• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

نمایندگی صد صنعت در استان تهران - از طریق اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید

نمایندگی صد صنعت در استان تهران
شرکت تولیدی صد صنعت
شهریار – شهر اندیشه – بین فاز ۱ و ۲ – خیابان شهید سیری ( درختی سابق ) – کوچه سوم – پلاک ۴
26 – 21 333 655 21 98+
20 333 655 9821+
وب سایت شرکت تولیدی صد صنعت
ارسال ایمیل

اطلاعات محیطی و رفاهی نمایندگی

سهولت در پیدا کردن جای پارک وسیله نقلیه شخصی - 55%
سهولت دسترسی با وسایل نقیله عمومی - 50%
قرار گرفتن در محدوده طرح ترافیک یا کنترل آلودگی - 1%
دسترسی به امکانات رفاهی اعم از رستوران - مراکز خرید و ... - 75%

نمایندگی صد صنعت در استان تهران به عنوان دفتر مرکزی فروش محصولات شرکت صد صنعت اعم از دستگاه سنگبری قابل حمل – دستگاه سنگبری کارگاهی و دستگاه اره نواری فولاد بر ( برش انواع فلزات ) شناخته می شود. دفتر فروش مرکزی صد صنعت در واقع در محل کارخانه مستقر بوده است که این یک  مزیت بزرگ برای خریداران محترم می باشد چرا که می توانند با حضور در محل کارخانه ( البته با هماهنگی قبلی ) از خط تولید و نمایشگاه محصولات صد صنعت بازدید به عمل آورند و حتی در همین حین ایده ایی به ذهن ایشان رسیده و آنرا با پرسنل مجرب صد صنعت مطرح می کنند تا جهت اجرای آن ایده به صورت سفارشی برای دستگاه ایشان بررسی های لازم انجام شود. علاوه بر استقرار واحد مرکزی فروش ، واحد اصلی خدمات پس از فروش محصولات صد صنعت به همراه انبار مرکزی قطعات مصرفی و یدکی نیز در محل کارخانه قرار دارد. وظیفه اصلی این واحدها در ابتدا خدمات رسانی به مشتریان مراجعه کننده بوده و در ادامه به مشتریان گرامی به صورت تلفنی آموزش های لازم داده خواهد شد در همین راستا آموزش واحد های خدمات پس از فروش و نمایندگان فروش در دیگر مراکز نیز بر عهده ایشان می باشد. صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

فرهنگسازی استفاده از دستگاه های سنگبری قابل حمل و کارگاهی صد صنعت و همچنین دستگاه های اره نواری برش فلزات صد صنعت را در صنعت ساختمان یکی از اهداف اصلی شرکت تولیدی صد صنعت بوده که در تمام این سالها با ارائه بهترین دستگاه های موجود در ایران توانسته به نحو احسن این مهم را انجام دهد. این فرهنگسازی در ابتدای کار کاری بسیار سخت  دشوار بوده و نمی توان به راحتی آن را انجام داد. بله استفاده سنتی از دستگاه های خطرناک فرز دستی برای انجام عملیات سنگبری و یا فارسی بری آن در صنعت ساختمان بسیار رایج می باشد ، که این کار نه تنها می تواند خسارات مالی بسیاری به خاطر استهلاک بالا در عملیات برش سنگ – فارسی بر کردن و یا راسته بری سنگ به همراه داشته باشد ، بلکه خطرات جانی آن بسیار شدید تر بوده و عواقب جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.

در نهایت به این نکته اشاره می کنیم که مطمئن ترین و بهترین محل برای استفاده از آفرها و تخفیفات ویژه محصولات صد صنعت در این واحد فروش قرار داده شده و هیچ گاه بابت خرید از ایشان ناراضی نخواهید بود.

ارسال نظر