• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

نشان تجاری شرکت تولیدی صد صنعت
شرکت تولیدی صد صنعت

لوگوی انحصاری شرکت تولیدی صد صنعت

SadSanat

گواهینامه ثبت علامت تجاری شرکت تولیدی صد صنعت

نشان تجاری شرکت تولیدی صد صنعت
SAD Machinery

گواهینامه ثبت علامت تجاری شرکت تولیدی صد صنعت ( SAD Machinery )

نشان تجاری ماشین سازی شرکت تولیدی صد صنعت
SAD Engineering

گواهینامه ثبت علامت تجاری شرکت تولیدی صد صنعت ( SAD Engineering )

نشان تجاری مهندسی شرکت تولیدی صد صنعت
SAD Electronic

گواهینامه ثبت علامت تجاری شرکت تولیدی صد صنعت ( SAD Electronic )

نشان تجاری الکترونیک شرکت تولیدی صد صنعت

نشان تجاری ( لوگو )

از آنجایی شرکت تولیدی صد صنعت (اولین تولید کننده دستگاه سنگبری در ایران) تنها شرکت پیشرو در صنعت طراحی و ساخت دستگاه های سنگبری و اره‌ نواری استاندارد در ایران بوده و می بایست از یک سو ، این سرمایه ملی و گرانبها که برای دستیابی به آن هزینه های بسیاری را متحمل شده به صورت کاملا حرفه ایی محافظت نموده و از سوی دیگر برای رعایت حقوق مصرف کننده به جهت حفظ اطمینان ایشان نسبت به محصولات خود ، تصمیم به طراحی و ثبت نشان تجاری انحصاری خود گرفت تا هم مشتریان و هم دیگر سازمانها محصولات متعلق به این شرکت را با استناد به این لوگو ، شناسایی کرده و هم از تقلب و مشابه سازی در ایران جلوگیری نماید.

با توجه به اینکه شرکت تولیدی صد صنعت از سال ۱۳۸۰ اقدام به تولید محصولات خود نموده و در آن موقع نیز دارای برند فعلی خود بود و آن را بر روی محصولات خود درج می کرد ، با توجه به به وجود آمدن شرکت هایی که نمیتوان به آنها رقیب گفت بلکه شروع به کپی برداری از محصولات شرکت تولیدی صد صنعت حتی در رنگ ، شکل ظاهری و حتی لوگوی این شرکت نمودند این شرکت اقدامات خود را جهت ثبت برند انحصاری خود ، آغاز کرد. صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

شرکت تولیدی صد صنعت در مرداد ماه سال ۱۳۹۲ مطابق با موارد مندرج در گواهی ثبت علامت تجاری برای درج بر روی تمامی محصولات خود توانست این گواهی مهم را به ثبت برساند.

علامت یا لوگو یعنی هر نشانی که بشود آنرا رؤیت نمود تا بتوانیم کالا یا خدمات سازمان و شرکت ها را از یکدیگر متمایز کنیم. حق استفاده انحصاری از یک لوگو به کسی تعلق دارد که آنرا طبق مقررات و قانونا به ثبت رسانیده باشد.

ثبت علامت تجاری یک شرکت تضمین کننده اینست که مشتریان آن می توانند محصولات شرکت را از محصولات دیگر شرکتها تشخیص دهند در نتیجه شرکت ها را تشویق می کند تا در حفظ و بهبود کیفیت محصولات خود کوشا باشند.