• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

گواهینامه تاف ایزو 14001 شرکت تولیدی صد صنعت
شرکت تولیدی صد صنعت

ISO 14001حافظ محیط زیست و منابع انرژی

گواهینامه TÜV ISO 14001

استاندارد ISO 14001 پس از ISO 9001 یکی از معروفترین و کاربردی‌ترین استانداردهای مدیریتی در زمینه صنعت و خدمات به شماره می رود و اکثر شرکت ها و سازمان ها پس از استقرار ISO 9001 درصدد اجرای این استاندارد برای خود بر می‌آیند.
استاندارد ISO 14001 یک سیستم مدیریت محیط زیستی است که در آن الزاماتی به جهت حفظ محیط زیست و استمرار آن آمده که رعایت آنها برای سازمان ها و یا شرکت هایی که فعالیت آنها اثرات زیست محیطی داشته باشند الزامی بوده تا باعث کاهش اثرات مخرب زیست محیطی و یا از بین بردن آنها شود.

تمامی این موارد مستلزم دیدگاه سیستماتیک در رعایت قوانین و ضوابط ملی و منطقه ایی می باشد. ISO 14001 و استانداردهای مدیریت کیفیت سری ISO 9000 دارای اصولی مشترک در حوزه مدیریت بوده که سازمانها و شرکت ها می‌توانند از آن به عنوان پایه سیستم مدیریت زیست محیطی خود نیز استفاده نمایند.

صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

شرکت تولیدی صد صنعت (اولین تولید کننده دستگاه سنگبری در ایران)  با در اختیار داشتن واحد HSE همراه با کادری دلسوز و مجرب در راستای حفظ بهداشت محیط کار و همچنین محیط زیست پیرامون خود و همچنین کنترل فرآیند های موثر بر محیط زیست جهت استقرار استاندارد ISO 14001 اقدامات موثر و متنوعی را انجام داده تا بالاخره توانست پس از گذراندن فرآیند بسیار دقیق و سخت گیرانه ممیزی بر اساس قواعد بین المللی IAF توسط شرکت TÜV آلمان تحت اعتباردهی TGA گواهینامه استقرار استاندارد ISO 14001 را دریافت نموده تا گامی موثر و مهم در زمینه حفظ محیط زیست و استفاده بهینه از منابع انرژی و همچنین صرفه جویی در آن برداشته و دین خود را به عنوان یک محیط صنعتی به زمین و محیط زیست ادا نماید.

ISO 14001 در سال ۱۹۹۶ توسط سازمان استاندارد جهانی ISO تدوین و در سالهای ۲۰۰۴ و ۲۰۰۹ نسخه های بعدی آن تهیه و ویرایش شد. در نهایت این استاندارد در سال ۲۰۱۵ میلادی با رفع نواقص و مشکلات سری های قبلی به نسخه فعلی خود رسیده که در آن کاهش مصرف انرژی ، استفاده صحیح از منابع تجدید پذیر و تجدید ناپذیر ، کاهش آلودگی آب ، هوا و خاک مطرح شده است.

مدیریت صحیح محیط زیست و المان های وابسته به آن نه تنها باعث صرفه جویی اقتصادی در مصرف انرژی و حامل های آن شده بلکه کمک به توسعه پایداری محیط زیست برای نسل های آینده خواهد کرد.