دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید سری صد صنعت مدل SL-260

شرکت صد صنعت، انواع مختلفی از دستگاه های سنگبری قابل حمل تولید می کند. بسیاری از آن ها تقریبا باهم یکسان می باشند. نکته اصلی در تفاوت بین آن ها، جنس مواد اولیه ای است که در آن ها استفاده شده است.

در جمله دستگاه های بسیار کاربردی، سنگبری قابل حمل لینرگاید SL-260 است.

اجزا اصلی دستگاه که به واسطه آن ها درست شده است، عبارتند از:

 • شاسی اصلی دستگاه
 • جایگاه قرار گیری دیسک برش سنگ
 • محل قرار گیری ریل لینر

برای اطلاعات بیشتر، با ما همراه باشید.

دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید سری صد صنعت مدل SL-260

جدول مشخصات فنی دستگاه سنگبری قابل حمل SL-260

مشخصه مقدار
طول کل ۳۰۰۰mm
عرض کل ۷۰۰mm
ارتفاع کل ۱۵۰۰mm
طول مفید برش ۲۶۰۰mm
وزن ۲۲۰kg
ابعاد تیغه D = 250~350mm – ø = ۲۵٫۴mm
دور موتور ۳۰۰۰RPM
برق تکفاز ۲۲۰V-2.2KW
برق سه فاز ۳۸۰V-2.2KW
ارتفاع میز ۷۲۰mm
میز کمکی ۶۰۰x300mm

ویژگی های سنگبری سری صد صنعت مدل SL-260

دارای سینی گالوانیزه برای محافظت از زنگ زدگی دستگاه
ریل پلاستیکی جهت محافظت شلنگ آب و کابل برق و تا شدن و پارگی
دارای مخزن آب، پمپ شناور و درپوش تخلیه نصب شده بر روی دستگاه
مجهز شده به نقاله جهت گوشه زنی کار
سفارشی سازی جهت نصب گیربکس دستی برای سهولت برش
تجهیز شده به میز کمکی برای قطعات بلند
ریل های مخصوص لینرگاید ۱۵ برای حرکت روان کلگی دستگاه
قابلیت نصب تیغه از ۲۵ تا ۳۵ سانتیمتر
مجهز به قرار متحرک پشتی، گونیای ثابت و تابلو برق و فیوز ایمنی
سفارشی سازی برای نصب تیغه برش تا ۴۰ سانتیمتر
قابلیت فارسی بری تا زاویه ۴۵ درجه و راسته بری
مجهز به دستگیره های لوله ای برای قابل حمل بودن دستگاه
دارای الکترو موتور تک فاز و سفارشی سازی برای سه فاز
امکان برش تحت زاویه از صفر تا ۴۵ درجه (فارسی بری)
مجهز شده با مخزن آب و پمپ شناور و درپوش تخلیه

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه SL-260 با شماره ۲۶ – ۲۱ ۳۳۳ ۶۵۵ (۹۸۲۱+) تماس گرفته یا فرم زیر را پر نمایید.

هم اکنون تماس بگیرید
مشاورین و کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان هستند

دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید سری صد صنعت مدل SL-260

این قسمت تشریح کامل محصول دستگاه برش سنگ لینرگاید سری صد صنعت مدل SL-260 به همراه فیلم کامل آن می باشد. برای تشریح این دستگاه اولا کاربرد دستگاه سنگبری لینرگاید سری صنعت (لینرگاید ۱۵) را توضیح خواهیم داد.

در این صفحه محصول، جدول مشخصات فنی دستگاه SL-260 نیز قرار داده شده است. شما می توانید در صورت نیاز کلیه مشخصات فنی این دستگاه را توسط این جدول بررسی کنید.

در فیلم محصول، به صورت کامل به بررسی اجزا مختلف دستگاه  پرداخته ایم. همچنین ویژگی های اصلی دستگاه برش سنگ قابل حمل SL-260 (تولید شده توسط شرکت صد صنعت) مورد بررسی قرار گرفته اند.

