• تهران - اندیشه - بین فاز 1 و 2 - خیابان سیری ( درختی ) - خیابان سوم - پلاک 4

 • 20 333 655 (021)

شبکه های اجتماعی

چه اخباری و اطلاعات جدیدی در این صفحه قرار می گیرد ؟

شرکت تولیدی صد صنعت تولید کننده انواع دستگاه سنگبری، در این صفحه سعی بر این دارد تا آخرین اتفاقات و اخبار پیش آمده در این مجموعه به اطلاع شما مشتریان گرامی برساند ، آخرین اخبار از محصولات جدید شرکت تولیدی صد صنعت ، همکاری های صد صنعت با دیگر سازمان ها و ارگانهای دولتی و غیر دولتی ، حضور در نمایشگاه ها و سمینارهای تخصصی در ایران و کشورهای همسایه و اروپایی ، گزینش و استخدام در شرکت صد صنعت و تمامی مواردی که در شرکت تولیدی صد صنعت اتفاق افتاده و خواهان اطلاع رسانی آن برای مشتریان محترم خود می باشیم. صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.
در این اخبار اگر دستگاه سنگبری و یا اره نواری جدید و یا هر محصول جدید دیگری که در صد صنعت تصمیم به طراحی و تولید آن گرفته شود به اطلاع شما خواهد رسید و شما از آخرین اطلاعات و اخبار آن لحظه به لحظه مطلع خواهید شد.
شرکت تولیدی صد صنعت اگر در نمایشگاهی حضور یابد و یا تصمیم به حضور در مجامع بین المللی را داشته باشد شما را از آخرین اخبار آن مطلع خواهیم کرد.

اطلاع از آخرین تصمیمات جهت برگزاری آزمون های گزینشی و یا فراخوان های دعوت به همکاری و یا همکاری با شرکت ها و ارگانهای دیگر ، همه و همه را می توانید با دنبال کردن این صفحه را در اختیار داشته باشید و ما را در هر چه بهتر انجام دادن سیاستهای کاری و شغلی صد صنعت همراهی کنید.

آرش دادگر دوست مدیر عامل شرکت تولیدی صد صنعت – روز جهانی کیفیت

آرش دادگر دوست مدیر عامل شرکت تولیدی صد صنعت (اولین تولید کننده دستگاه سنگبری در ایران) به مناسبت روز جهانی کیفیت لازم دانسته تا پیامی را در این زمینه منتشر سازند تا هم در جهت تشکر از پرسنل شرکت تولیدی صد صنعت قدمی برداشته و هم مشتریان و مخاطبان خود را نسبت به خط مشی کیفی محصولات تولیدی این شرکت از جمله دستگاه های سنگبری و دستگاه اره نواری آگاه سازند.

صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

آرش دادگر دوست مدیر عامل صد صنعت در روز جهانی کیفیت اعلام کرد که کیفیت محصولات صد صنعت را اتفاقی نمی دانند بلکه نتیجه قریب به دو دهه تجربه ، هزینه مستقیم و غیر مستقیم ، شناخت بازار ، کسب دانش از کشورها و شرکت های پیشرو در زمینه ساخت دستگاه های سنگبری و اره نواری برش فلزات ( فولاد بر ) ، شرکت در نمایشگاه ها و سمینارهای بین المللی داخلی و خارجی و به اشتراک گذاری منابع و تجربیات ، پذیرش و پرورش نیروی انسانی جوان و متخصص ، برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی برای هرچه بهتر شدن کیفیت و کارایی پرسنل و آشنایی با متد روز صنعت ماشین سازی ، استفاده از دستگاه های بروز و ایمن با کمترین ضریب خطا ، کالیبراسیون دوره ایی دستگاه های مرتبط با تولید محصولات خود اعم از دستگاه های سنگبری کارگاهی و سنگبری قابل حمل و اره نواری فولاد بر ، حساسیت بالا مدیران در رابطه با کیفیت و دقت قطعات تولیدی در کارخانه و شرکت های همکار با به کار گماردن بازرس های ویژه کنترل کیفیت ، استقرار واحد کنترل کیفیت نهایی محصول ، سیستماتیک کردن پروسه تولید ، نظارت عالیه بر واحد تدارکات جهت تهیه قطعات و مواد اولیه با وسواس کیفی بسیار بالا و …. ، همه و همه دست به دست هم می دهند تا بتوان محصولی با کیفیت روانه بازار مصرف کننده نماییم و شرکت تولیدی صد صنعت را به شرکتی پیشرو و نوآور در زمینه تولید دستگاه های سنگبری و اره نواری فولاد بر و الگویی جهت سایر تولیدکنندگان این محصولات تبدیل کنیم.

