• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

  • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

تولید دستگاه‌های سنگبری و ابزارزنی کارگاهی

شرکت تولیدی صد صنعت اولین و تنها تولید کننده دستگاه‌های سنگبری استاندارد در ایران همراه با گواهینامه های روز اروپا می باشد. این شرکت با توجه به نیاز بازار و مشتریان خود به نسبت شرایط محیطی و کاری ، سنگ کاران و کارگاه داران و سنگ فروشان اقدام به تولید دستگاه‌های سنگبری کارگاهی و ابزار زنی در سه مدل اونیورسال اتوماتیک – تیتانیوم  و فارسی بری SR نموده که هر کدام از این دستگاه‌های دارای مشخصات و المان های منحصر به فرد خود می باشد که می توان به متریال به کار رفته در آنها ، سبک کاری و برش سنگ ، سهولت در بکارگیری آنها ، دقت برش ، ابعاد دستگاه ، طول برش و دیگر مشخصه های این دستگاه ها اشاره کرد.

لازم به ذکر است تمامی این دستگاهها با موتور سه فاز قادر به کار خواهند بود ، ضمنا شما می توانیم به مراجعه به لینک زیر اطلاعات جامع تری را در این رابطه به دست آوریم.

اطلاعات بیشتر

معرفی‌دستگاه‌های‌سنگبری‌وابزارزنی‌کارگاهی‌شرکت‌تولیدی‌صد‌صنعت

در این قسمت به معرفی اجمالی دستگاه‌های سنگبری و ابزار زنی کارگاهی شرکت تولیدی صد صنعت پرداخته و به صورت کوتاه عملکرد آنها را برای شما توضیح می دهیم.

همچنین شما می توانید برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نموده و اطلاعات فنی و گسترده‌تری را مشاهده نمایید.

دستگاه سنگبری ، فارسی بری و  ابزار زنی کارگاهی اونیورسال اتوماتیک شرکت تولیدی صد صنعت که به نام امگا پلاتینیوم به بازار معرفی شده است دستگاهی برای برش ، فارسی بری و ابزار زنی سنگ با تنوع ابعاد در طول و عرض می باشد.

این دستگاه دارای دو موتور برای انجام این امور می باشد که با برق سه فاز کار می کند.

این دستگاه برای برش و فارسی بری سنگ از یک موتور و با استفاده تیغه های مورد نظر استفاده و برای ابزار زنی سنگ از موتور دیگر که قابلیت نصب انواع ابزارهای موجود در بازار را دارد استفاده می کند.

این دستگاه توسط برد PLC فرمان پذیر بوده و همچنین به صورت اینورتر قابل استفاده است.

این دستگاه دارای وزنی معادل ۸۵۰ کیلو گرم بوده و به علت کاربری ابزار زنی به شکل خاصی طراحی شده ، در این دستگاه کلگی در راستای افق ثابت و در راستای محور Y قابلیت تنظیم ارتفاع را دارا می باشد و برای حرکت سنگ به صورت افقی ، میز آن قابلیت حرکت چپ و راست را دارای می باشد.

دستگاه سنگبری فارسی بری ابزار زنی امگا پلاتینیوم صد صنعت

دستگاه سنگبری با طول بلند شرکت تولیدی صد صنعت که با نام تیتانیوم به بازار عرضه شده است قابلیت برش و فارسی بری سنگ را دارد.

این دستگاه دارای موتور ۳ فاز اینورتر بوده که قابلبت برش سنگ با طول ۳ متر را دارد.

این دستگاه از نظر ساختار و متریال آن قابلیت حذف و اضافه کردن و تنوع کاربری اجناسی از قبیل چوپ و لاستیک در کفی دستگاه را دارد.

این دستگاه نیز قابلیت فارسی بری با دقت قابل قبول در سنگها تزیینی را دارد همچنین این دستگاه قابلیت نصب جکهای پنوماتیک را جهت ثابت نگه داشتن قطعه کار را دارد که بنا به نیاز و سفارش مشتری بر روی دستگاه نصب خواهد شد.

وزن این دستگاه حدود ۸۱۰ کیلو گرم بوده که کلگی آن بر روی ریل های لینر که بر روی دستگاه‌های CNC نصب می شود ، به سمت چپ و راست حرکت می کند.

دستگاه سنگبری و فارسی بری کارگاهی با طول بلند مدل تیتانیوم صد صنعت

دستگاه فارسی بری شرکت تولیدی صد صنعت که با نام تجاری SR-45 به بازار عرضه شده است دستگاهی تخصصی برای فارسی بری کردن سنگهایی با کاربری خاص و گران قیمت با طول متفاوت می باشد.

این دستگاه توسط موتور ۳ فاز اینورتر کار می کند.

در این دستگاه جکهای پنوماتیک برای نگه داری قطعه کار بر روی میز کار دستگاه تعبیه شده که وظیفه مهم ثابت نگه داشتن سنگ را در مدت برش و فارسی بری آن دارد.

این محصول در حال حاضر جدیدترین دستگاه سنگبری با کاربری خاص شرکت تولیدی صد صنعت مطابق با متد روز جهانی می باشد.

در این دستگاه عملیات برش به صورت اتوماتیک و با کنترل سرعت امکان پذیر بوده همچنین کلگی این دستگاه بر روی ریل های لینر سوار و به سمت چپ و راست حرکت کرده و قابلیت تنظیم ارتفاع را نیز دارد.

وزن حدودی این دستگاه معادل ۱۲۰۰ کیلوگرم می باشد.

دستگاه فارسی بر سنگ کارگاهی با طول بلند صد صنعت

هدف از ساخت این دستگاه‌ها

هدف از ساخت و تولید دستگاه‌های سنگبری کارگاهی این بود که سنگ کاران محترم و همچنین کارگاه های سنگبری بتوانند سنگ هایی با طول بلند را برش دهند البته هستند سنگهایی که از نظر ارزشی دارای ارزش بسیار بالایی در هر متر مربع می باشند که احتمال خطا در برش و حتی لب پر شدن آنها باعث ضررهای بسیار بالایی خواهد شد از همین رو شرکت تولیدی صد صنعت این دستگاه ها را با دقت بسیار بالا در برش تولید می کند.

شرکت تولیدی صد صنعت با اهداف جلب رضات مشتری اقدام به تولید دستگاه هایی با کاربری خاص نموده که می توان به فارسی بری سنگ با طول بلند اشاره کرد

همچنین تنوع کاری در دو مدل از این دستگاه ها نیز به چشم می خورد که در ادامه با معرفی آنها به آن می پردازیم.