در ادامه این صفحه محصول، گواهینامه های شرکت صد صنعت که برای دستگاه های سنگبری سیار لینرگاید صد صنعت دریافت شده است، قرار دارد. همچنین شرکت صد صنعت، مفتخر به دریافت انواع استاندارد ها در ایران و سطح بین المللی است که کلیه آن ها را می توانید در این صفحه مشاهده کنید.

دستگاه های سنگبری صد صنعت (بسته به نوع محصول) دارای ضمانت های گوناگون از لحاظ زمانی و همین طور بهترین خدمات پس از فروش در ایران می باشند.

در ادامه این صفحه محصول ابتدا می توانید ضمانت ها و نحوه گارانتی دستگاه و مدت زمان آن را مشاهده نمایید. همچنین نحوه استفاده از خدمات پس از فروش دستگاه سنگبری پرتابل سری صد صنعت، به صورت کامل تشریح شده است.

همواره مشتریان پیش از خرید، سوالاتی را در مورد این دستگاه و سایر دستگاه های صد صنعت از ما می پرسند. در انتها شما می توانید کلیه سوالات رایج که برای خرید این محصول به آن نیاز دارید را مشاهده نمایید.

فیلم بررسی مشخصات فنی دستگاه سنگبری لینرگاید ۱۵ سری صد صنعت مدل SL-260

در صورتی که می خواهید با کلیه امکانات و مشخصات این دستگاه آشنا شوید، می توانید این فیلم را مشاهده کنید. کلیه اجزا و ویژگی های فنی دستگاه به طور کامل در این فیلم مورد نقد و بررسی قرار گرفته اند:

معرفی کوتاه دستگاه برش سنگ لینرگاید سری صد صنعت مدل SL-260

در بین سری دستگاه های قابل حمل صد صنعت، دستگاه SL-260 یکی از مدل های پر فروش شرکت صد صنعت می باشد. در صورتی که می خواهید با کلیه دستگاه های و مدل های مختلف سنگبری پرتابل یا سیار صد صنعت آشنا شوید، از لینک زیر وارد صفحه آن شوید:

شرکت صد صنعت، انواع مختلفی از دستگاه های سنگبری قابل حمل تولید می کند. بسیاری از آن ها تقریبا باهم یکسان می باشند. نکته اصلی در تفاوت بین آن ها، جنس مواد اولیه ای است که در آن ها استفاده شده است.

در جمله دستگاه های بسیار کاربردی، سنگبری قابل حمل لینرگاید SL-260 است.

اجزا اصلی دستگاه که به واسطه آن ها درست شده است، عبارتند از:

شاسی اصلی دستگاه ( که بدنه دستگاه محسوب شده و بر روی آن شاسی فوقانی که محل نصب ریل های لینر و مجموعه کلگی برش دستگاه ، صفحه گالوانیزه و دیگر قطعات دستگاه نصب می شود )
جایگاه قرار گیری دیسک برش سنگ (که به آن کلگی دستگاه نیز گفته می شود)
محل قرار گیری ریل لینر (که در واقع شاسی لینر بوده و کلگی دستگاه توسط این ریل می توانید در جهت افقی حرکت کند)

سایر بخش های دستگاه برش سنگ SL-260 عبارتند از:

بخش های مکانیکی دستگاه
موتور تک فاز (در صورت نیاز مشتری، می توان موتور سه فاز بر روی دستگاه نصب کرد)
تابلو برق و کلید ایمنی
پمپ آب
قطعات و برد های الکترونیکی

قابل ذکر است برای خرید و بررسی قیمت دستگاه سنگبری تک فاز صد صنعت می توانید به لینک ارائه شده مراجعه فرمایید.

در ادامه صفحه محصول، به تشریح هر کدام از قسمت های داخلی دستگاه سنگبری سری صد صنعت مدل ۲۶۰ خواهیم پرداخت.