ولی متاسفانه در این میان شرکت های رقیب نیز وجود دارند تا با کارشکنی های بسیاراعم از تبلیغات سوء و تولید محصولات بی کیفیت و ارزان و سوء استفاده از معروفیت برند صد صنعت و همچنین رنگ های انحصاری محصولات سنگبری و اره نواری تولید شده در صد صنعت ، نام های دستگاه های مختص به صد صنعت به صورت غیر قانونی ( که تمامی این موارد توسط تیم وکلای شرکت صد صنعت در دست پیگیری می باشد ) اقدام به سوء استفاده از نام بزرگی چون صد صنعت می کنند.

اما ما تمامی این فعالیت های انجام شده توسط رقبای خود را زیر نظر داشته و از آن به نفع خود استفاده می کنیم گویی به نوعی ایشان برای ما هزینه می کنند تا کیفیت محصولات ما نسبت به قبل بهتر و پر رنگ تر بشود.

با وجود مشتریان و مصرف کنندگان فهیم و با تدبیری که در طول این سالیان دراین صنعت به وجود آمده است مشخصا این روش ها و این کارها نمی تواند خدشه ایی به نام و برند صد صنعت وارد نماید چون ما به هیچ عنوان کیفیت را فدای سود بیشتر نخواهیم کرد و مصرف کنندگان ما جز سرمایه های اصلی شرکت صد صنعت بوده و هستند و با این خط مشی سعی در حفظ و گسترش آنها خواهیم داشت.

البته ناگفته نماند که در این میان شرکت های رقیبی هم وجود دارند تا در بازاری و میدانی سالم پا به پای شرکت تولید صد صنعت در این کورس استفامت اقدام به انجام رقابتی سالم و مثبت می کنند که هر کدام نیز سهمی از این بازار دارند و ما دست دوستی و رفاقت این همکاران را به محکمی می فشاریم.

مدیر عامل صد صنعت با توجه به روز جهانی کیفیت لازم دانسته تا اعلام دارد که شرکت تولید صد صنعت اولین و تنها شرکت دارنده نشان استاندارد در زمینه تولید دستگاه های سنگبری قابل حمل و کارگاهی و دستگاه های اره نواری برش فلزات بوده و با توجه به دامنه وسیع و متنوع محصولات خود اقدام به تولید دستگاه های استاندارد سفارشی نیز می نماید. در این میان خالی از لطف نیست که ذکر شود شرکت تولیدی صد صنعت توانسته هر دوره موفق به کسب استانداردهای جهانی اعم از ISO ، OHSAS ، CE و… در زمینه تولید محصولات خود شود ، تا علاوه بر داشتم سهم بالایی در بازار داخل سهم قابل توجهی از بازارهای بین المللی را نصیب خود کند.

زیرا علاوه بر مشتریان و مصرف کننده گان فهیم و با دانش بازار داخل ، مشتریان بازارهای بین المللی نیز دقت و پافشاری بسیاری در کیفیت محصولات خریداری شده دارند و اگر کوچکترین ایرادی در کیفیت مشاهده نمایند همکاری خود را قطع می نمایند که مفتخریم بگوییم علاوه بر اینکه تاکنون همچین اتفاقی برای صد صنعت رخ نداده بلکه توانستیم به بازار های بیشتری در سطح بین المللی ورود نماییم و نام پرآوازه صنعت ایران را با نام صد صنعت آمیخته و به جهانیان معرفی نماییم.

به هر حال خوشحالیم که توانستیم محیطی در بازار ایران به وجود آوریم تا دیگر رقبای ما متوجه فاصله خود و محصولاتشان نسبت به صد صنعت شوند و بفهمند که نمی توانند به صورت انفرادی و یک نفره با این غول تولید در زمینه دستگاه های سنگبری و اره نواری مقابله نمایند و از سوی دیگر نمی توانند محصولات بی کیفیت خود را به بازار داخل عرضه نمایند چه برسد به بازار های بین المللی و تازه به این نتیجه رسیده اند که مسیری که شرکت تولیدی صد صنعت در دهه های قبلی گذرانده است را از ابتدا و با کمک یکدیگر و یکی شدن دو تا سه شرکت شروع به گذراندن نمایند. البته برای ایشان آرزوی موفقیت در این زمینه می نماییم اما آرزومندیم تا بتوانند همانند شرکت تولید صد صنعت در کیفیت محصول هم حرفی برای گفتن داشته باشند تا این بازار داغ رقابت همچنان پابرجا بماند زیرا هرچه این میدان پر رنگ تر باشند تمامی رقبا من جمله شرکت تولیدی صد صنعت خود را موظف می دانند تا هر روز بر کیفیت محصولات خود بیافزایند تا سهم خود را در بازار از دست ندهند.

مدیر عامل صد صنعت در پایان و به مناسبت روز جهانی کیفیت آرزو کرد تا برسد روزی که تمامی صنعتگران و تولیدکنندگان در ایران عزیز هیچگاه کیفیت را فدای سود بیشتر نکنند و نخواهند جای رقیب خود را در بازار بگیرند بلکه بتوانند با دقت و تلاش بیشتر جایی برای خود در بازار بدست آورند.

