• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

در این صفحه چه مطالبی در مورد صد صنعت منتشر می شود ؟

شما از طریق لینک های قرارداده شده در این صفحه می توانید بدون وارد شدن به صفحه و یا حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام از آخرین پست های قرار گرفته در صفحه اجتماعی شرکت تولیدی صد صنعت اولین تولید کننده انواع دستگاه سنگبری، مطلع و آنها را مشاهده نمایید. صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

 

صفحه اینستاگرام شرکت تولیدی صد صنعت

صفحه اجتماعی شرکت تولیدی صدصنعت

شبکه اجتماعی اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن عکس و ویدئو ها ایجاد شده که برای انجام این کار ابتدا کاربر باید در این شبکه اجتماعی برای خود حساب کاربری توسط یک آدرس ایمیل معتبر و یا یک شماره موبایل واقعی اقدام به ایجاد حساب کاربری خود کرده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نماید. پس از انجام این مراحل کاربر می تواند از آخرین محصولات ، لحظات ، اتفاقات نادر ، موارد اعجاب انگیز و جالب و ….. تصویر به صورت عکس یا ویدئو تهیه و آنها را در صفحه مختص به خود ارسال نماید که اصطلاحا به این عمل ” پست گذاشتن ” گفته می شود.
برای بهتر دیده شدن این تصاویر می توانیم خلاصه ایی از موضوع تصویر را در پایین تصویر به صورت متن قرار دهیم تا مخاطب بیشتر در مورد آن مطلع شود. از دیگر راههای انتشار این پستها می توان قرار دادن ” هشتگ ” های مناسب برای تصویر و موضع آن اشاره کرد.
لازم به یادآوری است که شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز مانند دیگر شبکه های اجتماعی این امکان را به شما می دهد تا از آن به صورت عمومی یا شخصی و با سیاستهای مورد نظر خود در فضای مجازی استفاده کرد.
برای استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانید از برنامه آن در گوشی های هوشمند و یا تبلت ها و در سیستم های کامپیوتر شخصی از وب سایت اینستاگرام استفاده نمود.
برای مشاهده صفحه اینستاگرام شرکت صد صنعت بر روی این لینک کلیک نمایید.

ارسال نظر