اجزای سنگبری سیار صد صنعت مدل SL-260

در این بخش به بررسی اجزا اصلی تشکیل دهنده دستگاه و همین طور بررسی ویژگی های منحصر به فرد هر بخش پرداخته ایم. در ادامه می توانید کلیه آن ها را مطالعه کنید.

تعبیه میز کمکی بر روی محصول

در بسیاری از موارد نیاز می باشد که سنگ هایی که دارای پهنای بیشتری می باشند، بر روی دستگاه قرار گیرند. لذا برای اینکه به راحتی این کار انجام شده و همین طور سنگ بر روی دستگاه به راحتی مورد چرخش قرار گیرد، از یک میز کمکی در کنار دستگاه، استفاده می شود.

ابعاد این میز در مقایسه با سایر دستگاه های لینرگاید، سری صد صنعت (لینرگاید ۱۵) بزرگتر می شود. ابعاد میز کمکی در این دستگاه ۹۰۰ میلیمتر در ۴۴۰ میلیمتر می باشد.

میز کمکی لینرگاید 15 صدصنعت sl 260

استفاده از سینی های گالوانیزه در دستگاه

همان گونه که مطلع هستید، سینی های گالوانیزه، در مقابل زنگ زدگی، کاملا مقاوم هستند. به همین منظور در همه دستگاه های سنگبری لینرگاید ۱۵، از این مدل سینی ها استفاده شده است.

سینی گالوانیزه دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید ۱۵ مدل صدصنعت

قابل حمل بودن دستگاه سنگبری SL-260

از دیگر ویژگی های دستگاه برش سنگ لینرگاید، خاصیت سیار بودن آن می باشد. برای این کار، دستگیره هایی به شکل لوله در کنار آن تعبیه شده است.

به همین علت به راحتی می توانید دستگاه را از جایی به جای دیگر منتقل کنید.

قابل حمل بودن دستگاه سنگبری SL-260

تعبیه پایه‌های جدا شونده بر روی دستگاه

برای تنظیم ارتفاع و همین طور سیار کردن این دستگاه، ۶ پایه به صورت جدا شونده بر روی دستگاه قرار داده شده است. در کل با استفاده از پایه های دستگاه SL-260 ، شما می توانید آن را تا ارتفاع ۱۵۰ سانتی متری، بالا بیاورید.

برای اینکه در هنگام کار دستگاه، جلوی تکان خوردن یا همان لقی محصول، گرفته شود، از پایه های وسط دستگاه استفاده می شود. به همین منظور این دو پایه وسط (یکی در جلو و دیگری در عقب دستگاه) هم کار تنظیم ارتفاع و هم کار جلوگیری از لرزش دستگاه را انجام می دهند.

به این وسیله، می توان تضمین کرد که در هنگام برش، ضریب خطا به پایین ترین حد خود برسد.

دستگاه سنگبری SL-260

استفاده از نقاله

ممکن است در هنگام برش انواع سنگ، نیاز داشته باشید که با زاویه های مختلف، در گوشه کار عملیات برش را انجام دهید. برای اینکه بتوانید از خاصیت گوشه زنی استفاده کنید، در این دستگاه از نقاله استفاده شده است.

نقاله دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید سری صد صنعت

استفاده از قرار متحرک پشتی بر روی دستگاه

در بسیاری از موارد نیاز می باشد تا برش های سری بر روی سنگ ها داشته باشد. این برش ها باید یکنواخت باشند. ضمن اینکه ممکن است اندازه های مختلف در اینگونه برش ها، مد نظر باشد.

به همین دلیل برای یکنواختی برش در هنگام سری کاری، می توانید از قرار متحرک پشتی که بر روی این دستگاه تعبیه شده است، استفاده لازم را بنمایید.