بیشتر بخوانید

اخذ مدرک فوق لیسانس ( MBA ) و دکترا ( DBA ) توسط مدیریت عامل صد صنعت آرش دادگر دوست

اخذ و دریافت مدرک فوق لیسانس ( MBA ) و دکترا ( DBA ) توسط مدیر عامل صد صنعت (اولین تولید کننده دستگاه سنگبری در ایران) آرش دادگر دوست کار مهمی بود که این مدیر با تدبیر توانست تا در این شرایط مبهم اقتصادی و شرایط نابسامان بازار کار انجام دهد که تمامی خانواده شرکت تولیدی صد صنعت به آن می بالد و به آن افتخار می کند.

صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

 

مدرک دکترا DBA آرش دادگر دوست مدیر عامل صد صنعت

مدرک فوق لیسانس MBA آرش دادگر دوست مدیر عامل صد صنعت

 

(MBA) مخفف عبارت Master of Business Administration درجهٔ کارشناسی ارشد در رشته مدیریت حرفه‌ای در رشته تجارت است.

این دوره برای اولین بار در اواخر قرن نوزدهم در آمریکا طرح‌ریزی شد که حاصل صنعتی شدن این کشور و رویکرد علمی به مدیریت بود و پس از آن سازمان‌های سنجش بین‌المللی برای ارزیابی ارزش این دوره‌ها به وجود آمد.

گذراندن موفقیت آمیز و کسب مدرک تحصیلی ام بی ای نیازمند گذراندن در حدود ۶۰ واحد درسی است، که تقریبا دو برابر واحدهای مورد نیاز برای کسب یک فوق لیسانس در رشته اقتصاد، یا امور مالی، یا حسابداری، یا مدیریت، و یا بازاریابی است. در ایران برخی مراکز و موسسات و آموزشگاه‌های بازرگانی و حتی دانشگاهها گواهینامه هایی را به این عنوان و به نام دوره های کوتاه مدت مدیریت ارشد کسب و کار (MBA) در دوره‌های آموزشی تمام وقت، پاره وقت، کاربردی و از راه دور ارایه می کنند، برخی از آنها مدارکشان به عنوان مدارج دانشگاهی مورد پذیرش بوده و دارای اعتبار مدرک تحصیلی می باشد و  برخی از آنها نیز فاقد این مزایا و موارد می باشند.

مدیریت راهبردی کسب و کار که به اختصار MBA شناخته می شود حاوی دانش و مهارت‌های جدید و کاربردی مدیریت برای حل مسائل و چالش‌های مدیریتی است که می‌تواند دید گسترده‌تری به مدیریت ارائه دهد.

(DBA) مخفف عبارت Doctorate Of Business Administration  و یک مدرک دکترای تحقیقی است که تمرکز آن بر شیوه‌های کاربردی تجارت و بیزنس است. سطح دروس در DBA (مانند PhD) بالاتر از دروس دوره‌های کارشناسی ارشد است. تحقیقات در DBA بر مباحث کاربردی تجارت متمرکز است و نتایج حاصل از این تحقیقات مستقیماً به تخصص یا حرفه دانشجو مرتبط است. تحقیقات هم تئوری و هم عملی است.

پایان‌نامه DBA از نظر سطح دشواری، سعی و تلاشی که لازم دارد، سطح اطلاعات و معلومات، نظارت و ارزشیابی کاملاً مشابه پایان‌نامه PhD است. در مدیریت بیزنس DBA و PhD بیشتر اوقات مشابه هم هستند.

به همین دلیل وزارت آموزش ایالات متحده و بنگاه ملی علوم آمریکا DBA و PhD را معادل یکدیگر می‌دانند و تفاوتی بین آنها قائل نمی‌شوند.

DBA شامل یک پایان‌نامه یا پروژه جامع پایانی است که طی یک دفاعیه رسمی باید به تصویب و تأیید اعضای کمیته بازبینی صلاحیت‌های دکتری دانشگاه برسد. درجه دکتری وقتی به دانشجو اعطا می‌شود که دروس، امتحانات و تحقیقات نوشتاری را با موفقیت به پایان برساند و پایان‌نامه او نیز به تصویب برسد.

DBA تخصصی صنعت ساختمان

این دوره برای نخستین بار در دنیا توسط مهندسین مشاور بارادکاما با همکاری دانشگاه خوارزمی برگزار شده و در حال حاضر سومین دوره آن در حال برگزاری می‌باشد.

دوره مدیریت عالی کسب و کار در صنعت ساختمان، یک دوره تخصصی و حرفه ای در حوزه مدیریت صنعت ساختمان می باشد. آشنایی و تسلط بر تمامی علوم مرتبط با کسب و کار صنعت ساختمان و همچنین داشتن سبک و شیوه منحصر به فرد در این حوزه، شاخصه فارغ التحصیلان این دوره می باشد. فارغ التحصیلان این دوره، به عنوان دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار در صنعت ساختمان، علاوه بر تسلط و اشراف کامل بر حوزه های مختلف کسب و کار صنعت ساختمان، توسعه دهنده این علم نیز بوده و هر فارغ التحصیل بخشی از این علم را، بواسطه تز پایان دوره خود، به عنوان تخصص خود بر می گزیند.

