• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

گواهی ارزش افزوده سال 97-98 شرکت تولیدی صد صنعت
شرکت تولیدی صد صنعت

شرکت‌تولیدی‌صدصنعت‌حامی‌قوانین‌مالی‌کشور

گواهی ارزش افزوده

گواهی مالیات ارزش افزوده یکی از مهمترین موارد در اجرای نظام مالیاتی کشور می باشد و دریافت این گواهی یکی از واجبات اقتصادی یک شرکت بوده که در این زمینه شرکت تولیدی صد صنعت (اولین تولید کننده دستگاه سنگبری در ایران) از همان ابتدای امر با توجه با اشراف بالای مسئولین مالی شرکت نسبت به این مورد و موارد دیگر مالیاتی به راحتی توانست این گواهینامه ارزشمند مالیاتی را دریافت و این گواهینامه برای مشاهده و اطلاع عمومی در سایت قرار داده شده است.

دریافت کننده مبلغ مالیات ارزش افزوده موظف است که مبلغ دریافتی بابت فروش محصول و یا خدمات را به حساب خزانه دولتی واریز نماید. در موارد بسیاری فروشنده و یا خدمات دهنده خود نیز خریدار محسوب شده و این مالیات را باید پرداخت نمایند در نتیجه می توانند برابر قانون مالیاتهای پرداختی را محاسبه و از مالیات پرداختی به دولت کسر و اختلاف آن به دولت به عنوان مالیات ارزش افزوده پرداخت شود.

صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

باید به این نکته نیز توجه کرد در برخی از موارد فروشندگان و یا خدمات دهندگان این مبلغ را محاسبه و از شما دریافت می کنند و این درصورتی است نه تنها این گواهی را نداشته بلکه هنوز مدارک و مجوزهای مربوطه را از سازمان دریافت نکرده و به نوعی از این موضوع سوءاستفاده می نمایند که در این حالت دریافت این مالیات غیر قانونی می باشد. مشتری می تواند هر زمان که لازم بداند از فروشنده و یا خدمات دهنده گواهی ارزش افزوده را جهت پرداخت ، درخواست نمایند. از همین رو شرکت تولید صد صنعت این گواهینامه را پس از هر بار تمدید در سایت برای اطلاع عموم قرار می دهد.

مالیات بر ارزش افزوده ، مالیاتی است که به صورت غیر مستقیم بر محصولات و خدمات شرکت ها تعلق می گیرد و مصرف کننده این مالیات را در ازای دریافت کالا یا خدمات به همراه با قیمت واقعی آن پرداخت می کند.

گواهی مالیات بر ارزش افزوده یک از مهمترین موارد در اجرای نظام مالیاتی بوده و دریافت آن یک از ضروری ترین موارد فعالیت اقتصادی می باشد.