• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

تاکید آرش دادگردوست ، مدیر عامل شرکت صد صنعت بر خدمات پس از فروش

 صد صنعت فروش محصول را آغاز یک تعهد بزرگ میداند.

 

آرش دادگردوست مدیر عامل شرکت تولیدی صد صنعت اولین و تنها تولید کننده دستگاه سنگبری ، کاشی و سرامیک و همچنین دستگاه های اره نواری برش فلزات و دارنده نشان استاندارد ملی ایران و نیز انواع استاندارد ها و گواهینامه های روز اروپا است. این شرکت هم اکنون یکی از معتبرترین و انحصاری ترین تولید کنندگان ماشین های اره نواری فولادبر و نیز با سابقه ترین تولید کننده و صادرکننده ماشین های سنگبری پرتابل در ایران است که موفق شده است به عنوان اولین شرکت در این زمینه نشان استاندارد را دریافت کند. صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

شرکت صد صنعت حضور پررنگ و چشمگیری در نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان دارد. به همین منظور بر آن شدیم تا با آرش دادگردوست ، مدیرعامل توسعه گرا و پویای این شرکت درباره عملکرد و چند و چون تولیدات شرکت گفت و گو کنیم که می خوانید.

مدیرعامل شرکت صد صنعت با اشاره به اینکه از سال ۸۲ به صورت اختصاصی در ایران و خاورمیانه فعالیت خود را آغاز کرده ایم، گفت: در آن سال صادرات موفقی به ایتالیا ، عربستان و امارات متحده، سلیمانیه عراق و کشورهای همجوار از جمله افغانستان داشتیم.

آرش دادگردوست با بیان اینکه سه مولفه سرعت، دقت وکیفیت همواره سرلوحه فعالیت های شرکت صد صنعت بوده است، عنوان کرد: شرکت ما باید بتواند در “سریع ترین زمان، بالاترین کیفیت و بهترین قیمت” محصولات خود را به مشتری ارائه دهد. با همین رویه توانسته ایم کیفیت را متناسب با قیمت کالای تولیدی مان بالاتر از رقبایمان ارایه کنیم و حتی فروش بیشتری هم داشته باشیم.

آرش دادگردوست با اشاره به وجود مشکلات متعدد اقتصادی، رکود بازار را سرمنشأ تمام مشکلات تولید عنوان کرد و افزود: متاسفانه مولفه های اقتصاد ما هر روز در نوسان است و این امر به همه تولیدکننده ها در بخش های مختلف ضربه زده است و روز به روز آمار تولید، فروش و پرسنل شرکت ها کم می شود اما این در حالی است که ما سعی کردیم همچنان با همان تعداد پرسنل که تا کنون داشتیم به کار خود ادامه دهیم و به جای تعدیل نیرو، افزایش نیرو هم داشته باشیم.

این تولید کننده ، با اشاره به اینکه تغییر مدام نرخ ارز و سایه سنگین آن بر اقتصاد کشور باید مدیریت شود، خاطر نشان کرد: امروز تولیدکننده نمی‌داند آیا کالایی را که امروز فروخته است فردا هم می‌تواند تولید کند یا خیر. این در حالی است که فروش داخلی ما اکنون تا حدی افت کرده است، اما با تکیه بر تجربه و سابقه ای که در این صنعت داشته ایم توانسته ایم بحران موجود را مدیریت کرده و با استفاده از نیروهای خبره و کارآزموده بازارهای داخلی را حفظ کرده و علاوه بر آن اقدام به فروش خارجی نیز داشته ایم.به همین خاطر است که مجبور شده ایم از بازارهای همجوار مثل امارات و افغانستان و روسیه استفاده کنیم. باید گفت که که با نوسانات کنونی دلار ، سود در اختیار داشتن هر دو بازار خارجی و داخلی است.

آرش دادگردوست با بیان اینکه شرکت صد صنعت همواره فروش را پایان کار نمی داند، بلکه آغاز یک تعهد می داند، افزود: با این رویکرد تمرکز بر خدمات پس از فروش محصولاتمان چه در فروش خارجی و چه داخلی، نقطه مثبت و موثر ما در مشتری مداری بوده است. از آنجایی که محصولات ما کیفیت لازم را دارند، ما توانسته ایم استاندارد CE اروپا و ایزو را از آلمان و استاندارد ملی ایران را کسب کنیم و همه این موارد اطمینان و اعتماد مشتری را فراهم می کند.

آرش دادگردوست معتقد است که رضایت یک مشتری باعث جذب مشتری های بیشماری می گردد و تبلیغات فرد به فرد همواره از اقبال بیشتری در بازار برخوردار بوده است.

آرش دادگردوست گفت: تا چندی پیش ما در بازار ایران به صورت فردی و تک فعالیت می کردیم اما اکنون با وجود رقبای جدید، تفاوت محصول با کیفیت و بی کیفیت به خوبی مشخص می گردد و اینجاست که سابقه و اعتبار ما در تولیداتمان نمایان می شود و تاثیرات خودش را نشان می دهد. در واقع باید گفت که وجود رقبا معیار سنجش انتخاب محصولات ما شده است.

آرش دادگردوست با بیان اینکه اکنون بحث واردات در کشور محدود شده است، اظهار کرد:  در حال حاضر اگر شرکتی بخواهد دستگاهی را وارد کند، باید هزینه گزافی بابت آن پرداخت کند،اما باید بگویم ما همان دستگاه خارجی را با همان کیفیت و قیمت بسیار پایین تر و خدمات پس از فروش بهتر به مشتری ارایه می دهیم.

مصاحبه آرش دادگردوست مدیر عامل شرکت تولیدی صد صنعت

ارسال نظر