با توجه به توضیحات ارائه شده در بالا که بر گرفته از سایت ویکیپدیا می باشد ، اخذ مدرک فوق لیسانس ( MBA ) و دکترا ( DBA ) توسط مدیر عامل صد صنعت آرش دادگر دوست را گرامی داشته و سخت کوشی این مدیر دلسوز جناب آقای دکتر آرش دادگر دوست مدیر عامل شرکت صد صنعت را اجر می نهیم و به آن می بالیم ، افتخار می کنیم که آقای دکتر آرش دادگر دوست در این اوضاع سخت و نابسامان بازار کار و اقتصاد سعی در پیشرفت رتبه علمی خود در صد صنعت داشته تا در جایگاه یک مدیر عامل فرهیخته برای صد صنعت مفید بوده و با راهکارای جامع خود در این وانفسای اقتصادی روزنه های امیدی برای کسب و کار خانواده صد صنعت باز نمایند همانند تمام فعالیت های ایشان در این چند ساله که باعث شد تا شرکت تولیدی صد صنعت به عنوان برترین شرکت تولید کننده دستگاه های سنگبری و اره نواری در ایران جلوه نماید ، دستگاه های سنگبری و اره نواری خود را به کشورهای همسایه صادر نماید ، تمامی سنگ کاران و نما کاران برای برش سنگ های ساختمانی و نما بدون شک به دستگاه های سنگبری صد صنعت اعتماد نمایند و از آن استفاده کنند. بله اینها تماما از درایت و تصمیمات به جا و سنجیده دکتر آرش دادگر دوست مدیر عامل صد صنعت سرچشمه گرفته و ادامه راه با ایشان بسیار روشن تر از قبل خواهد بود.

امیدوارم بتوانیم تا پا به پای ایشان قدم برداشته تا بتوانیم ماهم سهمی در درخشش صد صنعت در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشیم.

مدرک فوق لیسانس MBA آرش دادگر دوست مدیر عامل صد صنعت

مدرک دکترا DBA آرش دادگرد وست مدیر عامل صد صنعت

بیشتر بخوانید
غرفه شرکت تولیدی صد صنعت در نمایشگاه صنعت ساختمان 98

حضور پر قدرت شرکت صد صنعت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران سال ۱۳۹۸

حضور پر قدرت شرکت صد صنعت (اولین تولید کننده دستگاه سنگبری در ایران) در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران سال ۱۳۹۸ با حضور رئیس هئیت مدیره جناب آقای مهندس حسین دادگردوست و مدیر عامل صد صنعت جناب آقای مهندس آرش دادگردوست ما را بر آن داشت تا اندک توضیحاتی درباره این حضور در خدمت شما باشیم. امسال نیز در پی رسالت هر ساله شرکت صد صنعت به عنوان مبتکر و اولین تولید کننده دستگاه های سنگبری و اره نواری برش فلزات در ایران با حضور پر قدرت در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران سال ۱۳۹۸ محصولات جدید خود را معرفی نموده و پایه گذاری همکاری های آینده با نمایندگان خارجی خود را انجام داد.

صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

در نمایشگاه امسال شاهد تغییراتی بودیم که می توان به مهمترین آنها یعنی تغییر مکان غرفه شرکت تولیدی صد صنعت اشاره کرد که با توجه به تعداد زیاد بازدیدکنندگان و نیاز به فضای بیشتر جهت نمایش محصولات صد صنعت درخواست فضایی در حدود دو برابر فضای سال های پیش شد که با عنایت مسئولین اتاق تعاون در جانمایی ، غرفه صد صنعت در یکی از استراتژیک ترین مناطق نمایشگاه قرار گرفت به نوعی که بازدید کنندگان محترم جهت ورود به نمایشگاه از کنار غرفه صد صنعت گذر نموده و یا دوستداران سنگ در زمان ورود یا خروج به سالن ۴۱ می توانستند از آخرین دست آوردهای شرکت تولیدی صد صنعت نیز بازدید به عمل آورند.

از دیگر تغییرات این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه های قبلی می توان به ارائه اکثر محصولات اعم از دستگاه های سنگبری قابل حمل – سنگبری کارگاهی – اره نواری برش فلزات و دستگاه های سفارشی صد صنعت در غرفه این شرکت اشاره کرد به نوعی که بازدید کنندگان از نزدیک با تمامی خانواده محصولات صد صنعت آشنا شده و تمامی معیارها و تفاوت های هر دستگاه نسبت به دستگاه دیگر را لمس و مشاهده می کردند که این موضوع باعث استقبال بسیاری از بازدید کنندگان و مشتریان صد صنعت گردید.

