند فلزی )

البته شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه مربوطه به دستگاه های اره نواری برش فلزات صد صنعت از طریق این لینک مراجعه فرمایید.

در صورت هرگونه سوال دیگر و یا نیاز به اطلاعات فنی بیشتر می توانید از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید.

همیشه کنار شما هستیم.

بله، دستگاه های اره نواری برش فلزات شرکت تولیدی صد صنعت قادر هستند با تیغه جنرال ( عمومی ) تمامی اجسام را برش دهند ولی شما می توانید برای برش فولاد از تیغه های اختصاصی فولادبر و برای برش پروفیل از تیغه های مخصوص پروفیل بر با توجه به ابعاد مخصوص دستگاه های اره نواری صد صنعت استفاده نمایید.

البته شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه مربوطه به دستگاه های اره نواری برش فلزات صد صنعت از طریق این لینک مراجعه فرمایید.

در صورت هرگونه سوال دیگر و یا نیاز به اطلاعات فنی بیشتر می توانید از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید.

همیشه کنار شما هستیم.

دستگاه های اره نواری برش فلزات شرکت تولیدی صد صنعت به صورت دستی و نیمه اتوماتیک بوده به شکلی که اوپراتور می تواند کلیه عملیات را به صورت دستی و تحت اختیار خود انجام دهد یا اینکه می تواند دستگاه را به حالت برش اتوماتیک برده که در این حالت عملیات پایین آمدن قسمت برنده دستگاه اره نواری بر روی قطعه کار اتوماتیک بوده ولی بالا بردن آن بر عهده اوپراتور می باشد.

البته شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه مربوطه به دستگاه های اره نواری برش فلزات صد صنعت از طریق این لینک مراجعه فرمایید.

در صورت هرگونه سوال دیگر و یا نیاز به اطلاعات فنی بیشتر می توانید از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید.

همیشه کنار شما هستیم.

بله، دستگاه های اره نواری برش فلزات شرکت تولیدی صد صنعت همراه با یک تیغه اره معمولی که در آن نصب می باشد برای شما ارسال خواهد شد ولی پیشنهاد ما اینست که برای انجام کار خود حتما تیغه مناسب به اجسام خود را انتخاب و در دستگاه اره نواری صد صنعت نصب نمایید.

البته شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه مربوطه به دستگاه های اره نواری برش فلزات صد صنعت از طریق این لینک مراجعه فرمایید.

در صورت هرگونه سوال دیگر و یا نیاز به اطلاعات فنی بیشتر می توانید از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید.

همیشه کنار شما هستیم.

پاسخ سوال شما صفحه مربوط به دستگاه فارسی بری SR-45 داده شده است که شما می توانید از طریق این لینک به اطلاعات فنی آن دسترسی داشته باشید.

در صورت هرگونه سوال دیگر و یا نیاز به اطلاعات فنی بیشتر می توانید از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید.

همیشه کنار شما هستیم.

دستگاه های سنگبری صد صنعت قادر به برش انواع سنگهای زیر با توجه به انتخاب نوع تیغه مناسب می باشد.

تراورتن

گرانیت

کوارتز

کورین

مرمریت

آجر

موزائیک

بلوک های سیمانی و جداول بتنی

کاشی و سرامیک

تمامی سنگ های نام برده شده در ضخامت و ابعاد استانداردی قابل برش هستند که می توانید با مراجعه به این صفحه تمامی اطلاعات فنی در مورد دستگاه های سنگبری صد صنعت را بدست آورید.

در صورت هرگونه سوال دیگر و یا نیاز به اطلاعات فنی بیشتر می توانید از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید.

همیشه کنار شما هستیم.

پاسخ هر دو سوال شما ، خیر است ، علت آن تنوع سنگ و دیسک های برش می باشد که تهیه آن برعهده مشتری می باشد.

