• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت

دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت از سری محصولات قابل حمل لینرگاید ، دستگاهی با قابلیت های برش سنگ ، کاشی و سرامیک با کمترین درصد خطا می باشد. دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت که یک دستگاه سه کاره و سفارشی است علاوه بر قابلیت راسته بری ، فارسی بر کردن انواع سنگ های نمای و ساختمانی قابلیت ایجاد برش و شیار در پشت سنگ را جهت قرار دادن قطعه اسکوپ سنگ که وظیفه آن نگهدارهی سنگ بر بدنه ساختمان است را دارد. دستگاه سه کاره صد صنعت یک نمونه دیگر از محصولات سنگبری صد صنعت بوده که برای سهلوت و انجام امور سنگبری و نما کاری ساختمان طراحی و ساخته شده تا بتوانید با استفاده از این دستگاه تمام نیاز های خود را برای پروژه های خاص در موارد گوناگون بر طرف سازید.

 

شرکت تولیدی صد صنعت اولین و تنها تولید کننده دستگاه های سنگبری و اره نواری استاندارد در ایران همراه با گواهینامه های روز اروپا می باشد. صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

تصمیم طراحی و ساخت دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت از آنجایی آغاز شد که پس از ارائه دستگاه های سنگبری لینرگاید صد صنعت که قابلیت برش انواع سنگ ، کاشی و سرامیک را به صورت راسته بری و فارسی بر را داشت ، کاربران و سنگ کاران عزیز جهت جلوگیری از افتادن سنگ از دیواره ساختمان در گذر زمان که نقش مهمی در بروز نقص زیبایی نمای ساختمان داشته و اتفاقی بسیار خطرناک نیز برای عابران و افراد رهگذر نیز قلمداد می شد ، اقدام به نصب سنگ با اسکوپ به دیواره ساختمان می کردند.

برای انجام این کار باید شیاری در پشت سنگ ایجاد شود ، این کار اکثرا توسط دستگاه فرز دستی انجام می شد که به هیچ عنوان استاندارد نبوده و به غیر از خطرات جانی ، مشکلاتی از قبیل کجی شیار ، لب پر شدن شیار ، عدم کنترل در ایجاد عمق شیار ، اندازه طولی شیار و غیره را در بر داشت.

این مورد باعث شد تا تیم طراحی و ساخت دستگاه های سنگبری صد صنعت به فکر راه حلی برای انجام این کار توسط دستگاه سنگبری باشند که در نهایت با کمک و استفاده از بازخورد و نظرات مشتریان گرامی توانستن  طراحی و تولید دستگاهی سه کاره ، بر اساس و پایه کار دستگاه های سنگبری لینرگاید صد صنعت را آغاز و محصول جدید خود را تولید نمایند.

  • – استفاده از لینرگاید ۱۵

  • – انجام عملیات سه کاره راسته بری ، فارسی بری و انداختن شیار در پشت سنگ

  • – تنظیم محل و عمق دقیق برای انداختن شیار

  • – استفاده از موتور تکفاز یا سه فاز

تفاوت دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت با دستگاه سنگبری لینرگاید صد صنعت  فقط در اضافه شدن امکان شیار زنی دستگاه بوده و در اصول کارکرد و موتور این دستگاه هیچ تفاوتی ندارد.
لازم به ذکر است که تولید این دستگاه به صورت سفارشی بوده و برای تهیه آن باید با واحد فروش شرکت صد صنعت هماهنگی های لازم را انجام داد.
برای اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات فنی و دیگر موارد این دستگاه می توانید بر روی این لینک کلیک نمایید.

 

نام : دستگاه سنگبری و اسکوپ زن صد صنعت
نوع کاربری : ساختمانی - کارگاهی
مدل دستگاه : سفارشی
ساخت : ایران
محصول : شرکت تولیدی صد صنعت
مناسب برای : انواع سنگ ، کاشی و سرامیک
کلیک نمایید
قیمت : تماس با واحد فروش
تولید سفارشی : می خواهم این دستگاه را به دلخواه خودم تغییر بدم.