گواهی ارزش افزوده شرکت تولیدی صد صنعت

گواهی ارزش افزوده، برای هر شرکت یک پارامتر مهم در جهت اجرای قوانین نظام مالیاتی کشور محسوب می شود.

شرکت ها، از جمله شرکت تولیدی صد صنعت، با توجه به الزامات کسب این گواهینامه در زمینه اقتصادی، اقدام به کسب آن نموده اند.

مسئولین مالی شرکت تولیدی صد صنعت با توجه به تخصص خود در این زمینه، موفق به کسب گواهینامه ارزشمند مالیاتی شده اند و برای اطلاع رسانی عمومی این گواهی در سایت قرار داده شده است.

گواهی ارزش افزوده شرکت تولیدی صد صنعت

گواهی ارزش افزوده

مالیت ارزش افزوده مالیاتی است که مصرف کنندگان در قبال دریافت کالا و خدمات، همراه با قیمت واقعی کالا پرداخت می کنند. در نتیجه به صورت غیر مستقیم بر محصولات تعلق می گیرد.

قابل ذکر است، مبلغ دریافت شده به عنوان مالیات بر ارزش افزوده باید توسط دریافت کننده به خزانه دولت واریز شود.

در یکسری از مواقع فروشنده و ارائه دهندگان خدمات نیز به عنوان خریداران محصول موظف به پرداخت مالیات بر ارزش افزوده می شوند.

در آن شرایط، توسط حسابداران و افراد مشرف بر این قوانین، مقدار پرداختی بر اساس قانون های مالیاتی محاسبه می شود و پس از کسر آن از مالیات قابل پرداخت به دولت، اختلاف آن در اختیار دولت قرار می گیرد.

هم اکنون تماس بگیرید
مشاورین و کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان هستند

سوءاستفاده از مالیات ارزش افزوده

فروشندگانی مجاز به دریافت مالیات ارزش افزوده می باشند که گواهی ارزش افزوده را داشته باشند و مدارک و مجوزهای مربوطه را کسب کرده باشند.

در غیر اینصورت، اگر مبلغ مالیات محاسبه شده و از مصرف کنندگان دریافت شود ولی گواهی ارزش افزوده کسب نشده باشد، این کار به نوعی سوءاستفاده از مالیات ارزش افزوده و غیر قانونی تلقی می شود.

برای جلوگیری از این امر مشتریان می توانند در صورت نیاز از فروشنده گواهی ارزش افزوده را درخواست نمایند و با مشاهده آن با اطمینان کامل مبلغ را پرداخت نمایند.

شرکت تولیدی صد صنعت نیز به همین دلیل پس از هر بار تمدید گواهی ارزش افزوده، آن را در سایت قرار می دهد تا مشتریان از صحت این گواهی اطمینان لازم را داشته باشند.

لازم به ذکر است، شرکت تولیدی صد صنعت در زمینه تولید دستگاه های سنگبری قابل حمل (پرتابل) و دستگاه های برش سنگ کارگاهی، فعالیت اصلی خود را آغاز کرده است.

برای بررسی دستگاه های نام برده شده، از طریق لینک های زیر اقدام فرمایید.

دستگاه سنگبری قابل حمل صدصنعت

دستگاه برش سنگ قابل حمل صدصنعت

دستگاه سنگبری صد صنعت

دستگاه سنگبری صد صنعت

دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت

دستگاه سنگبری کارگاهی صدصنعت