لوح و تندیس های شرکت تولیدی صد صنعت

پیشگام بودن شرکت تولیدی صد صنعت در عرصه صنعت سنگبری، کسب لوح و تندیس های متعددی را برای این شرکت به همراه داشته است.

با بررسی لوح و تندیس های شرکت تولیدی صد صنعت، از مرجع بودن شرکت تولیدی صد صنعت در زمینه سنگبری مطمئن خواهید شد.

هم چنین از به روز بودن این شرکت و تلاش مداوم برای حفظ جایگاه کسب شده و کیفیت محصولات تولید شده نیز، اطمینان بیشتری کسب خواهید کرد.

لوح‌ها‌ و تندیس‌های صد صنعت

حضور فعال صد صنعت در نمایشگاههای بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه های بین المللی صنعت ساختمان هر سال در داخل ایران در شهرهای متخلف برگزار می شود و از مهم ترین آنها می توانیم به نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان تهران یا کنیم.

تمامیه شرکت هایی که در عرصه ساختمان و اوامر مربوط به آن فعالیت دارند، می توانند به درخواست خود، در این نمایشگاه های شرکت داشته باشند.

بین المللی بودن این نمایشگاه ها، مزایای بسیاری برای شرکت های داخلی خواهد داشت.

چرا که شرکت های خارجی نیز از کشورهایی از جمله آلمان، ایتالیا، چین، ترکیه و سایر کشورها، در این نمایشگاه شرکت کرده و هم محصولات به روز خود را به نمایش می گذارند و هم از تولیدات داخلی و محصولات شرکت های داخلی دیدن می کنند.

مراجعه شرکت های خارجی به غرفه های داخلی و بازدید از آنها، در اولین قدم موجب شکل گیری ارتباط شرکت ها با هم شده و در قدم بعدی در اکثر مواقع مذاکره ها و تعاملاتی نیز، ما بین شرکت ها شکل می گیرد.

مزایای شرکت در نمایشگاه های بین المللی

  1. پیشرفت در زمینه تولید و ساخت و ساز
  2. آشنایی با تکنولوژهای روز
  3. به روز کردن محصولات و شرکت
  4. شکل گیری همکاری با سایر شرکت ها (داخلی/خارجی)
  5. آشنایی بیشتر با شرکت در صنعت مربوطه
هم اکنون تماس بگیرید
مشاورین و کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان هستند

شرکت تولیدی صد صنعت با حضور مداوم در نمایشگاه های بین المللی، جایگاه خود را به عنوان اولین و تنها تولید کننده دستگاه های سنگبری استاندارد در داخل از کشور حفظ کرده است و همین امر شرکت صد صنعت را به برندی شناخته شده و از حامیان برگزاری نمایشگاه های صنعت ساختمان، تبدیل کرده است.

این شرکت وظیفه ملی خود را با تمرکز بر روی بازار داخل، شرکت در نمایشگاه ها، ارائه محصولات گسترده و جدید هر ساله، به نحو احسن اجرا کرده است و با این روند در صدر تولید کنندگان دستگاه های سنگبری قرار گرفته و بر رقبای داخلی خود غلبه کرده است.

حفظ ارتباط این شرکت با مشتریان و کاربران و انجام مباحثات فنی و آموزشی با آنها و بررسی انتقادات و پیشنهادات آنها و از مهم تر توجه به نظرات گفته شده در راستای بهبود تولیدات و دستگاه ها، سابقه ای درخشان برای شرکت تولیدی صد صنعت ایجاد کرده است.

از جمله تولیدات اصلی شرکت صد صنعت، دستگاه های برش سنگ قابل حمل و دستگاه های سنگبری کارگاهی می باشند که در زیر می توانید با مراجعه به صفحات نام برده شده، اطلاعات لازم را در مورد آنها کسب کنید.

دستگاه سنگبری قابل حمل صدصنعت

دستگاه برش سنگ پرتابل صدصنعت

دستگاه سنگبری صد صنعت

دستگاه سنگبری صد صنعت

دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت

دستگاه برش سنگ کارخانه صدصنعت