برای برش هر نوع سنگی نیاز به صفحه مخصوص آن می باشد ولی به صورت عمومی دیسک های پرکاربرد در دستگاه های سنگبری صد صنعت را به شرح زیر به اطلاع شما می رسانیم :

سرامیک بر ( این صفحه جزء عمومی ترین نوع صفحات برش سنگ می باشد )

گرانیت بر ( پس از صفحه سرامیک بر این صفحه از پرکاربردترین صفحات برش سنگ است )

بتن بر ( از این صفحه برای برش اجسام بتنی و یا بلوک های سیمانی استفاده می شود )

آسفالت بر ( از کم کاربردترین صفحات موجود می باشد و کاربر خاص دارد )

شرکت تولیدی صد صنعت تمامی مشاوره های لازم جهت تهیه نوع صفحه برش سنگ را با توجه به نیاز شما مشتریان گرامی را خواهد داد ولی به هیچ عنوان هیچ برند از سنگی را تبلیغ نمی کند و انتخاب آن را بر عهده شما می گذارد.

در صورت هرگونه سوال دیگر و یا نیاز به اطلاعات فنی بیشتر می توانید از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید.

همیشه کنار شما هستیم.

برای دریافت اطلاعات مربوط به دستگاه های سنگبری قابل حمل صد صنعت با کلیک بر روی این لینک ، دستگا ههای سنگبری کارگاهی صد صنعت با کلیک بر روی این لینک و دستگاه های اره نواری برش فلزات صد صنعت بر روی این لینک می توانید تمامی اطلاعاتی که مورد نیاز است را بدست بیاورید.

در صورت هرگونه سوال دیگر و یا نیاز به اطلاعات فنی بیشتر می توانید از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید.

همیشه کنار شما هستیم.

بله ، شرکت تولیدی صد صنعت جهت سهولت در امر خرید و تهیه دستگاه های مورد نیاز شما مشتریان گرامی این امکان را فراهم کرده تا ضمن بازدید از امکانات و شرایط خط تولید و کارخانه ، شما بتوانید به صورت حضوری از امکانات مشاوره کارشناسان فروش شرکت تولیدی صد صنعت جهت انتخاب دستگاه مناسب فعالیت خود بهره ببرید.

شرکت تولیدی صد صنعت تمامی محصولات خود را به صورت نقدی در اختیار شما مشتریان گرامی بدون محدودیت در تعداد قرار خواهد داد.

البته در راستای حفظ مشتریان خود در چهارچوب قوانین مالی شرکت جهت شرایط و خرید های خاص و برخی از محصولات خود شرایط متنوعی را برای همکاری با شما مشتریان گرامی تعبیه کرده که شما می توانید ضمن تماس با کارشناسان فروش شرکت تولیدی صد صنعت از آن مطلع شوید.

نمایندگی های شرکت تولیدی صد صنعت می توانند با توجه به شرایط و قوانین مالی خود ، اقدام به فروش محصولات شرکت تولیدی صد صنعت به صورت اقساطی به شما مشتریان محترم نمایند.

بدین منظور جهت آگاهی از این شرایط با نمانیدگی های شرکت تولیدی صد صنعت در سراسر کشور تماس حاص فرمایید

جهت اطلاعات بیشتر شما می توانید ضمن تماس با کارشناسان فروش شرکت تولیدی صد صنعت از آن مطلع شوید.

بله ، شرکت تولیدی صد صنعت مطابق با قوانین مالیاتی کشور تمامی ملزومات و گام های خود را برداشته و قابلیت ارائه این فاکتور را به شما مشتریان گرامی می دارد ضمن اینکه شما می توانید برگه گواهینامه مالیاتی شرکت تولیدی صد صنعت را در اینجا مشاهده نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر شما می توانید ضمن تماس با کارشناسان فروش شرکت تولیدی صد صنعت از آن مطلع شوید.

این باعث افتخار است که بتوانیم با همکارانی محترم فعالیت جدیدی را آغاز کنیم ، برای این کار شما ابتدا می بایست فرم درخواست نمایندگی را از اینجا تکمیل نموده و مابقی موارد اعم از تعهدات و تضمین های مالی در جلسات حضوری با شما پیگیری خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر شما می توانید ضمن تماس با کارشناسان فروش شرکت تولیدی صد صنعت از آن مطلع شوید.