قرار متحرک پشتی دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید سری صد صنعت مدل SL-260

تنوع در استفاده از انواع تیغه سنگبری بر روی دستگاه

شما می توانید برای برش انواع سنگ از تیغه های مختلفی بر روی این محصول استفاده کنید. در حال پیش فرض، با استفاده از بخش کلگی دستگاه، می توانید تیغه های بین ۲۵ سانتیمتر تا ۳۵ سانتیمتر را، بر روی دستگاه استفاده نمایید.

این دستگاه، مانند بسیاری از دستگاه های سری صد صنعت، می تواند سفارشی سازی نیز گردد. در صورت نیاز مشتریان عزیز، می توان ابعاد تیغه دستگاه را بر طبق نیاز آن ها، سفارشی نمود.

شما می توانید تیغه هایی با قطر ۴۰ سانتی متر را هم بر روی این دستگاه استفاده کنید.

تیغه سنگبری صدصنعت sl 260

قرار دادن ریل پلاستیکی در دستگاه

بسیار احتمال دارد در هنگام کار، شلنگ آب دستگاه یا کابل برق آن، مورد تا شدن قرار گیرد. گاهی این امر می تواند باعث پارگی آن ها شود.

به همین دلیل برای جلوگیری از این مورد، ریل پلاستیکی در دستگاه تعبیه شده است.

ریل پلاستیکی دستگاه سنگبری لینرگاید سری صد صنعت

تعبیه تابلو برق به همراه فیوز ایمنی بر روی دستگاه

بخش های مختلف دستگاه از برق مستقیم استفاده می کنند. از جمله این بخش ها، پمپ آب و همین طور الکترو موتور دستگاه می باشد.

به همین دلیل یک تابلو برق بر روی دستگاه SL-260 تعبیه شده است. همین طور برای حفاظت از کلیه قطعات الکترونیکی یا مکانیکی دستگاه، یک فیوز ایمنی هم بر روی دستگاه قرار داده شده است.

تابلو برق بر روی دستگاه SL-260

کاربرد های دستگاه سنگبری لینرگایدسری صد صنعت مدل SL-260

سری دستگاه های صد صنعت از جمله دستگاه های سنگبری سیار این شرکت است که برای استفاده هم در راسته بری و هم فارسی بری، تولید شده است. در واقع دستگاه SL-260 جزو دستگاه های سنگبری ساختمانی قابل حمل و از دستگاه های دو منظوره سنگبری به حساب می آید.

توسط خاصیت راسته بری این دستگاه، شما می توانید انواع راسته بری سنگ و سرامیک و کاشی را تا طول ۲ متر و ۶۰ سانتیمتر انجام دهید.

همین طور توسط خاصیت فارسی بری این دستگاه، شما خواهید توانست تا زاویه ۴۵ درجه، دستگاه را تنظیم نموده و عملیات فارسی بری را بر روی سنگ ها، کاشی ها و سرامیک ها، به انجام برسانید.

آشنایی با نحوه هدایت دستگاه و کلگی آن

همان گونه که در عکس های قبلی دیده می شود، هدایت دستگاه و کلگی آن، توسط دست انجام می پذیرد. اپراتور دستگاه با استفاده از دست، کلی دستگاه برش را بر روی ریل های فلزی حرکت می دهد و به این طریق عملیات برش را انجام می دهد.

البته این مورد نیز بر روی دستگاه قابل سفارشی سازی می باشد. در صورت نیاز و درخواست مشتری، مبنی بر کنترل حرکت روان و بدون نزدیک شدن و گرفتن دستگیره کلگی، این امر بر روی دستگاه پیاده سازی خواهد شد.

به این منظور، جهت اتوماتیک کردن حرکت کلگی برش سنگ، یک گیربکس دستی بر روی دستگاه نصب می گردد. به این ترتیب می توان با کمک دستگیره گیربکس، کلگی دیسک برش را به جلو یا عقب هدایت نمود.

دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید صدصنعت

استانداردها و گواهینامه های اخذ شده توسط صد صنعت

شرکت تولیدی صدصنعت اولین تولیدکننده دستگاه های سنگبری استاندارد در ایران گواهینامه های بین المللی زیر را دریافت کرده است.

