• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

دستگاه سنگبری قابل حمل شافت کروم استیل ۴۰ صد صنعت که به مدل کاوش معروف است ،از سری دستگاه های قابل حمل صد صنعت می باشد که در این مدل تنوع در ابعاد به چشم می خورد که این قابلیت ،استفاده از این دستگاه را در پروژه های مختلف ساختمانی بسیار زیاد و پرکاربرد نموده است. صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

استفاده از سنگبری قابل حمل شافت کروم استیل ۴۰ مدل کاوش در پروژه های سنگ کاری و نما کاری ساختمان بسیار برای سنگ کاران مفید بوده و به علت تنوع سایزی آن در اندازه های مختلف می تواند از آن برای راسته بری و فارسی بری استفاده نمود.

کلگی دیسک برش سنگ در دستگاه برش سنگ قابل حمل صد صنعت مدل کاوش بر روی دو عدد شافت از جنس کروم استیل حرکت روانی داشته که سنگ کاران و نما کاران می توانند با دست اقدام به حرکت این کلگی در حین برش سنگ نمایند.

ابعاد برش مفید سنگ به همراه ضخامت آن در اطلاعات فنی قید شده است که می توانید با مراجعه به صفحه این دستگاه و یا کاتالوگ آن به این اطلاعات دست پیدا نمایید.

در این مدل قابلیت تنطیم ارتفاع کلگی برش سنگ جهت ضخامت های مختلف سنگ وجود دارد که می توان با چرخاندن دستگیره فلکه ایی بالای کالگی آنرا تغییر داد.

از این دستگاه برای برش انواع سنگ های تزئینی ساختمان مانند : مرمریت ، گرانیت ، تراورتن ، کاشی و سرامیک استفاده نمود.

[rev_slider alias=”kavosh”][/rev_slider]

ارسال نظر