• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

پروانه استاندارد شرکت تولیدی صد صنعت
شرکت تولیدی صد صنعت

عدم‌استاندارد=محصول‌بی‌کیفیت‌وخطرناک

پروانه استاندارد تشویقی

استاندارد تشویقی استانداردی است که اجرای آن اختیاری و بر حسب قرارداد بین مؤسسه استاندارد از یکطرف و اشخاص حقیقی یا حقوقی از طرف دیگر انجام گیرد. کاربرد علامت استاندارد مشمول استانداردهای اجباری و تشویقی مستلزم اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد می‌باشد که افتخار ما این است که محصولات شرکت تولیدی صد صنعت توانستد به این مهم دست یابد.

این پروانــه بر اساس گذراندن آزمایشات و انواع تست های سازمان استاندارد ایران و کسب موفقیت محصولات در آنها برای شرکت تولیدی صد صنعت صادر شده است.

شرکت تولیدی صد صنعت (اولین تولید کننده دستگاه سنگبری در ایران)  تنها دریافت کننده پروانه استاندارد در زمینه تولید دستگاه های برش سنگ ، کاشی و سرامیک و دستگاه های اره نواری برش فلزات در ایران می‌باشد.

صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

مدت اعتبار این پروانه ها اعم از استاندارد اجباری و تشویقی بمدت ۱سال خواهد بود که شرکت تولیدی صد صنعت از ابتدای امر و دریافت اولین پروانه استاندارد خود هرساله و پس از اتمام دوره آن به راحتی توانسته این نشان را برای محصولات خود تمدید و دریافت نماید.

کارخانه ها و کارگاههای مشمول اجرای استانداردهای اجباری و تشویقی مکلفند برای کنترل فرآورده های و تطبیق مشخصات و کیفیت آنها ، آزمایشگاه کنترل کالای خود که زیرنظر مسئول کنترل کیفیت کارخانه یا کارگاه اداره خواهد شد را با وسائل مورد لزوم برای انجام آزمایشات لازم تأسیس نمایند. شرکت تولیدی صد صنعت با در اختیار داشتن بهترین و دقیق ترین سیستم های اندازه گیری و آزمایشگاهی به همراه کادری مجرب این وظیفه مهم را در محل کارخانه خود برای هر محصول و طبق زمانبدی مربوطه انجام و در صورت هرگونه مغایرت سریعا جهت رفع مشکل اقدام خواهد نمود.