نمونه دیگر تغییرات امسال ، مربوط به سازه نمایشگاهی بود که به نوعی توسط همکاران و مجری این سازه می بایست طراحی و ساخته می شد که توانایی جا دادن تمام محصولات  را داشته و نیز بتواند وزن آنها را تحمل نماید و البته درخور و شایسته نام صد صنعت و همچنین مشتریان گرامی این شرکت باشد که اینکار نیز با ظرافت و دقت بسیار بالای این تیم انجام و ما در کل ایام برگزاری نمایشگاه از این بابت سرافراز بودیم.

غرفه شرکت تولیدی صد صنعت در نمایشگاه صنعت ساختمان 98 نمایش دستگاه های سنگبری و اره نواری صد صنعت

 

امسال از نمونه دستگاه های سفارشی در نمایشگاه رونمایی شد که مورد استقبال و توجه اکثر بازدیدکنندگان قرار گرفت که تعداد بسیاری از بازدیدکنندگان درخواست سفارش و استعلام قیمت آن با تغییراتی نسبت به حرفه خود داشتند که به تمامی آنها علاوه بر توضیحاتی در این رابطه اعلام شد که شرکت تولیدی صد صنعت آمادگی دارد تا نسبت به ساخت و تولید دستگاه با شرایط خاص کاری ایشان اقدام نماید که برای این مورد می بایست در محل کارخانه حاضر می شدند که تمامی قرارها برای این عزیزان تنظیم شد.

امسال نیز به عنوان شرکت پیشرو در امر صنعت ساخت و تولید دستگاه های سنگبری و اره نواری برش فلزات در ایران جناب آقای مهندس آرش دادگردوست از طرف روزنامه رسمی نمایشگاه ، جهت مصاحبه و چاپ در روزنامه اقتصاد نمایشگاه انتخاب شد که ایشان نیز مصاحبه جامعی در رابطه با وضعیت کنونی صنعت و تولید و همچنین خدمات و دیگر مسائل مربوطه داشتند که می توانید آنرا از این لینک مطالعه فرمایید.

مصاحبه اختصاصی مدیر عامل صد صنعت جناب آقای مهندس آرش دادگردوست

مصاحبه آرش دادگردوست

 

در زمینه تبلیغات محیطی نیز شرکت صد صنعت با نصب بنر در ورودی غربی نمایشگاه از بازدیدکنندگان دعوت نمود تا از محصولات اعم از سنگبری های قابل حمل و کارگاهی و اره نواری های برش فلزات این شرکت که برخی از آنها برای اولین بار در نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته بود ، بازدید به عمل آورند که این کار را نیز در صفحات مجازی خود و همچنین تبلیغ در روزنامه اقتصاد نمایشگاه انجام داد.

بنر دستگاه سنگبری و اره نواری شرکت تولیدی صد صنعت در نمایشگاه صنعت ساختمان 98تبلیغ شرکت تولیدی صد صنعت در روزنامه رسمی نمایشگاه

از دیگر موارد مهم و قابل اشاره در این نمایشگاه حضور بازدیدکنندگان خارجی از کشورهای چین – روسیه – ارمنستان – عراق – قزاقستان – افغانستان و … در غرفه صد صنعت و بازدید از دستگاه های سنگبری و اره نواری برش فلزات این شرکت ، بود که بسیار هم قابل توجه قرار گرفته و تمایل بسیار بالای ایشان نسبت به اخذ نمایندگی و همکاری مستقیم با شرکت تولیدی صد صنعت جهت ارائه محصولات سنگبری و اره نواری این شرکت در کشورهای ذکر شده را به همراه داشت که در این میان با چند تن از این بازدیدکنندگان جلسه تفاهم و همکاری برگزار و توافقات اولیه انجام شد.

در آخر می توان به حضور مدیران بانکهای صادرات و پارسیان و مسکن جهت همکاری و سرمایه گذاری در بخش صنعت و در زمینه ساخت و تولید دستگاه های سنگبری و اره نواری اشاره کرد که در انتهای این جلسات به دست آوردهای مناسب و خوبی رسیده و تفاهمات همکاری با ایشان منعقد شد.

یکی دیگر از نکات بر جسته و قابل بیان این نمایشگاه همدلی و همکاری مدیران و کارمندان شرکت تولیدی صد صنعت بود که در کنار یکدیگر به پذیرش و راهنمایی مشتریان و برگزاری جلسات توجیهی مشغول بودند که در این میان می بایست تشکر ویژه ایی از جناب آقای مهندس حسین دادگردوست رئیس هیئت مدیره و جناب آقای مهندس آرش دادگردوست مدیریت عامل شرکت تولیدی صد صنعت بابت حضور مداوم و حمایت های بی شائبه ایشان نیز داشته باشیم.