 • گواهینامه TÜV ISO 9001 – ‌تضمین‌کیفیت‌محصول
 • گواهینامه TÜV ISO 14001 – حافظ محیط زیست و منابع انرژی
 • گواهینامه TÜV OHSAS 18001 – حافظ سرمایه نیروی انسانی
 • گواهینامه استاندارد CE – مجوز صادرات و فروش قانونی در اروپا

همچنین صدصنعت گواهی های داخلی زیر را دارد:

 • پروانه کسب شرکت تولیدی صد صنعت
 • گواهی فعالیت صنعتی
 • پروانه استاندارد تشویقی
 • ثبت علامت های تجاری
 • گواهی ارزش افزوده
استانداردها و گواهینامه های صد صنعت

گارانتی (ضمانت) و خدمات پس از فروش دستگاه به چه صورت می باشد؟

این محصول که در دسته دستگاه برش سنگ نما صد صنعت جای می گیرد، دارای گارانتی (ضمانت) ۶ ماهه می باشد. پس از خرید دستگاه، شماره سریال دستگاه در سیستم شرکت ثبت شده و زمان گارانتی شروع می شود.

اگر در بازه زمانی ۶ ماهه با مشکل مواجه شوید می توانید از گارانتی استفاده کنید. پس از پایان زمان گارانتی تمامی مشکلات احتمالی شما به شکل خدمات پس از فروش عرضه می شوند.

مزیت های دستگاه های برش سنگ قابل حمل لینرگاید سری صد صنعت

استفاده از دستگاه های سنگبری صد صنعت، مزایای بیشماری را دارد. ما تعدادی از مهم ترین آن ها را در این بخش برای شما دوستان عزیز، به اختصار بیان نموده ایم. این موارد عبارتند از:

۱- تولید کامل قطعات و کل محصول در داخل شرکت صد صنعت

همه قطعه های دستگاه و اجزای مختلف آن، به صورت کامل در داخل کارخانه شرکت صد صنعت ساخته و تولید می شوند. دلیل این امر، اعتقاد راسخ ما به تضیمن کیفیت محصولات تولیدی توسط صد صنعت می باشد.

مهم ترین مزیت این کار، این می باشد که هر نیازی که مشتریان داشته باشند (اعم از تعویض یا تعمیر قطعات) همگی به صورت مستقیم توسط شرکت تامین خواهد شد.

ضمن اینکه کلیه تعمیرات نیز توسط نیرو های ماهر شرکت انجام می پذیرد.

۲- کیفیت عالی مواد اولیه و اجناس برای ساخت دستگاه

شرکت صد صنعت تمام تلاش خود را کرده تا بهترین اجناس را در ساخت محصولات خود به کار ببرد. هر نوع اجناس اولیه مثل انواع ورق یا فلز، قطعات مکانیکی یا الکترونیکی و همین طور موتور دستگاه، از بهترین اجناس موجود در بازار می باشند.

به جرات می توانیم ادعا کنیم که نه تنها کیفیت دستگاه های تولید شده ما از سایر محصولات ایرانی بالاتر است، حتی در بسیاری از موارد، مشابه نمونه های اروپایی و حتی گاهی از آن ها نیز، بهتر است.

۳- قابلیت ساخت انواع دستگاه های سفارشی

از دیگر مزیت های بارز شرکت صد صنعت، قابلیت ساخت انواع دستگاه های سفارشی می باشد. در واقع ما می توانیم دستگاه های تولید شده را بسته به نیاز مشتریان عزیز خودمان، مورد سفارشی سازی قرار دهیم.

به این منظور، ابتدا نیازمندی های مشتریان، به اطلاع همکاران فنی ما در شرکت می رسد. سپس تیم های طراحی و فنی شرکت، آن ها را بررسی می کنند و بنا به نیاز های آن ها، محصول به صورت سفارشی تولید می گردد.

