دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت

مشاوره رایگان خرید دستگاه

شرکت تولیدی صد صنعت اولین و تنها تولید کننده دستگاه های سنگبری و اره نواری استاندارد در ایران همراه با گواهینامه های روز اروپا می باشد. صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

اطلاعات بیشتر
دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت

ویژگی های دستگاه سنگبری و اسکوپ زن

نوع کاربری : ساختمانی – کارگاهی
مدل دستگاه : سفارشی
ساخت : ایران
محصول : شرکت تولیدی صد صنعت
مناسب برای : انواع سنگ ، کاشی و سرامیک
قیمت : تماس با واحد فروش
تولید سفارشی : می خواهم این دستگاه را به دلخواه خودم تغییر بدم.
برای اطلاعات بیشتر کلیک نمایید

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه Sl-150 با شماره 26 – 21 333 655 (9821+) تماس گرفته یا فرم زیر را پر نمایید.

هم اکنون تماس بگیرید

مشاورین و کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان هستند

تماس با ما : ۰۲۱۶۵۵۳۳۳۲۲

دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت

شرکت تولیدی صد صنعت اولین و تنها تولید کننده دستگاه های سنگبری و اره نواری استاندارد در ایران همراه با گواهینامه های روز اروپا می باشد. صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

معرفی کوتاه دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت

دستگاه سه کاره صد صنعت یک نمونه دیگر از محصولات سنگبری صد صنعت بوده که برای سهلوت و انجام امور سنگبری و نما کاری ساختمان طراحی و ساخته شده تا بتوانید با استفاده از این دستگاه تمام نیاز های خود را برای پروژه های خاص در موارد گوناگون بر طرف سازید.

تصمیم طراحی و ساخت دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت از آنجایی آغاز شد که پس از ارائه دستگاه های سنگبری لینرگاید صد صنعت که قابلیت برش انواع سنگ ، کاشی و سرامیک را به صورت راسته بری و فارسی بر را داشت ، کاربران و سنگ کاران عزیز جهت جلوگیری از افتادن سنگ از دیواره ساختمان در گذر زمان که نقش مهمی در بروز نقص زیبایی نمای ساختمان داشته و اتفاقی بسیار خطرناک نیز برای عابران و افراد رهگذر نیز قلمداد می شد ، اقدام به نصب سنگ با اسکوپ به دیواره ساختمان می کردند.

کاربرد دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت

برای نصب سنگ با اسکوپ به دیواره ساختمان، باید شیاری در پشت سنگ ایجاد شود ، این کار اکثرا توسط دستگاه فرز دستی انجام می شد که به هیچ عنوان استاندارد نبوده و به غیر از خطرات جانی ، مشکلاتی از قبیل کجی شیار ، لب پر شدن شیار ، عدم کنترل در ایجاد عمق شیار ، اندازه طولی شیار و غیره را در بر داشت.

این مورد باعث شد تا تیم طراحی و ساخت دستگاه های سنگبری صد صنعت به فکر راه حلی برای انجام این کار توسط دستگاه سنگبری باشند که در نهایت با کمک و استفاده از بازخورد و نظرات مشتریان گرامی توانستن  طراحی و تولید دستگاهی سه کاره ، بر اساس و پایه کار دستگاه های سنگبری لینرگاید صد صنعت را آغاز و محصول جدید خود را تولید نمایند.

امکانات دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت

دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت از سری محصولات قابل حمل لینرگاید ، دستگاهی با قابلیت های برش سنگ ، کاشی و سرامیک با کمترین درصد خطا می باشد. دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت که یک دستگاه سه کاره و سفارشی است علاوه بر قابلیت راسته بری ، فارسی بر کردن انواع سنگ های نمای و ساختمانی قابلیت ایجاد برش و شیار در پشت سنگ را جهت قرار دادن قطعه اسکوپ سنگ که وظیفه آن نگهدارهی سنگ بر بدنه ساختمان است را دارد. دستگاه سه کاره صد صنعت یک نمونه دیگر از محصولات سنگبری صد صنعت بوده که برای سهلوت و انجام امور سنگبری و نما کاری ساختمان طراحی و ساخته شده تا بتوانید با استفاده از این دستگاه تمام نیاز های خود را برای پروژه های خاص در موارد گوناگون بر طرف سازید.

استانداردها و گواهینامه های اخذ شده توسط صد صنعت

شرکت تولیدی صدصنعت اولین تولیدکننده دستگاه های سنگبری استاندارد در ایران گواهینامه های بین المللی زیر را دریافت کرده است.

  • گواهینامه TÜV ISO 9001 – ‌تضمین‌کیفیت‌محصول
  • گواهینامه TÜV ISO 14001 – حافظ محیط زیست و منابع انرژی
  • گواهینامه TÜV OHSAS 18001 – حافظ سرمایه نیروی انسانی
  • گواهینامه استاندارد CE – مجوز صادرات و فروش قانونی در اروپا

همچنین صدصنعت گواهی های داخلی زیر را دارد:

  • پروانه کسب شرکت تولیدی صد صنعت
  • گواهی فعالیت صنعتی
  • پروانه استاندارد تشویقی
  • ثبت علامت های تجاری
  • گواهی ارزش افزوده
استانداردها و گواهینامه های صد صنعت