آرش دادگر دوست و حسین دادگر دوست مدیریت شرکت تولیدی صد صنعت

در پایان ضمن تشکر ویژه بابت حضور تک تک شما مشتریان و بازدیدکنندگان گرامی در غرفه شرکت صد صنعت و حمایت شما از این صنعت امید به دیدار دوباره شما خوبان در نمایشگاه های آتی خواهیم داشت و دست حمایت و یاری شما را صمیمانه می فشاریم.

 

بیشتر بخوانید
بازدید معاون فرماندار از صد صنعت

بازدید معاون فرماندار شهرستان شهریار از صدصنعت

در آستانه روز کارگر معاون فرماندار محترم شهرستان شهریار سرکار خانم دکتر واثقی به همراه هیئتی از مسئولین بالارتبه شهرستان جهت پیگیری و رفع مشکلات صنعت و تولید در راستای انجام و عمل به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نام گذاری سال ۱۳۹۸ به نام سال ” رونق تولید ” در محل کارخانه صد صنعت (اولین تولید کننده دستگاه سنگبری در ایران) حضور یافتند.

صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

 

بازدید دکتر واثقی از صد صنعت

بازدید معاون محترم فرماندار شهریار از صد صنعت

بازدید دکتر واثقی از صد صنعت

بازدید معاون محترم فرماندار شهریار از صد صنعت

 

 

 

 

 

 

 

 

در این بازدید که تا ساعت ۱۳ به طول انجامید از تمامی واحدهای مستقر در شرکت تولیدی صد صنعت به عنوان اولین و تنها تولید کننده دستگاه های سنگبری و اره نواری استاندارد در ایران بازدید به عمل آمد و سرکار خانم دکتر واثقی همراه با ریاست محترم هیئت مدیره جناب آقای مهندس حسین دادگردوست و همچنین مدیر عامل شرکت تولیدی صد صنعت جناب آقای مهندس آرش دادگردوست درباره مشکلات عدیده‌ایی که در مسیر تولید با آن مواجه‌اند ، جلسه‌ای برگزار کردند که ماحصل این جلسه بر آن شد که ، مسئولین ذیربط با دستور مستقیم سرکار خانم دکتر واثقی مامور پیگیری امور و رفع موانع تولید در شرکت تولیدی صد صنعت شده و همکاری های لازم را جهت رفع نیازهای شرکت صد صنعت انجام دهند.

در این بازدید نیز مسئولین سازمان بهداشت و محیط زیست نیز از واحدهای این مجموعه بازدید به عمل آورند.

در پایان پس از گذشت ساعت ها مذاکره و بازدید سرانجام مسئولین بر طبق عادت قولها و وعده هایی مبنی بر رفع مشکلات شرکت تولیدی صد صنعت دادند که بسیار امیدوار کننده بود اما باید دید که آیا اینبار این مشکلات برطرف خواهند شد؟؟!!!

آیا اینبار با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت تمام قد از تولید و صنعت داخلی به جهت رونق آن و اشتغال زایی ، مسئولین چتر حمایت های خود را بر سر صد صنعت و صنعت ایران باز خواهند کرد؟؟!!!

در این وانفسای اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم ، هستند مردان بزرگی که از انباشت سرمایه خود در بانکها و بنگاه های درآمدزایی چشم پوشی کرده و سرمایه خود را جهت رونق ایران عزیز در چرخه تولید قرار داده تا هم در این میان گره ایی از مشکلات مردم باز شده و هم چرخ تولید و صنعت ایران از حرکت نایستد. اما در این میان نگاهی به دستان پر مهر مسئولین برای برداشتن موانع از این راه پر پیچ و خم و پر از موانع دارند.

آیا اینبار نوبت صد صنعت خواهد رسید ؟

آیا این بار مسئولین به وعده های خود عمل می کنند ؟

آیا در منطقه شاهد شکوفایی صد صنعت ها خواهیم بود و دهها پرسش دیگر که در ذهن شکل می گیرد که فقط زمان می تواند به آنها پاسخ دهد پس صد صنعت هم مانند دیگر صنعتگران ایران عزیز در انتظار عملی شدن وعده های مسئولین خواهد بود باشد تا اینبار گره ایی از گره های کور صنعت باز شده تا در این میان همگان بتوانند امیدی به آینده صنعت و تولید در ایران داشته باشند.

 

 

 

 

بیشتر بخوانید
فروشگاه صد صنعت در سایت شیپور

راه اندازی فروشگاه صد صنعت در سایت شیپور

شرکت تولیدی صد صنعت (اولین تولید کننده دستگاه سنگبری در ایران)  تنها تولید کننده دستگاه های برش سنگ ، کاشی و سرامیک ( سنگبری ) و همچنین دستگاه های اره نواری استاندارد در ایران همراه با گواهینامه های روز اروپا می باشد.

صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

با توجه به اینکه تعداد زیادی آگهی با نام صد صنعت و یا نشان تجاری ( لوگو ) این شرکت و یا تصاویر محصولات صد صنعت در فضای مجازی و سایتهای معتبری همچون شیپور و …. به صورت غیر مجاز و نامعتبر و با عناوین مختلف نشر پیدا کرده و این سردرگمی را برای مشتریان محترم شرکت صد صنعت ایجاد کرده بود ، تصمیم بر آن شد که همکاری مستقیمی با سایت معتبر شیپور برقرار کرده و فروشگاهی با عنوان صد صنعت در این سایت راه اندازی و تمامی آگهی های معتبر و مورد تایید شرکت تولیدی صد صنعت اعم از آگهی نمایندگان ، محصولات ، شرایط فروش ویژه و … را در این فروشگاه نشر دهیم تا شما مشتریان گرامی با آسودگی خاطر بیشتری اقدام به خرید و ارتباط با نمایندگان ما نمایید.

لازم به ذکر می باشد که راه اندازی این فروشگاه با نشان و لوگو با نام صد صنعت نیاز به ارائه مدارک معتبر شناسایی و ثبت برند و لوگوی شرکت تولیدی صد صنعت داشته که تمامی این مدارک به سایت شیپور ارائه و احراز هویت و اصالت صد صنعت برای ایشان انجام شد و فروشگاه صد صنعت در سایت شیپور راه اندازی شد.

لازم به یادآوری است که تمامی آگهی های ثبت شده در این فروشگاه مورد تایید شرکت تولیدی صد صنعت بوده و این شرکت تعهدی در قبال دیگر آگهی های مشابه نخواهد داشت.

در راستای هدایت مشتریان گرامی به سمت آگهی های اصلی و جلوگیری از سردرگمی ایشان فروشگاهی با برند صد صنعت در سایت شیپور ایجاد شد که تمامی آگهی های مورد تایید شرکت تولیدی صد صنعت در آن به ثبت رسیده است.

برای مراجعه به این فروشگاه می توانید بر روی این لینک کلیک نمایید.

بیشتر بخوانید
فروشگاه اینترنتی صد صنعت در ابزار بلوط

همکاری صد صنعت با ابزار بلوط با در زمینه فروش آنلاین محصولات

شرکت تولیدی صد صنعت (اولین تولید کننده دستگاه سنگبری در ایران) تنها تولید کننده دستگاه های برش سنگ ، کاشی و سرامیک ( سنگبری ) و همچنین دستگاه های اره نواری استاندارد در ایران همراه با گواهینامه های روز اروپا می باشد.

صد صنعت دو گروه کلی دستگاه سنگبری قابل حمل و دستگاه سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

پیروی سیاست های تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال قبلی خود و طبق تصمیمات اتخاذ شده در شورای تبلیغات و بازاریابی و فروش فضای مجازی ، اینبار بازار دیجیتال و فروش ابزارآلات صنعتی – ساختمانی در اینترنت را هدف قرار داده که در این بررسی و آنالیز مطابق با تفاهم های فی مابین همکاری خود را در این بازار تخصصی با وب سایت ابزار بلوط آغاز کرده که تجربیات فراوانی در این زمینه داشته و یکی از قدرتمندترین تامین کنندگان و فروشندگان ابزارآلات در فضای اینترنتی می باشد.

از همین به اطلاع تمامی مشتریان گرامی اعلام می داریم که فروشگاه اینترنتی ابزار بلوط مورد تایید شرکت تولیدی صد صنعت بوده و تمامی قیمتهای اعلام ایشان مورد تایید صد صنعت بوده و مطابق با لیست قیمت شرکت خواهد بود و می توانید به راحتی و از هر جایی دستگاه های مورد نظر خود را تهیه و سفارش بدهید.

لازم به ذکر است که تمامی تعهدات شما بابت خرید و حمل و نقل با ایشان بوده ولی شرکت صد صنعت به عنوان تولید کننده حامی و پشتیبان محصول شما خواهد بود.

در این راستا یکی دیگر از فروشگاه های معتبر و تخصصی فروش ابزارآلات به صورت اینترنتی با نام ” ابزار بلوط ” انتخاب و سپس اقدام به ثبت برند و لوگوی صد صنعت در آن شده و سپس تمامی محصولات به همراه قیمت مصوب در پنل اختصاصی صد صنعت ثبت و آماده فروش می باشد.

برای مراجعه به این فروشگاه می توانید بر روی این لینک کلیک نمایید.

