• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

دستگاه سنگبری قابل حمل صد صنعت مدل امگا ،از سری دستگاه های قابل حمل صد صنعت می باشد. این مدل از دستگاه های سنگبری صد صنعت از سری دستگاه های پرکاربرد و بسیار دقیق بوده که در ۳ مدل با طول برش مفید ۱۵۰ – ۲۰۰ و ۲۶۰ تولید و روانه بازار می شود. این مدل به علت برش دقیق و دقت عمل بالای برش سنگ ، در پروژه های مختلف ساختمانی مورد استقبال بسیار بالایی نزد سنگ کاران و نماکاران قرار گرفته است. صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

با وجود داشتن همین سه سایز ، این دستگاه سنگبری برای نماکاران محترم بسیار مورد مصرف بوده و از آن برای راسته بری و فارسی بری برای برش سنگ ، کاشی و سرامیک استفاده می نمایند.

کلگی دیسک برش  در دستگاه برش سنگ قابل حمل لینرگاید مدل امگا بر روی دو عدد ریل از جنس آلایژ فولاد که در عملیات خاصی بدین شکل در می آید ، حرکت روانی داشته که سنگ کاران و نما کاران می توانند با استفاده از گیربکس دستی تعبیه شده به صورت پیش فرض در دستگاه اقدام به حرکت این کلگی در حین برش سنگ نمایند.

البته استفاده از دست جهت حرکت دادن کلگی در حین برش ، همانند دستگاه برش سنگ لینرگاید ۱۵ مدل صد صنعت نیز وجود دارد.

ابعاد برش مفید سنگ در این دستگاه به همراه ضخامت آن در اطلاعات فنی مربوط به این دستگاه قید شده است که می توانید با مراجعه به صفحه این دستگاه و یا کاتالوگ آن به این اطلاعات دست پیدا نمایید.

در این مدل قابلیت تنطیم ارتفاع کلگی برش سنگ جهت ضخامت های مختلف سنگ وجود دارد که می توان با چرخاندن دستگیره فلکه ایی بالای کلگی آنرا تغییر داد.

از این مدل برای برش انواع سنگ های تزئینی ساختمان مانند : مرمریت ، گرانیت ، تراورتن ، کاشی و سرامیک استفاده نمود.

یکی از قابلیت های برجسته این مدل از دستگاه های سنگبری امگا انواع سفارشی سازی آن می باشد که به خاطر کم خطا بودن دستگاه سنگبری لینرگاید این امکان برای آن وجود دارد که در بخش دستگاه های سنگبری سفارشی به آنها پرداخته خواهد شد.

[rev_slider alias=”OL”][/rev_slider]

ارسال نظر