گواهینامه CE | صد صنعت | دریافت انواع گواهینامه های و استاندارد های جهانی

  • تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

گواهینامه CE شرکت تولیدی صد صنعت
شرکت تولیدی صد صنعت

CE=مجوز صادرات و فروش قانونی در اروپاگواهینامه استاندارد CE


گواهینامه CE جزء مهمترین المان های انطباق تولیدات در اتحادیه اروپا و مجوز صادرات و فروش آزاد محصولات در بازار اروپا است. شرکت های تولید کننده با درج نماد CE بر روی محصولات خود اعلام می دارند که محصولاتشان منطبق بر تمامی دستورالعمل های الزامی و قانونی اتحادیه اروپا بوده و می تواند جواز فروش در این اتحادیه را دارا باشد.
همانطور که در تاریخچه پیدایش و تولد شرکت تولیدی صد صنعت ذکر شده ، این شرکت در ابتدا به وسیله همکاری با شرکت MEP ایتالیا اقدام به تولید دستگاه و محصولات خود نموده در نتیجه بدیهی می باشد که می بایست برای حضور در اروپا و صادرات محصولات خود مراحل دریافت گواهینامه استاندارد CE را پشت سر بگذارد. پس از قطع همکاری شرکت تولیدی صد صنعت با شرکاء اروپایی خود در راستای خودکفایی و تولید محصول ملی از یک رو و از روی دیگر در اختیار داشتن بازارهای اروپایی خود همچنان خود را موظف دانسته تا ضمن حفظ همان کیفیت و استانداردهای قبلی تمامی تلاش خود را مبنی بر بروز نگه داشتن استاندارد ها و معیارهای محصولات خود اقدام به دریافت این گواهینامه به صورت مرتب و سلسه وار نماید.

در حال حاضر این گواهینامه برای ۳ محصول انحصاری شرکت تولیدی صد صنعت با عناوین موتور ۳ فاز دستگاه های برش سنگ و اره نواریدستگاه های برش سنگ قابل حمل و دستگاه های اره نواری برش فلزات دریافت شده است .
داشتن استاندارد CE برای یک سازمان و یا شرکت نشان دهنده اینست که حداقل دستورالعمل های اساسی وضع شده در زمینه تولید محصولات با رعایت حفظ سلامتی و ایمنی مصرف کننده و محیط زیست را مطابق با قوانین اتحادیه اروپا دارا می‌باشد.

 

استاندارد CE انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپای متحد را نشان می دهد. واژه CE مخفف یک کلمه فرانسوی به نام Conformity European به معنای تطابق اروپایی یا اروپای متحد می باشد.