بیشتر بخوانید

RSS اطلاع رسانی کانال آپارات صد صنعت

 • دستگاه سنگبری لینرگاید ((شرکت تولیدی صد صنعت))
  در این فیلم به تشریح کامل دستگاه سنگبری لینرگاید صد صنعت پرداخته ایم. شرکت تولیدی صد صنعت (sadsanat.com) بهترین تولید کننده انواع دستگاه سنگبری می‌باشد. برتری این دستگاه به دلیل ضریب خطای برش بسیار پایین آن حتی در سنگ‌های بلند می‌باشد. در این فیلم می‌توانید تحلیل تمامی اجزا و مزایا و معایب آن را مشاهده […]
 • دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید سری صد صنعت مدل SL-260 ((شرکت تولیدی صد صنعت))
  این قسمت تشریح کامل محصول دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید سری صد صنعت مدل SL-260 به همراه فیلم کامل آن می باشد. در فیلم محصول، به صورت کامل به بررسی اجزا مختلف دستگاه پرداخته ایم. همچنین ویژگی های اصلی دستگاه برش سنگ قابل حمل SL-260 تولید شده توسط شرکت صد صنعت(sadsanat.com) مورد بررسی قرار گرفته […]
 • دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید سری صد صنعت مدل SL-150 ((شرکت تولیدی صد صنعت))
  دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید سری صد صنعت مدل SL-150 را به طور کامل در این بخش به همراه عکس و فیلم و جدول مشخصات فنی بررسی خواهیم کرد.ابتدا به کاربرد های دستگاه سنگبری لینرگاید صدصنعت ۱۵۰ می پردازیم. جدول مشخصات فنی دستگاه برش سنگ SL-150، اجزای این دستگاه و ویژگی های دستگاه سنگبری پرتابل […]
 • دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید سری صد صنعت مدل SL-200 ((شرکت تولیدی صد صنعت))
  در این بخش به همراه فیلم، می خواهیم به صورت کامل به تشریح دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید سری صد صنعت مدل SL-200  بپردازیم. در ابتدا در مورد کاربرد های دستگاه سنگبری لینرگاید ۱۵ سری صد صنعت خواهیم پرداخت. در ادامه می توانید مشخصات فنی دستگاه SL-200 را به همراه جدول مشاهده نمایید. سپس به […]
 • تفاوت بین دستگاه سنگبری قابل حمل صد صنعت با دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت چیست؟
  تفاوت دستگاه سنگبری قابل حمل صد صنعت با دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت، یکی از اصلی ترین سوالاتی که مشتریان از ما می پرسند. اکثر مشتریان می خواهند قبل از خرید دستگاه سنگبری، بدانند که کدام دستگاه مناسب خرید برای کاربرد ایشان می باشد. این مقاله به همراه فیلم را تهیه کردیم تا، به تشریح […]
 • دستگاه سنگبری کارگاهی صد صنعت – دستگاه برش سنگ کارگاهی صد صنعت
  شرکت تولیدی صد صنعت اولین تولید کننده دستگاه سنگبری در ایران می باشد. دستگاه های سنگبری کارگاهی، دارای نشان استاندارد در ایران و همین طور دارای گواهینامه های CE معتبر از اروپا می باشد. دستگاه های سنگبری کارگاهی صد صنعت، با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده اند. ما در این بخش و این […]
 • دستگاه سنگبری قابل حمل ((صد صنعت)) - دستگاه برش سنگ پرتابل صد صنعت
  شرکت تولیدی صد صنعت، اولین تولید کننده دستگاه های سنگ بری قابل حمل در ایران است. صد صنعت، تنها تولید کننده دستگاه سنگبری است که دستگاه هایش دارای جدیدترین استانداردهای روز اروپا می باشد. دستگاه های سنگبری قابل حمل (پرتابل) صد صنعت با توجه به نیاز مشتریان و همچنین انواع شرایط محیطی و انواع سنگ […]
 • دستگاه سنگبری صد صنعت - دستگاه برش سنگ صد صنعت
  شرکت تولیدی صد صنعت اولین تولید کننده دستگاه های سنگ بری در ایران می باشد. دستگاه های سنگبری صد صنعت، دارای جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا در حوزه برش سنگ بوده و دارای گواهینامه های معتبر از اروپا می باشد. شرکت صد صنعت، در طول سال ها فعالیت خود، با توجه به نیاز مشتریان […]
 • ابراز نظر و رضایت استادکار سنگ کاری بازار تهران از کار با دستگاه سنگبری صد صنعت
  در این ویدئو شما می بینید که یک استاد کار سنگ کاری که تا قبل از دستگاه سنگبری صد صنعت با فرز دستی اقدام به برش سنگ گرانیت می کرد چقدر از کار با دستگاه سنگبری لینرگاید صد صنعت راضی بوده و دلیل این رضایت دقت برش ، تمیزی کار ، سهلوت در استفاده و […]
 • برش سنگ گرانیت توسط دستگاه سنگبری صد صنعت
  در این ویدئو شما می بینید که به چه راحتی و بدون خطا سنگ گرانیت که یکی از سخت ترین سنگ های نمای ساختمان به شمار می رود بدون کوچکترین آلودگی محیطی و خطا و درد سری برای کاربر توسط دستگاه سنگبری لینرگاید 2 متری قابل حمل صد صنعت برش داده می شود.

ارسال نظر