تولید دستگاه های سنگبری و اره نواری توسط شرکت صد صنعت (اولین تولید کننده دستگاه سنگبری در ایران)، با توجه به اینکه صادرات محصولات صد صنعت به کشورهای همسایه سابقه طولانی دارد ، امری بسیار حیاتی و مهم در پیشبرد اهداف صد صنعت در چرخه تولید و چشم اندازه گسترش این صنعت به شما می رود ، همچنین مشتریان صد صنعت برای دریافت و خرید محصولات سنگبری و اره نواری این شرکت سفارش های متعددی دارند که برای ساخت و تولید این دستگاه ها نیاز به مواد اولیه بسیاری می باشد.

صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

جهت تولید دستگاه برای صادرات محصولات صد صنعت ، خرید و تهیه مواد اولیه برای رفع نیاز های داخلی و خارجی یک امر بسیار مهم بوده که شرکت صد صنعت با توجه به این نیاز اقدام به خرید موارد اولیه در پارت ها مختلف نموده که با تخلیه این موارد یکی از پروژه های سنگین صادرات این شرکت یا تخلیه ۲ پارت مواد اولیه کلیک خورد.

این محصولات در تیراژ بالا و برای کشورهای همسایه از جمله : عراق ، سوریه ، روسیه ، پاکستان ، افغانستان ، ترکیه و دیگر کشورهای همسایه در حال ساخت می باشد ، البته از این موارد اولیه برای ساخت و تولید دستگاه سنگبری و اره نواری برای داخل کشور نیز استفاده خواهد شد.

این محصولات پس از پایان مراحل ساخت و تولید به صورت فاز بندی و با توجه به اولویت سفارش ها به کشورهای مقصد و همچنین استانهای کشور ارسال خواهند شد.

 

تخلیه بار ورق برای تولید دستگاه سنگبری صد صنعت

این مواد اولیه پس از تخلیه در انبار مواد اولیه شرکت دپو شده و به صورت مجزا به شرکت های پیمانکار صد صنعت جهت برش در ابعاد مورد نیاز ارسال شده و از آنجا به شرکت های همکار جهت برش لیزر و پانچ ارسال و در نهایت پس از انجام این فرآیند مجددا به کارخانه برگشت داده شده و تحویل خط جهت ساخت داده می شود تا باقی موارد و فعالیتهای تولید در شرکت صورت پذیرد.