• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

دستگاه فارسی بر سنگ با طول بلند صد صنعت مدل SR-45

دستگاه سنگبری فارسی بر سنگ با طول بلند صد صنعت مدل SR-45 یکی دیگر از محصولات سنگبری کارگاهی شرکت صد صنعت ، استفاده از این محصول می تواند برای پروژه های خاص جهت برش سنگ ، کاشی و سرامیک با زاویه ۴۵ درجه ( فارسی بر ) کاربری های بسیاری داشته باشد که در ادامه نظر شما را نسبت به تفاوت های آن با دستگاه های سنگبری صد صنعت به آن جلب می کنیم.

شرکت تولیدی صد صنعت اولین و تنها تولید کننده دستگاه های سنگبری و اره نواری استاندارد در ایران همراه با گواهینامه های روز اروپا می باشد. صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

یکی دیگر از تولیدات منحصر به فرد با کاربری خاص این شرکت دستگاه برش ۴۵ درجه یا همان دستگاه فارسی بر سنگ صد صنعت است. سوالی که می تواند در ذهن شما شکل بگیرد اینست که با توجه به اینکه تمامی دستگاه های سنگبری شرکت صد صنعت قادر به انجام این کار هستند چرا اقدام به تولید این دستگاه شد؟

در اینجا ما علامت سوال در ذهن شما را بزرگتر می کنیم با ذکر این مورد که فارسی بر سنگ صد صنعت فقط قادر به برش ۴۵ درجه و حتی عملیات راسته بری سنگ را نیز نمی تواند انجام دهد!!! پس چرا تولید شد ؟؟

  • – حرکت کلگی برش ۴۵ درجه بر روی لینرگایدهای استفاده شده در CNC
  • – ابعاد و وزن زیاد این دستگاه
  • – داشتن جکهای پنوماتیک در سرتاسر این دستگاه جهت ثابت نگه داشتن قطعه کار
  • – کفی لاستیکی برای ثابت ماندن و چسبیدن قطعه کار به میز دستگاه

سوال در ذهن شدیدتر و با علامت سوال بزرگتری شکل می گیرد !!!
این همه دقت و لوازم و ابزار برای دقت برش ۴۵ درجه چرا ؟؟؟

در اینجا نظر شما را به این نکته جلب می کنیم که همانطور اکثر سنگ کاران و نماکاران محترم در جریان هستند سنگهایی در بازار وجود دارد که قیمت هر متر مربع آن بالغ بر ۳ میلیون تومان می‌باشد!!!!

این سنگها به عنوان سنگهای لاکچری در نماهای ساختمان ها و مراکز بسیار شیک و لاکچری استفاده می شوند که می توان به سنگهای عقیق ، فیروزه ، چشم ببر و یشم اشاره کرد.

تعجب نکنید بله درست خواندید این سنگها برای نما در ساختمان نیز به کار می رود!

در نتیجه کوچکترین خطا در برش ۴۵ درجه ، زاویه و یا هر المان دیگری که باعث خراب شدن سنگ بشود می تواند خسارات بسیار زیادی را وارد نماید پس ما به فکر افتادیم ….

دستگاهی تولید کنیم تا نگرانی این افراد را از بین ببریم و توانستیم ، بله ما دستگاه فارسی بر  SR-45 صد صنعت را تولید کردیم.
برای اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات فنی و دیگر موارد این دستگاه می توانید بر روی این لینک کلیک نمایید.

 

نام : دستگاه فارسی بر صد صنعت
نوع کاربری : کارگاهی
مدل دستگاه : SR45-330
ساخت : ایران
محصول شرکت تولیدی صد صنعت
مناسب برای : انواع سنگ ، کاشی و سرامیک
قیمت : تماس با واحد فروش
تولید سفارشی : می خواهم این دستگاه را به دلخواه خودم تغییر بدم.