• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

گواهینامه تاف ایزو 9001 شرکت تولیدی صد صنعت
شرکت تولیدی صد صنعت

ISO 9001برابر است‌با‌تضمین‌کیفیت‌محصول

گواهینامه TÜV ISO 9001

ISO 9001 یکی از استانداردهای عمومی و پرکاربرد از مجموعه استانداردهای ISO 9000 است ، در واقع این استاندارد به غیر از اینکه پرکاربرترین استاندارد از مجموعه استانداردهای منتشر شده توسط سازمان استاندارد جهانی می باشد یه عنوان یک استاندارد پایه برای دیگر استانداردهای نیز می باشد. این استاندارد جزء استاندارهایی می باشد که در طی زمان چندین مرتبه بررسی و مورد بازنگری قرار می گیرد به همین جهت ویرایش جدید نسبت به ویرایش قبلی تکمیل تر و کاربردی تر خواهد بود.

صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

ISO 9001 یک سیستم مدیریت کیفیت است و داشتن این گواهینامه نشان دهنده ایست که شرکت مربوطه محصولات و خدمات خود را با کیفیتی سازگار با ممیزی استاندارد جهانی ، مطابق با الزامات مشتری و سازمان تولید و ارائه می کند که می‌تواند در بهبود فرآیند کسب و کار کمک و در بهبود آنها تداوم بخش باشد.

شرکت تولیدی صد صنعت (اولین تولید کننده دستگاه سنگبری در ایران) برای نظارت و کنترل تمامی فعالیت های موثر در سازمان خود و همچنین سیستمی کردن آن ، مدیریت فرآیند محور پرسنل و پیمانکاران و تامین کنندگان خود ، تولید محصول و صرفه جویی در مصرف منابع و انرژی اقدام به استقرار استاندارد ISO 9001 گرفته و پس از بررسی بسیار دقیق و موشکافانه مسئولین و ناظران شرکت TÜV آلمان توانست یکبار دیگر این گواهینامه بین المللی را دریافت و همچنان در راستای مشتری مداری و تولید محصول با کیفیت همچنان در ایران و منطقه پیشتاز باشد.

استاندارد ISO 9001 برای اولین بار در سال ۱۹۷۸ میلادی توسط سازمان استاندارد جهانی به عنوان سیستم تضمین کیفیت مورد بحث قرار گرفت و در سال ۱۹۹۴ پس از بررسی های موشکافانه و رفع نواقص آن طی چندین مرتبه پس از رای گیری اعضاء این سازمان به عنوان سری استانداردهای تضمین کیفیت منتشر شد.

شرکت هایی که محصولات و خدماتشان را خود طراحی و اجرا می کنند می بایست گواهی استاندارد ISO 9001 را دریافت نمایند. درسال ۲۰۱۵ با تغییرات واقع گرایی نسبت به محیط کار ، برنامه ریزی استراتژی و افزایش رضایت مشتری مجدد ویرایش و منتشر شد.