دستگاه سنگبری کوچک صد صنعت

دستگاه سنگبری کوچک صد صنعت در زمینه ساختمان سازی و یا نماسازی ساختمان، کمک چشم گیری خواهد داشت.

اگر تمایل دارید طی پیشبرد روند پروژه های ساختمانی، دستگاه سنگبری را به راحتی به محل اجرای پروژه انتقال داده و عملیات برشکاری را پیش ببرید، دستگاه برش سنگ کوچک صد صنعت بهترین گزینه برای شما محسوب می شود.

ساختار و طراحی این دستگاه نیز به گونه ای در نظر گرفته شده است که جا به جایی آن به صورت نفربر به راحتی برای مشتریان امکان پذیر باشد.

در ادامه به معرفی دستگاه سنگبری کوچک صد صنعت خواهیم پرداخت.

با ما همراه باشید.

دستگاه سنگبری کوچک صد صنعت

دستگاه برش سنگ کوچک

دستگاه سنگبری کوچک صد صنعت جزء دستگاه سنگبری پرتابل صد صنعت جای می گیرد و ابعاد و وزن مناسب در نظر گرفته شده برای این دستگاه، حمل و نقل آن را به راحتی برای مشتریان میسر کرده است.

طول برش مفید در دستگاه های برش سنگ کوچک ۶۵۰mm بوده و موتور تعبیه شده در آنها تک فاز می باشد.

راسته بری، فارسی بری و قابلیت جا به جایی دستگاه از خصوصیات بارز این سری از دستگاه سنگبری پرتابل صد صنعت می باشد.

شرکت تولیدی صد صنعت در جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان و ایجاد تنوع در خرید دستگاه سنگبری، دستگاه های متنوع تولید و به بازار عرضه داشته است.

دستگاه برش سنگ کارگاهی صد صنعت نیز از دیگر دستگاه های تولید شده و پر مخاطب توسط شرکت تولیدی صد صنعت می باشند و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها به لینک ارائه شده مراجعه فرمایید.

دستگاه سنگبری کوچک مدل کاوش ۶۵

دستگاه سنگبری کوچک مدل کاوش 65 صد صنعت

دستگاه سنگبری کوچک مدل

کاوش ۶۵ صد صنعت

مشخصات دستگاه سنگبری کوچک

در زیر به بررسی مشخصات بارز دستگاه سنگبری کوچک خواهیم پرداخت:

  • قابلیت فارسی بری
  • قابلیت راسته بری
  • قابلیت جا به جایی
  • قابلیت برش در زوایای مختلف
  • قابلی برش به صورت گونیا
  • موتور تک فاز (قیمت دستگاه سنگبری تک فاز)

قیمت دستگاه برش سنگ کوچک

برای دریافت قیمت به روز دستگاه سنگبری کوچک مدل کاوش ۶۵ صد صنعت می توانید به طور مستقیم، با کارخانه صد صنعت در اراتباط باشید. برای ارتباط با شماره های ۰۲۱۶۵۵۳۳۳۲۱ الی ۲۶ تماس بگیرید.

هم چنین می توانید به سایت رسمی مجموعه (sadsanat.com) مراجعه کرده و اطلاعات جامع تری در مورد قیمت دستگاه سنگبری قابل حمل صد صنعت و کلیه دستگاه ها موجود دیگر، کسب کنید.

نمایندگی فروش دستگاه برش سنگ کوچک مدل کاوش ۶۵

برای اطلاع از نمایندگی فروش دستگاه برش سنگ کوچک می توانید به صورت مستقیم با دفتر فروش کارخانه با شماره های ۰۲۱۶۵۵۳۳۳۲۱ الی ۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا دستگاه را به طور مستقیم از خود شرکت تولیدی صد صنعت تهیه فرمایید.

دستگاه برش سنگ کوچک

سوالات متداول در مورد دستگاه برش سنگ کوچک مدل کاوش ۶۵ صد صنعت

عموما مشتریان در خرید دستگاه کوچک، سوالاتی دارند که در زیر به بررسی آنها و هم چنین پاسخ گویی به مهم ترین آنها، پرداخته ایم.

سایت رسمی صد صنعت برای فروش دستگاه برش سنگ کوچک چیست؟

سایت رسمی صد صنعت برای خرید دستگاه سنگبری کوچک sadsanat.com می باشد.

قیمت دستگاه سنگبری دست دوم کوچک صد صنعت را از کجا می توان استعلام گرفت؟

برای اطلاع از قیمت روز دستگاه برش سنگ کوچک دست دوم می توانید به صورت مستقیم با دفتر فروش کارخانه با شماره های ۰۲۱۶۵۵۳۳۳۲۱ الی ۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا به صفحه دستگاه سنگبری دست دوم مراجعه فرمایید.

گارانتی دستگاه سنگبری کوچک به چه صورت می باشد؟

دستگاه های برش سنگ کوچک با توجه به نوع کارآیی آنها دارای ۶ ماه تا یک سال گارانتی می باشند و قابل ذکر است شرکت تولیدی صد صنعت جهت رضایتمندی مشتریان، خدمات پس از فروش جامعی را برای آنها در نظر گرفته است.