دستگاه سنگبری لینرگاید صد صنعت | مدل امگا | برش سنگ های ساختمانی | راسته بری و فارسی بر

  • تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

دستگاه سنگبری لینرگاید صد صنعت مدل امگادستگاه سنگبری لینرگاید صد صنعت امگا از سری محصولات قابل حمل ، دستگاهی با قابلیت های برش سنگ ، کاشی و سرامیک و کمترین خطا با قابلیت راسته بری و فارسی بر کردن انواع سنگ های نمای و ساختمانی ، یک نمونه دیگر از محصولات سنگبری صد صنعت بوده که استفاده از این دستگاه می تواند برای پروژه های خاص کاربری های بسیاری داشته باشد که در ادامه نظر شما را به آن جلب می کنیم.

شرکت تولیدی صد صنعت اولین و تنها تولید کننده دستگاه های سنگبری و اره نواری استاندارد در ایران همراه با گواهینامه های روز اروپا

 

پس از ارائه دستگاه های سنگبری لینرگاید صد صنعت که قابلیت برش انواع سنگ ، کاشی و سرامیک را به صورت راسته بری و فارسی بر را داشت و بازخورد نظرات مشتریان گرامی تصمیم به طراحی و تولید دستگاهی بر اساس و پایه دستگاه های لینرگاید صد صنعت نمود به شکلی که این دستگاه ها از اصول اولیه همان دستگاه پیروی نماید.

از مشخصات دستگاه سنگبری لینرگاید صد صنعت امگا می توان به :


  • – استفاده از لینرگاید ۲۰


  • – پایه های تقویت شده


  • – گیربکس نیمه اتوماتیک


  • – شاسی تقویت شده


و دیگر تفاوت ها با سنگبری لینرگاید مدل صد صنعت اشاره نمود.

این تفاوت ها فقط در متریال بکار رفته در دستگاه و تغییراتی اینگونه بوده و در اصول کارکرد و موتور این دستگاه هیچ تفاوتی با دستگاه های مدل صد صنعت ندارد. در این دستگاه به سهولت کاربری برای مشتریانی که می خواهند سنگ هایی با طول بلندتر را برش دهند تفکر شده است.

البته در این مدل از دستگاه های برش سنگ شرکت صد صنعت گیربکس دستی جهت جا به جایی کلگی برش به صورت پیش فرض توسط کارخانه تعبیه شده که کاربر می تواند با چرخاندن دستگیره گیربکس به چپ یا راست کلگی برش را بر روی قطعه کار جا به جا کند. لازم به ذکر است که این کار نیز همانند مدل های قبلی توسط دست برای اوپراتور نیز امکانپذیز است. برای این آپشن نیاز به پرداخت هزینه اضافه تری نخواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات فنی و دیگر موارد این دستگاه می توانید بر روی این لینک کلیک نمایید. 

نام : دستگاه سنگبری لینرگاید قابل حمل صد صنعت
نوع کاربری : ساختمانی - کارگاهی
مدل دستگاه : OL
ساخت : ایران
محصول : شرکت تولیدی صد صنعت
مناسب برای : انواع سنگ ، کاشی و سرامیک
کلیک نمایید
قیمت : تماس با واحد فروش
تولید سفارشی : می خواهم این دستگاه را به دلخواه خودم تغییر بدم.
کاتالوگ : دریافت فایل