افتخارات صد صنعت| لوح و تندیس های صد صنعت | تقدیرنامه های صد صنعت

  • تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

تندیس نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شرکت تولیدی صد صنعت
شرکت تولیدی صد صنعت

لوح‌ها‌ و تندیس‌های صد صنعتحضور فعال صد صنعت در نمایشگاههای بین المللی صنعت ساختمان


هر ساله در شهر های مختلف ایران نمایشگاهی با عنوان نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و نمایشگاههایی با این مضامین برگزار می شود که می توان به مهمترین آنها برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان تهران در محل نمایشگاه های بین المللی اشاره کرد.
حضور در این نمایشگاهها باعث رونق در چرخه ساخت و ساز و همچنین به روز شدن محصولات ، آشنایی با متد روز در امر صنعت ساختمان و همکاری با دیگر شرکت های داخلی و خارجی خواهد شد.

شرکت تولیدی صد صنعت همواره در راستای حفظ شان یک پیشگام و یک مرجع استاندارد در زمینه تولید دستگاه های سنگبری و اره نواری برش فلزات حضور در این نمایشگاههای را یک وظیفه ملی برای خود دانسته و هر ساله ضمن عرضه محصولات خود سعی بر این دارد تا با معرفی یک یا چند محصول جدید گوی سبقت را از دیگر رقبای داخلی و خارجی ربوده و همچنان بر صدر شرکت های تولید کننده دستگاه های سنگبری و اره نواری برش فلزات قرار بگیرد. ضمن این امر ، شرکت تولیدی صد صنعت همواره به این نکته توجه داشته تا از نزدیک با مشتریان و همکاران خود در ارتباط بوده و ضمن انجام مباحث فنی و آموزش ، انتقادات و پیشنهادات ایشان را با آغوش باز ، در راستای بهتر شدن کیفیت محصولات خود پذیرا باشد. شرکت تولیدی صد صنعت به واسطه سابقه درخشان و طولانی خود در زمینه صنعت ساختمان همواره یکی از حامیان و برندهای این نمایشگاهها بوده و همیشه به این امر نگاه ویژه‌ایی دارد.
در این نمایشگاهها تمامی شرکت هایی که به نوعی سهمی در فعالیت های ساختمان و ساخت و ساز دارند حضور یافته و آخرین محصولات خود را به نمایش می گذارند.

 

با توجه به بین المللی بودن این نمایشگاهها شاهد حضور شرکت هایی از کشورهایی از جمله : آلمان ، ایتالیا ، ترکیه ، چین و … هستیم به نوعی که ایشان نیز محصولات خود را برای معرفی در معرض دید همگان قرار داده و نیز برای همکاری با شرکت های داخلی وارد مذاکره می شوند.