۴- کسب انواع گواهینامه ها و استاندارد های داخلی و خارجی

از دیگر مزیت های برجسته دستگاه های تولید شده در صد صنعت، داشتن انواع استاندارد های ایرانی و جهانی می باشد. دستگاه های شرکت صد صنعت، همگی دارای نشان استاندارد هستند که در بازه هایی زمانی، این نشان، دوباره مورد بررسی و تایید قرار می گیرد.

با توجه به کسب استاندارد های بین المللی، شرکت توانسته است که دستگاه های تولید شده را برای فروش به بازهایی اروپایی و آسیایی صادر نماید.

با خرید دستگاه های صد صنعت، سال ها از کیفیت و نحوه کار دستگاه، اطمینان کامل را خواهید داشت.

سوالات رایج در مورد دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید SL-260

بسیاری از مشتریان ما پیش از خرید دستگاه سنگبری سیار لینرگاید سری صد صنعت مدل SL-260، سوالاتی را دارند که عموما بسیاری از آن ها، بارها از ما سوال شده است.

به همین دلیل این بخش را در نظر گرفتیم تا بتوانیم به صورت جامع به این سوالات پاسخ دهیم. در صورتی که سوالی دارید، می توانید در بخش زیر بپرسید تا همکاران ما در اسرع وقت به آن ها پاسخ دهند.

سایت رسمی شرکت تولیدی صد صنعت، کدام است؟

ممکن است در هنگام سرچ در اینترنت، به اسامی مشابه زیادی برخورد کرده باشید، اما تنها سایت رسمی شرکت صد صنعت آدرس sadsanat.com می باشد.

قیمت به روز دستگاه سنگبری صد صنعت SL-260 را از کجا می توانم بگیرم؟

شما می توانید به صورت کاملا مستقیم، با کارخانه صد صنعت با شماره های ۰۲۱۶۵۵۳۳۳۲۱ الی ۲۶ تماس گرفته تا در همان زمان، قیمت روز دستگاه به شما اعلام شود. نیاز به هیچ واسطه ای برای آگاهی از قیمت دستگاه های صد صنعت ندارید.

با استفاده از دستگاه  SL-260 چه کارهای سنگبری را می توانم انجام دهم؟

دستگاه های برش سنگ سری صد صنعت، قابل حمل و جابجایی هستند و برای کار به صورت دو منظوره، طراحی شده اند. شما می توانید از این سری دستگاه ها، هم برای راسته بری و هم فارسی بری استفاده کنید.

مزیت خرید دستگاه های سنگبری سیار سری صد صنعت چیست؟

ما به تمامی مشتریان خود، خرید دستگاه SL-260 را پیشنهاد می کنیم چون:

 • دارای همه استاندارد های ایرانی و بین المللی می باشد.
 • به صورت کامل، تمامی بخش ها و قطعات آن در داخل ایران تولید می شود.
 • برای تامین قطعات و خدمات پشتیبانی نیازی به هیچ شرکت یا کشور خارجی وجود ندارد.
 • آموزش دستگاه توسط نیروهای زبده صد صنعت، به خریداران ارائه می شود
 • اجناس و مواد اولیه که در ساخت دستگاه SL-260 به کار رفته اند، از بالاترین کیفیت برخوردار هستند.
 • قابلیت سفارشی سازی دستگاه SL-260 برای مشتریان عزیز فراهم می باشد.
 • قابلیت سفارشی سازی با سفارش مشتریان
 • کیفیت بالای قطعات و متریال استفاده شده
 • کسب استانداردها و گواهینامه های بین المللی و داخلی
 • خدمات پس از فروش کم نظیر

در صورت داشتن سوال در مورد محصول در بخش کامنت ها مطرح کنید و یا اینکه با شماره ۲۶ – ۲۱ ۳۳۳ ۶۵۵ (۹۸۲۱+) تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما باشند و یا سفارش شما برای خرید دستگاه سنگبری را ثبت نمایند.