علامت های تجاری شرکت تولیدی صد صنعت

علامت تجاری هر برند، در صورت شناخته شده بودن آن برند توسط مشتریان باعث اطمینان از تقلبی نبودن آن و شناسایی بهتر آن برند خواهد شد.

شرکت تولیدی صد صنعت نیز در جهت حفظ جایگاه خود و پیشتاز بودن شرکت در زمینه تولیدات دستگاه های برش سنگ، به عنوان اولین تولید کننده استاندارد دستگاه های سنگبری در کشور، تلاش و هزینه بسیار کرده است.

در نتیجه، برای محافظت از دستیافته های چند ساله و احترام به حقوق مصرف کننده برای ایجاد اطمینان خاطر بیشتر در آنان، اقدام به طراحی و ثبت نشان تجاری انحصاری خود کرد.

نشان تجاری ( لوگو )

نشان تجاری ( لوگو )

نشان تجاری در متمایز کردن خدمات و محصولات سازمان ها و شرکت های مختلف، تاثیر چشم گیری داشته است.

لوگو انحصارا به نام یک فرد و یا نفرات مختلف ثبت می شود و به صورت قانونا حق استفاده از آن لوگو به نفرات و یا نفر ثبت شده تعلق خواهد گرفت.

تشخیص لوگو یک شرکت توسط مشتریان و خرید محصولات آن شرکت، تولید کننده را نیز در حفظ کیفیت محصول و تنوع محصولات تولید شده، تشویق خواهد کرد.

مزایای ثبت برند انحصاری

  1. شناخته شدن برند توسط مشتریان
  2. تلاش برای حفظ و بهبود کیفیت محصول
  3. جلوگیری از مشابه سازی
  4. انجام اقدامات لازم برای مشابه سازی
  5. ایجاد اطمینان بیشتر در مشتریان
هم اکنون تماس بگیرید
مشاورین و کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان هستند

ثبت برند انحصاری صد صنعت

دستگاه های تولید شده توسط شرکت تولیدی صد صنعت از ابتدا (۱۳۸۰) با درج برند صد صنعت بر روی آنها به تولید می رسید.

با گذشت زمان و شکل گیری رقبا برای شرکت تولیدی صد صنعت، اقدام به مشابه سازی از محصولات این شرکت حتی در رنگ، ظاهر کلی و لوگوی این شرکت، صورت گرفت.

شرکت تولیدی صد صنعت نیز، با حفظ جایگاه خود در بازار به عنوان اولین تولید کننده دستگاه های سنگبری و در دست داشتن اکثریت بازار، اقدامات خود را در جهت ثبت برند انحصاری شرکت در جهت ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان آغاز نمود.

این گواهی در سال ۱۳۹۲ مطابق با موارد مندرج در گواهی توسط شرکت تولیدی صد صنعت کسب و از آن پس بر روی تمامی محصولات درج شد و به ثبت رسید.

لازم به ذکر است، شرکت تولیدی صد صنعت در زمینه تولید دستگاه های سنگبری قابل حمل (پرتابل) و دستگاه های برش سنگ کارگاهی، فعالیت اصلی خود را آغاز کرده است.

برای بررسی دستگاه های نام برده شده، از طریق لینک های زیر اقدام فرمایید.

دستگاه سنگبری قابل حمل صدصنعت

دستگاه برش سنگ سیار صد صنعت

دستگاه سنگبری صد صنعت

دستگاه برش سنگ صد صنعت

دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت

دستگاه سنگبری کارخانه صد صنعت