• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

دستگاه سنگبری

سنگبری یکی از قدیمی ترین فعالیت های بشر است و قدمت این صنعت در تاریخ بشریت جای تامل دارد! بسیاری از پناهگاه های تاریخی و ماندگار، بناها، معابد، آثار باستانی، استحکامات، جاده ها، پل ها و کل شهرها از سنگ ساخته شده اند. از بناهای مشهور سنگ تراشی که در آن زمان بدون تکنولوژی دستگاه فعلی پدید آمده اند می توان به اهرام مصر، تاج محل، تخت جمشید، دیوار بزرگ چین اشاره کرد. البته در این جا فقط به تعداد کمی از آنها اشاره کردیم. صنعت سنگ تراشی و سنگ بری تغییرات عمده ای را به چشم خود دیده است! به خصوص در قرن بیستم. قبل از انقلاب صنعتی و ورود موتورهای احتراق داخلی از نیروی حیوانات یا قدرت ماهیچه ای انسان استفاده می شد. اما حالا دستگاه سنگبری بسیار پیشرفته در احجام کوچک قابل حمل کارها را بسیار ساده تر و آسان تر کرده است. شاید این تشابه برای شما جالب باشد و علاقه مند باشید که بدانید در استان خراسان رضوی در توابع بخش مرکزی مشهد روستایی به نام “سنگبر” وجود دارد که جمعیت بسیار کمی نیز در آنجا زندگی میکنند. از بناهای تاریخی این روستا آتشکده سنگبر هست که در آن زمان بدون ماشین سنگبری ساخته شده است و این جاذبه تاریخی به ثبت ملی رسیده است. به خاطر داشته باشید که این آتشکده سنگ بر متعلق به دوران تیموری است و بسیاری از عکاسان و علاقه مندان به معماری را جذب خود کرده است.

دستگاه برش سنگ صد صنعت

انواع دستگاه سنگبری

انواع دستگاه برش سنگ صد صنعت

دستگاه برش سنگ یا سنگبری ماشین های مکانیکی هستند که با توجه به قدرت و قابلیت انجام کار به دسته بندی های متفاوتی تقسیم  شده اند. دستگاه های سنگبری با توجه به کاربردشان قابلیت تنظیم ارتفاع کله گی دارند و در محورهای افقی یا عمودی، بسته به نقش و کاربرد خود حرکت دارند. بعضی از آنها قابلیت حمل و برخی دیگر فقط در کارگاه ها قابلیت استفاده دارند. از این رو دستگاه سنگ بری یا برش سنگ را به دو گروه بزرگ “دستگاه سنگبری قابل حمل”  و “دستگاه سنگبری کارگاهی” بخش بندی میکنیم.

 

توضیحات محصولات سنگ بری قابل حمل به بخش های زیر تقسیم می شود:

  • دستگاه سنگبری لینرگاید

دستگاه سنگبری لینرگاید

 

  • دستگاه سنگبری کروم استیل

 

دستگاه سنگبری کروم استیل

 

  • دستگاه سنگبری پروفیلی

 

دستگاه سنگبری پروفیلی

 

  • دستگاه سنگبری بتن بر و جدول بر چرخدار (ضخامت بالا)

  • دستگاه سنگبری  بتن بر و جدول بر لینرگاید (ضخامت بالا)

 

توضیحات محصولات سنگ بری کارگاهی به بخش های زیر تقسیم می شود:

  • دستگاه  فارسی بر و راسته بر ( سنگ بری طول بلند)

  • دستگاه  ابزار زنی کارگاهی (فارسی بر، راسته بر و ابزار زنی)

  • دستگاه فارسی بر طول بلند

در کارخانه تولیدی صد صنعت همه زیر مجموعه های این ماشین با دانش و توان ایرانی به دست کارگران این مرز و بوم ساخته می شود و با توجه به مجوزها و تاییدیه های بین المللی توانسته ایم به دیگر کشورها صادرات دستگاه برش سنگ نیز داشته باشیم. از این رو کارخانه تولیدی صد صنعت را میتوان در ردیف کارآفرینان ملی نام برد و به عنوان اولین و تنها تولید کننده دستگاه سنگبری، برش کاشی، برش سرامیک، دستگاه اره نواری تحت گواهینامه های بروز بین المللی برای کاربردهای برش سنگ های نما و ساختمانی با قابلیت های مختلف در انواع لینرگاید، کروم استیل، پروفیلی تولید کند.

توجه داشته باشید با در نظر گرفتن نوع سنگ مورد نظر خود، و کاربردی که از این ماشین ها انتظار دارید با تماس با شماره ۶۵۵۳۳۳۲۲(۰۲۱) و اتصال به بخش فروش شرکت صد صنعت می توانید اطلاعات مفیدی در این خصوص کسب کنید و بهترین تصمیم خود برای انتخاب محصول را اتخاذ نمایید. ضمنا فراموش نکنید برای دریافت آخرین اخبار و بروز بودن می توانید  پیج اینستاگرام صد صنعت را دنبال نمایید.